Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tak właśnie problemy z eksploatacją

jak nie palisz ciągle, jak nie palisz dużo , jak komin ponad dachem masz nieocieplony( cegła klinkier) jak komin jest długi itd, to problemem jest woda, która ze spalanie drewna niestety :cry: jest i to w dość dużych ilościach

a kotecek był fajny ale trochę miejsca zajmował moze jakiś mniejsy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz w zasadzie kominy dwuścienne są robione z myslą o zewnątrz

w środku jeśli masz jakąś antresolę lub wysoki salon (bo tam będzie kominek) ja bym zostawił nieobudowany taki element ozdobny architektoniczny, a i grzał by ,ale jeśli masz zamiar toto obudować to może lepiej zakup systemowy komin np: z zapelu boguchwała, nie wiem jak cenowo z tym darco ale wydaje mi się że taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

 

 

Bardzo się cieszę , że udało się Wam spotkanie. Z bólem serca musiałam sobie odmówic tak wspaniałej imprezy. Następnym razem postaram się stawić .

Jestem w tej chwili ogarnięta szałem wybierania płytek, terakoty, wanien kibelków itp. Powiedzcie mi moi drodzy gdzie w Rzeszowie sa te rzeczy w w najlepszych cenach , bo ja znam tylko BOZ-a i Merkury Market. Szkoda że nie są czynne w niedziele , bo wtedy mam njwięcej czasu na zakupy.

 

Witam nowego budowniczego podkarpacia JANONA.

 

Ale wam zazdroszczę, że widzieliście się w realu.

 

Czy były skóry i kominek trzaskajacy? To do Januszka oczywiscie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj żałuj a masz czego

płytki ? :-? to na takim etapie jesteś?

ja kupuję płytki w legacie (mały salonik na siemieńskiego) w miarę tanie te polskie (bo inne :roll: ) mają też ceramikę

a poza tym to RCMB ul przemysłowa

nomi też przemysłowa (czynne w niedzielę)

market MRÓZ podkarpacka( też czynne w niedzielę)

autometal na lwoskiej (na przeciwko szpitala)

więcej nie pamiętam :oops:

 

skóry były i kominek trzaskający też, ależ było gorąco :oops:

nie było tylko striptizu w wykonaniu Tatanki (obiecanki cacanki ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

JANUSZEK - OCZYWIŚCIE PRZEKAŻE POZDROWIENIA OD WSZYSTKICH Z ORGANIZACJI MOJEJ MAŁŻY A OD CIEBIE SPECJALNIE SIĘ POSTARAM Z BAJEREM HAHA.

 

JAZON - jak interesuje cię sprawa rekuperacji lub ogrzewania nadmuchowego w połączeniu z kominkiem to jestem gotowy do odpowiedzi na wsie pytania.

Co do komina to możesz też kupić wkładkę i obsypać karamzytem ale tak jak Januszek mówi odprowadzenie skroplin musi być.

 

PATY - co do płytek luknij do DANEXU w Budziwoju czasem mają odjazdowe ceny i wybór, są mistrzami świata w sprowadzaniu końcówek serii od producenta.

 

SŁAWEK - cieszymy się z żoną i z Anetą że teściowa cię nie zmogła, ale poznawszy cię trochę to nie mogła.

 

DO WSZYSTKICH - jakbyście mieli mojej żonki lub moje fotki to proszę

puście na adres emila taki - [email protected]

 

Pozdrawiam wszystkich i wirtualnie całuję wszystkie piękne Panie Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANIAZ !Witamy piękniście.Przyjmujemy Cię do naszej paki :lol: A gdzie jest ta ładna okolica, rzeczka i krzaczek?Może coś więcej się dowiemy :-?

[/b]ANIKA ! a jednak jesteś uzależniona :lol: /od forum/Pa, buziaczki.

Do Wszystkich Wyobrażcie sobie ,że pan Papliński na spotkaniu w W-wie mówił o tym że nasza grupa spotkała sie w sobotę w Rzeszowie. :o Sławni jesteśmy :lol: nawet na salonach o nas mówią :wink: Pewnie jak pan Papliński przeczyta nasze relacje ze spotkania to napewno zapragnie się z nami spotkać za rok w Rzeszowie :lol: Nasze spotkanie było niepowtarzalne, taki podgórski klimacik :lol: :lol:- no nie? :wink: Luknijcie na posty z W-wy w mowie p.Paplińskiego o klubach budujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie przyjmiemy :)

im nas więcej tym lepiej, pokażmy że podkarpackie rządzi

 

świetnie się składa, bo akurat 2 dni temu dołączył do nas taki nowy facet z koteckiem, a jak ty dołączysz to się wyrówna poziom dziewczynek i chłopców :wink:

 

mam nadzieję, że ta rzeczka nie wylewa

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Tu jak zwykle niezawodna druga zmiana :))

 

Witaj Daniaz, powtarzam, gdzie ta rzeczka, bo jak tez mam ją niedaleczko :), tylko którą?

Tampiko, no gdzież za rok spotkanie?

Za rok, to takie podumowujące juz bedzie, kto ile wykonał.

Ja jak juz mówiłam, mogę pokazać z mężem ( który teraz żałuje, ze nie był ) ile zrobiliśmy i niedelikatnie powiem odwalta się od striptisu, bo ja sie przywalę do waszych skór.

Łogień był, a juści, a skóry????

A przytulanie sie do nich?

NNOOO

Anika!!!!!!!!!!! Wracaj szybko :))

Wszyscy czekamy na foto

Dla wszystkich - nocne ciepłe pozdrówka, choc na dworze znów mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj trzecia zmiano 8)

 

dzieci śpią /parka/ małżowina usnęła czytając Twój Styl

 

mam czas na uzupełnienie zaległości /nieustannie brykając/

 

skąd się wziął Janon - w moim przypadku kombinacja liter z imienia i nazwiska.

kiedyś chciałem zmienić na Jazon, ale się Argonauci nie zgodzili... :-?

znak zodiaku Baran i mam nadzieję, że to nie ma związku z tym

że rozpoczynam budowę...

 

Tampiko Reniu

dzięki za zaproszenie na imprezkę, chętnie bym trochę pobrykał

i za wpis do księgi, kotecek tego Ci nigdy nie zapomni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...