Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Tampiko,

taki kotek to sama przyjemność. Od 13 lat śpię z takim (a właściwie z taką) w łóżku (ona w nogach). Wieczorem jak za długo siedzę, to "zagania" mnie do łóżka, a rano stoi przy poduszce nad głową i czeka aż się obudzę i dam jeść. Jak jestem smutna, to mnie "pociesza" mruczeniem. Nie wyobrażamy sobie bez niej życia. No i jedna wielka zaleta - nie szczeka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hejka :))

Mało mam czasu teraz, bo ciągle siedzę u kosmetyczki :oops:

Potem zmieniam kolory włosów :oops:

Pazury mam juz spiłowane do żywego :oops:

Gębę naciągniętą zabiegami.... A wszystko po co?

Oczywiście sobota :D :D :D hihihihi

Znalazłam maleńką chwileczkę, znalazłam emalie do Babisa, moze się odezwie?

Pozdrawiam wszystkich.

Jeszcze jakies 60 i parę godzin zostało. Odliczajcie :))))))00000000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Wiecie, myślałam, że te wszystkie decyzje będę podejmowałą na końcu, kiedy dokładnie rozeznam co, jak, za ile i dlaczego, a tu okazuje się, że guzik prawda.

Gwoli wyjaśnienia: zgadzam się z Wami, że wc lepiej jest zrobić oddzielnie, ale w tym przypadku chodzi o łazienkę, która znajduje się przy naszej sypialni, stąd połączennie wszystkiego w jednym pomieszczeniu. Wash and go. Gdybym chciała zrobić oddzielnie wc, miałabym cztery drzwi w sypialni: wejściowe, garderoba, łazienka, wc. Gdzie w takim razie miejsce na małżeńskie łoże???

tampiko: widzę, że złapałaś samo sedno. O klimacik właśnie chodzi. Problem mam o tyle, że te wnęki wypadają mi na ścianach zewnętrznych. Myślałam o formie takiego "komina" o głębokości jakieś 10 - 15 cm. Tylko Pan Majster od murarki robi mi jakieś wstręty, twierdząć, że to "ni ma sensu", "trza to jakoś zakotwić". Stąd moje może naiwne pytania. Wiem, że powinnam to była zrobić na etapie wznoszenia murów :oops: , ale dopiero jak zobaczyłam pomieszczenia "w całości" okazało się, że takie gadżety aż się proszą. I będą!!

No i godzina "W". Zbliża się wielkimi krokami. Ciekawa jestem jak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Januszka O 19-tej Twoja cukiernia została zamknięta :lol: . Ponieważ bardzo miałam ochotę na te pączusie więc udałam się po nie wg właściwości do interii :lol: i cóż zobaczyłam :o ktoś wpieprzył pączki :( została tylko biała serwetka i okruszek tego pączusia i jakichś innych specjałów. Nie zjadłam tego, niech i inni chociaż oko pocieszą :lol: Aleś nam zrobił bal :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najedliście się i nic Wam się nie chce mówić

albo liczycie już minuty do godziny" W"

oj bedzie :o

 

:D

 

to prawda ...tak duzej drożdzówy, rożka i paczków ... ufff....

syte toto :lol:

wodze kursorem od prawej do lewej i ...

moze cos skromniejszego zaproponuj januszku :p

panie do fryzjera ... a ja do cyrulika ... golenie i puszczanie krwi zamówiłem ...

do miłego ..

oj będzie ...

 

brzoza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za dobre rady ... śliwka

jak miło powitać sympatyczną sliwke, która sie troszczy o brzozy(eeę ? :-? :-? :-? :roll: :) i lubi zdaje sie podkarpacie ... :D

 

Kochani

 

ale BYŁO !!!

 

1. Anika

2. tampiko

3. Renia

4. AnetaS

5. tatanka

6. żona grega

7. żona Wojtka

8. żona RS a

uswietniły nasz spotakanie ... każda z pań urocza i czulismy sie w wyjatkowo

 

1. januszek

2. greg

3. RS

4. Wojtek Tymowicz

5. Sławek Winiarski

6. babis - ale niespodzianka !!!

