Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich zajetych i Tych jeszcze bardziej zajetych budową.

Dziś przekopałem 28 stron tego forum...no i troche się nadowiadywałem.Ludziska przychodzą inni odchodzą ,mapka forum pooooowstaje, a spotkanie forum wiosenne chyba się nie odbyło .wiem wiem teraz wszyscy zajeci ale moze gdzes póżną jesienią ??????????

 

 

tak sie naczytałem ze mam kilka pytań:

[/b]brzozapisałes o ciesli ja własnie potrzebuje raczej 1 fachowca który pomoze mi zrobic(znaczysie ja jemu pomoge) wierzbe.jeżeli to jeszcze aktualne to poprosze o numer

sebobrałbys te okna jeszcze raz -nasz kierownik tez polecał palomplast?nasze na pewno będą obustronnie białe (zyczenie zony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani Podkarpacianie,

 

Dawno mnie tu nie było ale jak to się mówi: "potrzeba matką wynalazków" i "lepiej póżno niż wcale"

No ale do rzeczy, czy możecie polecić kogoś (kto oczywiście jeszcze nie wyjechał z Polski) do tynków zewnętrznych i do klinkieru na ściany z betonu komórkowego?

Jeżeli macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia to proszę o kontakt - praca od zaraz!!!

http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_11_10.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtek I - Brałbym jeszcze raz - jestem zadowolony jak cholera pomimo że ramy z Deceunica zawieraja olow i kadm - cena robi swoje. Nie wiem czy bezołowiowe okna (swoja ekologia) warte sa ich cen. A związki kadmu i ołowiu zawarte w wodzie do picia uważam że bardziej nam zaszkodza niż te w oknach.

Mojea odpowidź - BRAC

 

Monte christo - mam ew. fachowca z Rudnej - czy będzie chciał robic w Jarosławiu nie wiem Kontakt na niego podam Ci jak zdobędę nr tel dam ci cynk

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos na ból brzuszka :)

 

Facet chciał się wybrać z żółwiem na seans filmowy. Stanął przed bramkarzem, a ten mówi:

- Przykro mi żółw z panem nie wejdzie.

Więc gość postanowił kupić dla niego bilet.

- To jest bilet dla człowieka nie dla żółwia - usłyszał..

Zdesperowany pan postanowił przemycić żółwia w spodniach. Trwa seans, rząd za tym facetem siedzi parka. Nagle chłopak mówi do dziewczyny:

- Ty, zobacz ten gość przed nami ma chuja na wierzchu.

- No i co z tego, ty teraz też masz?

 

- Tak, ale mój nie wpierdala krakersów

 

Niedźwiedź szaleje w lesie... strasznie podniecony, wszystko co się rusza ma zamiar grzmocić. Wiewiórka schodzi sobie z drzewa, ten dopada do niej, łapie ją za szyję i dawaj, ale to mu nie wystarcza... zza krzaków wychyla się lisica, dopada do niej i zaczyna gwałcić. W pewnym momencie lisica krzyczy „och niedźwiedziu, jaki z ciebie wspaniały kochanek, jakiego masz ogromnego i owłosionego pisiora", a niedźwiedź robi głupią minę i myśli "... O kurwa! Nie zdjąłem wiewiórki!"

 

Blondynka kupiła 1kg. ślimaków. I zaczęła je jeść.

Wyssała pierwszego. OK. Wyssała 2-go. OK.

Przy trzecim pojawiły się problemy. Ssie, ssie i nic.

Zagląda do wewnątrz muszelki, a tam rozkraczony ślimak krzyczy:

"Ciągnij mała, CIĄGNIJ !!!"

 

Jedzie gość taką wielką ciężąrówką. Po czym dojeżdża do wiaduktu na drodze. Myśli sobie, 'ops, chyba sie nie zmieszcze'. No ale nic, próbuje, i zaklinował się w połowie wiaduktu. Wysiadł z ciężarówy, stoi koło niej i zastanawia się co zrobić.

Korek sie zrobil niesamowity,dzwoni na policje...czeka prawie dwie godziny... Wreszcie podjeżdża radiowóz, wysiada policjant i z uśmieszkiem pyta:

- Co to, zaklinowaliśmy się?

A mocno już wkurzony kierowca mu na to:

- Nie, kurwa, most wiozę i mi paliwa braklo!

 

Na dorocznym zjeździe spotyka się dwóch starych kombatantów.

Zaczynają wspominać dawne czasy:

- Wiesz, ja już nie pamiętam, czy walczyłem w II armii w I wojnie światowej, czy w I armii w II wojnie światowej...

