Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jakiej firmy ? i jaka udało sie wynegocjowac cene typowego - powiedzmy 150 x 150 - okna ?

Pamoplast - my akurat 150x150 nie mamy ani jednego.. ale mamy np. 120x120 (nie dzielone) i kosztowalo po rabatach 475zł plastikowe barwione jednostronnie z montażem. duzo?

 

P.S. też mam u siebie tegoroczną choinkę wsadzoną na działce ;)

a to można juz wysadzic? nie ma byc mrozów.. bo my trzymamy na korytarzu naszą, bo bardzo duze odrosty juz ma.. i pewnei by wszystko zmarzło, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma duże odrosty, musisz poczekać przynajmniej do kwietnia i pilnować, by zawsze miała wilgotno. Nawet ją zraszaj co parę dni.

 

Myśmy naszą wysadzili od razu, gdy zobaczyliśmy że zaczyna się budzić. Wtedy prognozy nie przewidywały mrozów i udało się już z drugą świąteczną choinką :)

 

Z tym, że pierwszą trzymaliśmy w piwnicy właśnie do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma duże odrosty, musisz poczekać przynajmniej do kwietnia i pilnować, by zawsze miała wilgotno. Nawet ją zraszaj co parę dni.

 

Myśmy naszą wysadzili od razu, gdy zobaczyliśmy że zaczyna się budzić. Wtedy prognozy nie przewidywały mrozów i udało się już z drugą świąteczną choinką :)

 

Z tym, że pierwszą trzymaliśmy w piwnicy właśnie do kwietnia.

 

Ja swoją wsadziłem przed opadami śniegu i narazie rośnie. Wygląda mi, że wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha i znowu akcent rzeszowski ;)

 

Wszystkie (no prawie) swoje iglaki kupowałam na Allegro u tego samego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/show_user.php?search=Wesly i z kilkudziesięciu przysłanych dorodnych drzewek, nie przyjęło się tylko jedno. Dostałam za nie bonusa w postaci kilkunastu maleńkich sosenek :)

 

Na razie Wesly nie wystawił nic na sprzedaż, ale na wiosnę powinien zacząć sprzedawać. Mam do niego maila: [email protected] . Na imię ma Wiesław i szkółkę prawdopodobnie gdzieś w okolicach Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje? Ostatni wpis z 8-go?? :o Gdzie Was wywiało?
Sloneczko... jakby tu powiedziec ...

nooo ... siedzimy i myslimy ...

:-?

jakiej firmy ? i jaka udało sie wynegocjowac cene typowego - powiedzmy 150 x 150 - okna ?

Pamoplast - my akurat 150x150 nie mamy ani jednego.. ale mamy np. 120x120 (nie dzielone) i kosztowalo po rabatach 475zł plastikowe barwione jednostronnie z montażem. duzo?

dzieki B@ha - ja mysle ze zrobiłaś dobry interes z tymi oknami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...