7. mąż Aniki

8. i ... jeszcze ktoś 8)

to ta brzydsza czesc grupy ale za to wyjatkowo wesoła

 

 

 

KOCHANI ... jestem zachwycony po spotkaniu

wiedziałem ze jestescie wspaniali ... (ale nie że aż ttak :D:D:D)

Tampiko zaskoczyła nas prezentami niespodziankami

januszek wigorem i wyjatkowym poczuciem humoru

greg ... młodością

RS ... a mi sie juz marzy lato, górskie sciezki lesne ... i cos co obaj lubimy :wink:

(lecz na razie nie daj sie zasypac sniegowi !!!) :D

Anika, a zdjecia jak bedą - to wybierz tylko te ... na których sie usmiechamy :wink: oki ?

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję- ale co to za życie.Dotarłam wreszcie do małża.

Głowa pęka pić się chce-w moim wieku takie szaleństwo = samobójstwu :lol: Było cudownie ale za krótko nawet nie zdążyłam z wszystkimi pogaworzyć. Chyba musimy się spotkać :wink: jeszcze tyle spraw trzeba omówić :-? Dziękuję Wam wszystkim za to ,że mogłam być z Wami a szczególne podziękowania dla Aniki i jej małża za przygarnięcie mnie pod własny dach. Jesteście wspaniali. Przesyłam każdemu z Was kwiatuszek.http://jarnet2.opalnet.pl/images/rose24.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Janona !

Witam cieplutko na naszym "pokładzie". Pochwal się co będziesz budować tzn jaki projekcik i gdzie.Troszeczkę szkoda że się u nas nie "zameldowałeś/aś/" wcześniej :( chociaż ze 3 dni a byłbyś z nami w realu. Co się odwlecze to nie uciecze jak mawiali starzy Polacy :lol:

http://www.madzia.olp.pl/gify01/gif74.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Witam wszystkich, którzy przeżyli nasze wspaniałe spotkanie.

Nasze Panie były the best of the best - a cała reszta nie do opisania.

BRAK MI JESZCZE PEŁNEJ SPRAWNOŚCI ABY STWORZYĆ JAKIŚ WWSPANIAŁY OPIS. - może coś lepszego po południu.

 

Witaj u nas Janon nie wiem czy wiesz haha z kim zaczynasz się zadawać - to oczywiście był żart - wszyscy z tej grupy to odjazdowcy.

 

Pozdrawiam Wojtek - życzę wszystkim powrotu do normalnego funkcjonowania haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

babisowi , brzozie za to że przybyli i fajne rozmowy

(gdzieś mi brzoza zginął pod koniec imprezy, a miałem go odtransportować, przez całą noc się martwiłem co chłopem !), ale widzę, że pojawił się na ekranie, witaj brzozo

 

 

 

RSmam wyrzuty bo faktycznie bylismy umówieni ... Ty jednak musiałbyś sporo zboczyć z trasy

dzieki Anice i Jej męzowi znalazłem sie w ich samochodzie ... a w zamieszaniu zapomniałem powiedzieć, ze jadę ...

Talent organizacyjny Anika ma we krwi i za to wyrazy uznania, które składam dziś.

Reni życzę udanego rozpoczęcia budowy i podziwiam za samozaparcie i dązenie do celu mimo tylu przeciwnosci ...

Mam tak jak RS skrupuły, ze nie udało sie w tym czasie porozmawiać ze wszystkimi bo czas tak szybko leciał ...

bardzo sympatycznie rozmawiało mi sie z Wami, a trema znikneła juz w pierwszej minucie spotkania

czułem sie jakbysmy sie znali od zawsze

witam janona wpadaj jak najcześciej

oj rośnie nam grupa ... i bardzo dobrze :D

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...