- U mnie to samo, nie pamiętam czy dostałem kulą między łopatki, czy łopatką między kule...

A na to babcia-kombatantka:

- A ja nie mogę sobie przypomnieć, czy to ja wystrychnęłam Niemców na dudka, czy to Niemcy wydutkali mnie na strychu...

 

Syn rozwiazuje krzyzowke i przy jednym z hasel prosi ojca o pomoc:

- Tato, szpara u kobiety na "P"?

- Poziomo czy pionowo?

- Poziomo...

- To bedzie "pysk"

 

Tata z 6-letnim synkiem robi zakupy w supermarkecie. Kiedy przechodzą obok półki z prezerwatywami, synek pyta:

- A po co one są ? - Kontynuuje malec.

- Prezerwatywy są po to, żeby mężczyzna miał bezpieczny seks z kobietą - odpowiada ojciec.

- Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu są 3 sztuki ? - nie daje za wygraną chłopczyk.

- Widzisz synu, bo to jest zestaw dla młodzieży uczącej się: raz w piątek, raz w sobotę, raz w niedzielę.

- Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 6 ? - pyta synek

- Widzisz synu, to jest zestaw dla studentów: dwa razy w piątek, dwa razy w sobotę, dwa razy w niedzielę - odpowiedział ojciec.

- Tata, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 12 ? - kontynuuje malec.

- Hmm... widzisz synu, bo to jest zestaw dla dojrzałych, żonatych mężczyzn. Raz w... styczniu, raz w lutym, raz w marcu...

 

Pewna kobieta podczas spowiedzi mówi do swojego spowiednika:

- Ojcze mam pewien problem. Mam w domu dwie gadające papugi, śliczne samiczki, i nie wiem dlaczego one strasznie bluźnią....

- A co takiego mówią? - pyta ksiądz.

Kobitka na to:

- W kółko powtarzają: "Cześć, jesteśmy dziwkami. Chcecie się zabawić ?"

Ojciec zastanawia się chwilę i w końcu mówi:

- Ja też mam dwie gadające papugi. Są to samce, które całymi dniami czytają Pismo Święte i odmawiają różaniec. Przyprowadź swoje papugi do zakrystii, wpuścimy je do jednej klatki i być może moje papużki oduczą twoje bluźnierstw.

Kobita przynosi następnego dnia swoje nieznośne papugi do księdza.

Wpuścili je do klatki. Papugi księdza patrzą na nowe towarzystwo.

Po chwili odzywają się samiczki:

- Cześć, jesteśmy dziwkami. Chcecie się zabawić ?

Papugi księdza podniosły oczy znad Biblii, popatrzyły się na siebie i jedna mówi do drugiej:

- Wypierdol tę książkę, bracie!! Nasze modły zostały wysłuchane...

 

Do ratownika na basenie podchodzą 3 stare baby i chcą pływać.. Facet się bał że stare szkapy się potopią, ale dał się namówić. Wskakuje pierwsza, robi 15 basenów w 10 min i wychodzi uśmiechnięta. Facet mówi: świetnie pływasz jak na taką starowinę.

Baba odpowiada, że w latach sześćdziesiątych była mistrzynią juniorek w pływaniu.

Wskakuje druga baba, robi 25 basenów w 12min. i wyłazi. Facet pyta, a ona odpowiada, że za młodu była mistrzynią Europy.

Wskakuje trzecia, zapierdala żabką, delfinem i chuj wie jak jeszcze.

Zrobiła 30 basenów w 10 min. i wyłazi.

Ratownik: no pani to pewnie była mistrzynią świata.

- Nie. Ja byłam kurwą na telefon w Wenecji.

 

Przychodzi kangur do lekarza z zakrwawionym brzuchem.

- Co się stało ?? - pyta lekarz

- Torbę mi w autobusie wyrwali !!

 

O czwartej nad ranem u Profesora dzwoni telefon.

Profesor zaspany odbiera telefon i słyszy:

- Śpisz?

- Śpię - odpowiada zaspany.

- A my sie kurwa jeszcze uczymy !!!

 

Pierwszy raz od 20 lat ucieszyłam się na widok męża.

- Z jakiego powodu?

- Wezwali mnie na identyfikację

 

Młoda, śliczna sekretarka w pierwszym dniu pracy stoi nad niszczarką dokumentów z lekko niepewną miną. Oczarowany kolega z pracy postanawia wybawić dziewczynę z opresji.

- Mogę ci w czymś pomóc?

- Pokaż mi jak to działa.

Chłopak bierze z jej rąk dokumenty i wkłada do niszczarki.

- Bardzo ci dziękuje! a którędy wychodzą kopie??

