Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pierwsze zeby wykluczyc ze to nie jest ustawienie w windowsie sprawdz takie cos. Wlacz jakikolwiek program do pisania (Word, Notatnik, Microsoft Word - najlepiej ten ostatni) i sprawdz czy tam nie masz takich samych problemow

jesli tez nie mozesz pisac to ALT + SHIFT przytrzymane na okolo 1sek powinno pomoc. Mozesz tez podgladnac w Microsoft Word jaki jezyk pokazuje Ci na dolnym pasku. jesli nie jest polski to tak jak pisalem ALT + SHIFT lub => Start => ustawienia => Panel Sterowania => Data godzina - Opcje regionalne => Opcje regionalne i jezykowe => Wyskoczy okienko i w zakladce Jezyki ikonka "SZCZEGOLY" => i powinien byc zaznaczony jezyk "polski programisty".

2ga opcja w przypadku gdy takie pismo pojawia Ci sie jedynie w przegladarce a w programach do pisania wszystko jest ok to musialabys napisac jaka posiadasz przegladarke i tak jak RS pisal - nalezy zmieniac opcje wyswietlania w przegladarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc moze tak

Mam to samo, tylko wydarlam gebe o to w dziale technicznym...

 

Dlaczego mi sie czcionka zmienila?

No nie, do tej pory wszystko bylo fajnie i mialam Central European (ISO), a teraz co nie otworze jakas strone to widze stada glupiastych robaczkow, bo mi sie encoding zmienil na Western European (Windows).

 

DLACZEGO???

 

Doraznie poradzilam sobie w nastepujacy sposob: na gorze kliknelam na View (po polsku chyba Widok, przepraszam, jezeli cos glupio pisze :oops:, trzecie od lewej po Pliku i Edycji), potem Encoding (kodowanie?) i odhaczylam "automatyczny wybor", po czym zmienilam na Central European (srodkowoeuropejski) Windows, bo przedtem samo zaczelo mi sie zmieniac na zachodnioeuropejski.

 

Na razie dziala, ale technicy mnie zignorowali... brak odpowiedzi na moje pytanie, dlaczego tak sie stalo... :cry: A jak widac nie ja jedna mam ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru - jesli wszystkie podane metody zawodza - pozstaje zmienic przegladarke z IE na cos innego

(chyba)

 

WIELKANOC

Jan Lechon

fragment

 

Noc na dworze - a w kosciolku

Uroczyste swiatla ploną

Grob Chrystusa oswietlono

Od podlogi do wierzcholku.

Malarz wiejski, prosty, tani,

Wymalowal skaly, groty,

Wymalowal szczyt Golgoty,

I trzy krzyże widne na niej.

Wymalowal trzech żolnierzy,

W rzymskim stroju, z twarza harda,

Kazdy zbrojny halabarda,

Ku widzowi groznie mierzy.

Wymalowal trzy Marye,

Co nad grobem Pańskim płaczą

Choc zorana twarz rozpacza,

Lecz nadzieja w oczach zyje;

One wierza, ze Bog wskrzesnie

A lud wiejski, w łzach załobie,

Przy Chrystusa klęczac grobie,

Kantyczkowe spiewa piesnie.

I ten prosty narod wierzy

W Chrystusowe Zmartwychwstanie

Lecz nim jasne słonko wstanie,

Wprzod wyplakac sie nalezy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejny problem z sąsiadem-debilem!!! :evil:

 

Po rozebraniu blaszaka czepił się miejsca parkingowego NA MOJEJ DZIAŁCE!!! Otóż, architekt przy adaptacji projektu na działce założył jedno miejsce parkingowe przed garażem odpowiednio je oznaczając na mapie. Sąsiad-debil zobaczył to w Starostwie i najpierw powiedział że zaprojektowana jest wbrew warunkom zabudowy jakaś budowla i trzeba ją usunąć. Ja dopytałem architekta co to jest i zadowolony dzwonie do sąsiada-debila że to nie budowla a miejsce parkingowe. A on na to "to trzeba je też usunąć bo nie jest ujęte w warunkach zabudowy"!!! :o :o :o

W związku z tym pytam Was

czy jak usunę miejsce parkingowe z mapy to nie będę mógł stawiać auta NA SWOJEJ DZIAŁCE??? :o

Zapewniam Was że sąsiad-debil jest w stanie dzwonić na policję że parkuje auto na miejscu do tego nie przeznaczonym!!! Za wszelką cenę chcę to zaznaczone miejsce na mapie utrzymać.

Czy na miejsce parkingowe potrzebne jest ujęcie go w warunkach zabudowy???

Co Wy na to???

 

"To jakaś masakra jest..." :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelito - co Ci będę pisał dużo - podjedź na ruski rynek (Dołowa) i kup kałasznikowa i 1-en nabój :)

Nie ma siły na takiego debila...

Sebo8877

 

Ja muszę mieć i mam tylko jest jeden problem, kompletnie się na tym nie znam z czego "przepytuje" mnie ten pajac. :) Ale poradzę, mam nadzieję z Waszą pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z okazji świąt tak po mojemu wam zlożę życzenia :)

 

Wszystkim życza wszystkigo najlepszego na te Świynta

 

Jajec kolorowych

Chazoka w w kiszcze

Geszynkow w gnioździe

Śmiergustu- we wodzie - ale to yny dziolchom

Gorzołki coby łeb nie bolała (to synkom)

 

I samiuśkigo zdrowio coby Zmartwychstały Ponboczek Wom go doł (a z resztom to se już rada docie sami)

 

Tego wszyskigo życza Wom jo Hanys na Wyngnaniu :)

 

http://kartki-itd.pl/photo/kw44.jpg/akw44.jpg

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stole święcone, a obok baranek,

Koszyczek pełny barwnych pisanek

I tak znamienne w polskim krajobrazie

W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.

Zielony barwinek, fiołki i żonkile

- Barwami stroją uroczyste chwile.

W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,

Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Radosnego, wiosennego nastroju,

miłych spotkań w gronie Rodziny i wśród przyjaciół

oraz cennych prezentów od zajączka

z okazji Świąt Wielkanocnych

życzy Agnieszka

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/01c40c77265a1daad1ad67e74f56a5f0,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...