Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

sebo8877 jak tam mapka? Może pomóc?

 

woem ze się niecierpliwicie ale - karnisze wczoraj wieszałem i listwuy przypodłogowe :))

Masz jakiegos szybkiego serwera?? co by możn na nim tę mapkie osadzić.

Moja www jest na atspace - a tu z pedkością ot tak o...

Co do mapy to plan jest taki że najpierw klikamy na którąś z części świata i potem dopiero oglądamy szczegóły.

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

 

....brake....

myślę, że będzie ok, w końcu to dość duży obszar

 

 

P.S. jakiego Świata ? ;)

 

Pn-Wsch

pn-zach

płd-zach

płd-wsch

 

województwa podkarpackiego :)

 

:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiegos szybkiego serwera?? co by możn na nim tę mapkie osadzić......

Nie bardzo. Jak widać aktualnie po moim emblemacie (którego nie widać :evil: ) , serwer nie należy do niezawodnych.

Co do mapy to plan jest taki że najpierw klikamy na którąś z części świata i potem dopiero oglądamy szczegóły.

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

...Ty tu rządzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

 

....brake....

myślę, że będzie ok, w końcu to dość duży obszar

 

 

P.S. jakiego Świata ? ;)

 

Pn-Wsch

pn-zach

płd-zach

płd-wsch

 

województwa podkarpackiego :)

 

:):):):)

 

Wygląda na to, że będziemy mieli 4 mapki ?

Czy można zrobić tak, że po kliknięciu na link pojawi się cała mapa podkarpacia

a następnie kliknięciem na daną część otworzy się już z zaznaczonymi punktami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na to, że będziemy mieli 4 mapki ?

Czy można zrobić tak, że po kliknięciu na link pojawi się cała mapa podkarpacia

a następnie kliknięciem na daną część otworzy się już z zaznaczonymi punktami ?

 

Dokładnie tak to będzie wyglądało z tym że na ogólnej mapie podkarpacia nie bedę juz nanosił punktów w których macie swe chacjendy bo się to wszystko zamarze...

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to będzie wyglądało z tym że na ogólnej mapie podkarpacia nie bedę juz nanosił punktów w których macie swe chacjendy bo się to wszystko zamarze...

 

sebo8877

Zgadzam się.... Można tylko na każdej z czterech części mapki umieścić listę Forumowiczów z danego rejonu (oczywiście z możliwością jej rozbudowy...jakby nas przybywało w zawrotnym tempie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, pytałeś o instalację gazową, ja zakładałam taką w środę, ale nie w Rzeszowie

tylko w Tarnowie. Instalacja dobra (mąż bardzo chwali), zakładaliśmy ją już do drugiego auta. Robią od ręki, tylko trzeba poczekać ok. 4 godz.

 

Dziękuję Ci baśk@t za informację, podzwoniłem dzisiaj po kilku warsztatach ale czas oczekiwania był dłuższy od moich oczekiwań i założyłem

w firmie Armako w Krośnie. Jutro jadę do W-wy i chciałem obniżyć już trochę koszty wyjazdu.

ALDIO również dziękuję za szybką interwencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza ...

to ja moze przypomne kawał Januszka

Dzialo się to na olimpiadzie jakiejś tam

był sobie młody obiecujący zapaśnik (Polak)

i również taki japoniec który miał chwyt nie do pokonania ten chwyt to "precelek zawijasek"

cały czas ekipa polska modliła się aby nie wylosować tego japońca, a tu pech trech i nasz młodzian wylosował właśnie tego,

Przed walką trener poucza młodziana tak "rób wszystko aby ci japoniec nie założył tego precelka"

jest już walka trener obserwuje młodzian ucieka przed precelkiem

aż tu nagle widzi jak podstępny japoniec zakłada naszemu precelka, odwraca się odchodzi wiadomo już po wszystkim słyszy tylko krzyk i cisza. odwraca się jeszcze raz

 

a tu Polak stoi a japoniec leży, podchodzi do swojego podopiecznego i pyta jak to

-A no widzi trener jak ten japończyk założył mi tego precelka to nie wiem jak on się ustawił ale przed oczami zobaczyłem jego jaja nie zastanawiałem się i ugryzłem.

 

 

 

-mowię panu jakiej człowiek dostaje siły jak się we własne jaja ugryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

ten kawał podobno ma jakies oparcie na faktach autentycznych, a rzecz dotyczyła naszego Adama Sandurskiego który maił pecha i trafiał na niewdziecznie walczącego i silniejszego fizycznie Salmana Chasimikowa z byłego ZSRR

 

http://www.reszka.za.pl/sandurski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

ten kawał podobno ma jakies oparcie na faktach autentycznych, a rzecz dotyczyła naszego Adama Sandurskiego który maił pecha i trafiał na niewdziecznie walczącego i silniejszego fizycznie Salmana Chasimikowa z byłego ZSRR

 

http://www.reszka.za.pl/sandurski.html

 

Zawsze wiedziałem, że można się tu wielu ciekawych reczy dowiedzieć i spotkać ciekawych ludzi.

 

Krótka historia tego 'naszego' zawodnika:

http://www.pkol.pl/294_1531.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...