 

Rozmawiają owoce egzotyczne.

- Jestem kiwi. Co każdego ożywi.

- Jestem cytryna. Lubi mnie cała rodzina.

- Jestem marakuja. I nie wiem, co powiedzieć...

 

Stary Żyd dawał do gazety nekrolog po swojej żonie i spytał o cenę.

- Do pięciu wyrazów za darmo.

- Nooo... to niech będzie: Zmarła Zelda Goldman.

- Ma pan do dyspozycji jeszcze dwa wyrazy.

- To niech będzie - Zmarła Zelda Goldman, sprzedam Opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo,czytam,ze jestes i wyglada na to,ze masz troche czasu. :D :wink:

Naklikaj mi prosze,bo juz komus radziles,cos o oczyszczalni.Mam duzo miejsca,row w poblizui niewiadomo ile osob pod dachem[4 domownikow a co jakis czas goscie(+ 4,6 osob)].Jaka wybrac?a przynajmniej w jakim kierunku weszyc? Jestem kompletnie zielona w temacie :oops: .

A brzuch pobolal-fajne bylo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje, kanikuła ...w zasadzie mogło by byc miło ...

gdyby nie Kaczyńscy którzy w ciszy, do spółki z Bushem szykuja Polakom Hiroszime /Czarnobyl, Nagasaki .../

ciekawe gdzie umieszczą rakiety ?

koło własnych domów ? nad morzem w Sopocie ? czy moze dalej gdzieś dalej od siebie

np. na podkarpaciu ...

 

a

kawały Sebo - pyszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :)

 

Co do POŚ farida - to sa dwa rodzaje

 

-> drenażowy :

 

- zajmuja dużo miejsca

- okresowo trzeba wymieniać grunt

- koniecznosć dosypywania bakterii

+ tani w zakupie

 

-> bezdrenażowy

 

- drogi w zakupie (ponad 7 000)

- podłączenie non stop do prądu 40W/h

+ zajmuje mało miejsca

+ nie wymaga dozowania bakterii

+ nie wymaga wymiany gruntu

 

Na obie trzeba mieć pozwolenie na budowę (juz na etapie pozwolenia musisz miec wpis o rodzaju POSIA)

Drenazówek na rynku skolko godno - bezdrenażowy mogę Ci zaproponować, sprzedac i pokazać - wystarczy przyjechac do mnie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje jakis magików do połączenia pieca weglowego do instalacji, dorobienia pompki, oraz podlaczenia boilera z wezownicą czy tez plaszczem wodnym.

 

mialem ekipe, ale mnie od maja juz zwodzi, wiec chce znalesc kogos innego, ktory szybko i sprawnie mi to wszystko podlaczy.

 

prosze o jakiekolwiek sprawdzone namiary

 

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zrobia referendum jezeli mieszkańcy wybranej miejscowisci nie zgodza sie na tarcze i zaczna protesty??????????????

 

referendum rząd boi sie jak ognia !

przeciez Tony Blair, który tak się pchał Bushowi do tyłka ze prawie mu wszedł po napadzie na Irak /wspólnie z amerykanam/ i sprowadził na Brytyjczyków takie zagrożenie zamachami, musiał odejśc jak niepyszny - powodem był brak społecznego zaufania i bardzo silna opozycja wewnętrzna ... pokazały to sondaze

tam sie nie dało rządzic wbrew i przeciw własnemu narodowi ...

Blair miał odrobine honoru i odszedł ...

 

Mirek - namiar na privie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sebo za konkrety.Teraz wiem juz cos konkretnie .Tylko jeszcze jak wykalkulowac ktore rozwiazamie bedzie dla mojego przypadku dobre :roll: .Co ile trzeba wymieniac ten grunt? a co bedzie jesli braknie pradu?Ktora jest mniej wrazliwa na zmiany ilosciowe?kurka troche duzo pytan :roll: .Moze sie odezwac na priwa?

 

Ps. A w tej firmie ktora mi podrzuciles(ta z piecami kaflowynmi) bylam . :o :o :o .Jest na co popatrzec.Cudownosci!! I przemila obsluga :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje jakis magików do połączenia pieca weglowego do instalacji, dorobienia pompki, oraz podlaczenia boilera z wezownicą czy tez plaszczem wodnym.

 

mialem ekipe, ale mnie od maja juz zwodzi, wiec chce znalesc kogos innego, ktory szybko i sprawnie mi to wszystko podlaczy.

 

prosze o jakiekolwiek sprawdzone namiary

 

Mirek

 

Mirek napisz mi co masz - czego brakuje. Insztalator może się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...