Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

a ja właśnie robie teraz tynki cementowo wapniowe i większość z moich budujących "sąsiadów" też sie nie wychylała :)

mam wrażenie ze przy moim synusiu to inne tynki się nie utrzymają

gładzie zrobimy chyba tylko w salonie :wink:

 

A polecisz mi swoją ekipe do tynków? dasz namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

u mnie w gruncie rzeczy żadna ekipa nie robi :lol:

jest jeden tynkarz i pomocnik, którzy będą się pewnie męczyć 3-4tyg u mnie :roll:

ale płace mu 7zł za m z obiadem , jest dokładny więc go wzięłam, bo mi się aż tak nie spieszy, mieszka dwie wioski dalej.

Pytałam go już czy ma wolne, ale kogoś innego z forum, ale mówił ze nie ma mowy w tym roku

Facet tez muruje więc ma roboty w brud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez sa tynki cementowo- wapienne. Byly robione rok temu i dosyc tanio bo 7zl za metr. Nie robili gladzi byly dosc rowne a potem sami je zagruntowalismy 2 razy, a teraz tez pewnie wszystko pomalujemy we wlasnym zakresie.

Teraz najchetniej to sama bym wszystko zrobila gdybym tylko umiala i miala troche krzepy w rekach bo niestety robocizna drozeje razem z materialami.

 

Sami na pewno ulozymy styropian pod wylewki. Moze ktos wie co jest lepsze pod styropian zwykla folia czy papa termozgrzewalna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Sebo, to co napisałeś o roczniku 77 jest bardzo miłe, też się do niego zaliczam (lipiec 77). Widzę, że jest nas tutaj kilkoro.

 

Mam wycenę instalacji wod-kan. i co. Facet wyliczył nam w ten sposób: co liczba grzejników w domu x 1000,- . W tym 1000,- jest materiał (grzejnik, rurki itp. bez pieca) i robocizna. Wod-kan. 350,- za punkt (materiały i robocizna). Powiedzcie mi, czy to są dobre ceny?

Co do tynków, to również opowiadam się za cementowo-wapiennymi. Na mój "babski rozum" wydają mi się mocniejsze i solidniejsze od pozostałych. Będziemy robić je na wakacjach 10zł/m2.

 

Farida, też mam taką sąsiadkę (będę ją mieć do końca życia, mojego albo jej :( ). Zaczyna się wiosną i kończy jesienią. Takich wiązanek jak ona puszcza to nie usłyszysz nawet w "Psach" Pasikowskiego. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Mam wycenę instalacji wod-kan. i co. Facet wyliczył nam w ten sposób: co liczba grzejników w domu x 1000,- . W tym 1000,- jest materiał (grzejnik, rurki itp. bez pieca) i robocizna. Wod-kan. 350,- za punkt (materiały i robocizna). (...)

 

baśk@t możesz podać namiary na tych wykonawców, szczególnie interesuje mnie wod-kan i tynki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, też jestem zszokowana tymi cenami, na wstępie gość powiedział "Eee, taki mały domek, to (cała ta instalacja) nie powinno kosztować więcej niż 20000,- " Świetnie, 20 tys. tu, 20 tys. tam, a zanim ja nazbieram te pieniądze, to ten dom trzeba będzie już remontować. :-?

 

Beti, a te dwa piweczka były przed powrotem do domu, czy po? :) Też bym chciala, chociaż jedno piweczko, ale dieta nie pozwala :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro i jemu podobni z pewnością będą szukać jakiegoś haka na Kwaśniwskiego, gdyż dobrze zdają sobie sprawę z tego, że jest on ich największym zagrożeniem w przyszłych wyborach do parlamentu. Prawda jest taka, że tylko Kwaśniewskiemu może udać się zjednoczyć rozbitą i bądź co bądź niemrawą lewicę. A gdy mu się to uda, marny los będzie PIS-u. :D

Jeszcze tylko 2,5 roku, jakoś to wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyleciały przed chwilą bociany ... równe 13 sztuk :-?

no a Oleksy chyba wyleci ... :-?

mimo, ze w pewnych sprawch mogł znac zakulisowe rozgrywki i "myki" - to złapali go na wykroku ... po winku czy wódeczce

a jak naskoczył jenoczesnie na kilku - Janiika, Szmajdzińskiego, Olejniczaka, Kwasniewskiego, Borowskiego, syna Millera - to sobie mase wrogów narobił

czyli siła złego na jednego

choc chciał dobrze - wyszło źle - (dla niego oczywiscie)

uczciwi - jak Cimoszewicz - niestety sami odeszli ...

 

a Ziobro ... jest w swoim zywiole ...

widac lubi robic to co robi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BETI a jaki Ty kierunek studiujesz, ze piszesz na taki temat, niestety troche znam to z autopsji bo 4 lata tamu skonczylam prawo w Rzeszowie i nawet nie probowalam zdawac na aplikacje bo niestety z tym jest jak z trafieniem 6 w totka.

 

Co do polityki to naprawde nie wiem ktora partia byla gorsza SLD, PIS czy PO nie wspominajac nawet o Samoobronie i LPR. :evil:

Od 15 lat sledze to co dzieje sie w polityce i naprawde zlosci mnie to ze Polska zostaje za wszystkimi w tyle wlasnie przez takich politykierow.Nasi sasiedzi o wiele lepiej sobie radza mimo tego ze nie sa jakimis potegami gospodarczymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Oleksy za bardzo się kajał. Owszem pasowało powiedzieć przepraszam, w końcu kogoś obraził. Ale powiedział to nie publicznie, tylko na prywatnym spotkaniu ze znajomym i na dodatek "po kilku głębszych". Każdy w takiej sytuacji plotkuje o znajomych, kolegach z pracy, sąsiadach i każdy ma też prawo do swojego zdania na ich temat. Co innego, gdyby powiedział to w telewizji, radio czy w prasie. Miał chłop pecha, że go nagrali. A swoją drogą ciekawe jest to, że do nagrania doszło ok. pół roku temu, a "Dziennik" opublikował to dopiero teraz. Czyżby czegoś lub kogoś się bali? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...