Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sebastianowi juz grauylowałam, a teraz musze się wyżalić...

Ponieważ wiemy, ile trudu izachodu kosztowało nas załatwienie zgody sąsiadów na przeprowadzenie mediów, więc jak obok nas zaczęli się budować - wyraziliśmy zgodę i na gaz i na prąd.

Gaz kopali w lutym - szlag mnie mało wtedy nie trafił - tak rozpieprzyli mi ten kawałek działki, że do tej pory nie możemy dojśc z nim do ładu - sialiśmu trawę już dobrych kilka razy, nawaożone, podlewane a dalej klepisko.

Wczoraj zadzwonił do mnie sąsiad, że dzisiaj będą kopać prąd. Specjalnie tak sobie ustawiłam z pracą, żeby być w domu jak goście będą kopać. Rozmawiałam wczoraj z wykonawcą, powiedziałam wyraźnie, że nie będą kopać tak jak im pasuje , tylko tak, żeby to miało ręce i nogi, żeby mi syf nie został. Pan się zgodził oczywiście, bo jakżeby inaczej :evil:.

Przyjechali rano, powiedziałam co chcę - poprosiłam o rozciągnięcie folii na trawniku między domem a garażem - na długości ok 20m - tam may trawink, krzaki itd, gość oczywiście przytaknął, obiecał, że zrobią co w ich mocy, żeby było wszystko ok. Kawałek tak było... Dopóki nie doszło do folii było ok. Patrzę a gośc zaczyn ami kopać jak leci i ma w d... moją prośbę. Po długich rozmowach z sąsiadem, panem z gazowni (gdzie dzwoniłam sie pytać czy ja to mam całkiem powalone we łbie że mam jakieś wymagania czy co...), szefem firmy (oni zrobią jak chcą zrobić a ja wycenię szkody hehehe - idiota - wysłałąm go na drzewo) - powiedziałam, że wywalę ich, jak nie rozłożą tej folii. A on mi na to, że nie wyjadą ode mnie jak nie zrobią roboty, a ja oczywiście, że nic nie będą robić itd...

CDN....będę pisac na bieżąco :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...