Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chodzi mi raczej o to czy się nie krzywią, nie obłażą, nie rozlatują i nie wiem co tam jeszcze. Słowem czy ktoś nie ma z nimi jakichś negatywnych doświadczeń, które odwiodłyby mnie od chęci zakupu.

Dziękuję za odpowiedź.

My od marca mamy w domu drzwi gerda i jak narazie jest ok, ale pewnie powiesz że to za krótko żeby coś stwierdzić ;)

Narazie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli metalowe gerda GTT model Werona, za ok 2000 zł

Dokładnie o nich myślałem. Przyznam, że na początku brałem pod uwagę tylko drzwi drewniane ale gość w sklepie miał dosyć mocne argumenty przemawiające za metalowymi (przede wszystkim mniejsza odkształcalność co przy zamkach wieloryglowych jest istotne).

Jeszcze się nie zdecydowałem..........mam trochę czasu.

Daj znać jak się zdecydujesz.......pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to biorąc pod uwagę brak negatywnych komentarzy na ich temat niniejszym się decyduję.

Na okna i bramę garażową muszę czekać 4-6 tygodni, więc drzwi zamówię w miedzyczasie.

Po zamontowaniu okien mam zamiar tynkować.

Drzwi zewnętrzne mają też być zamontowane przed tynkowaniem chyba ? Czy jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to biorąc pod uwagę brak negatywnych komentarzy na ich temat niniejszym się decyduję.

Na okna i bramę garażową muszę czekać 4-6 tygodni, więc drzwi zamówię w miedzyczasie.

Po zamontowaniu okien mam zamiar tynkować.

Drzwi zewnętrzne mają też być zamontowane przed tynkowaniem chyba ? Czy jak to jest ?

A możesz zdradzić jakie wybrałeś okna i gdzie kupujesz te drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna i bramę garażową zamówiłem w Inwest-Profil na ul.Reformackiej.

Profil 5-komorowy Rehau, dwustronny złoty dąb, okucia Winkhaus.

Dobra, fachowa obsługa, elastyczne (cierpliwe:-) dostosowywanie oferty, konkurencyjne ceny.

Doswiadczeń z eksploatacji nie posiadam.

 

Aha, a drzwi gerda to widziałem tylko na stoisku gerdy w RCMB (pawilon samoobsługowy) więc chyba tam zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzelito nic się nie martw, ja mam rynny vavin od 2 lat i jak na razie nie ma odbarwień, spisują się dobrze.

 

A co do drzwi to ja mam chyba pecha. Moje wejściówki to serwis widzą tak co ok 2-3 miesiące. A dziś jak dzwoniłam to mi Pan powiedział, że jak tylko serwis będzie w Rzeszowie to będzie miał prykaz odwiedzać mnie.

A wewnętrzne też cosik nie tak, ruszają się na zawiasach. W sobotę ma przyjechać pan który montował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłowie zagłosowali za samorozwiązaniem sejmu

czyli złozyli sami wypowiedzenie z pracy...

poza tym przepracowali tylko połowe ustawowego czasu ... (2 z 4 lat)

ciekawe czy po po odprawy wyciagną pazurki i czy będą chcieli 100 % kasy zgarnąć ...

 

tydzień zleciał szybciutko ...

za oknem 5- 6 *C i mamy kalendarzowe lato

a przy tej temperaturze wypadało by rozpocząć sezon grzewczy ...

przepalacie juz w domach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy tej temperaturze wypadało by rozpocząć sezon grzewczy ...

przepalacie juz w domach ?

 

Ja bym chętnie przepalala bo rece przy malowaniu marzną.. ale gazu nie chcą mi odkrecić ;(

długo sie czeka na odkrecenie kurka jak już wszystkie papierki są?

 

aaaa można by kominkiem, ale dopiero za tydzień przyjda go zamontować ;)

powiedzcie.. po montażu musi chwile stac żeby KG wysechł czy mozna od razu palić?

ps. zapomniałam że drewna jeszcze nie nabyłam do kominka.. ma ktoś namiar gdzie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sędziszowie Młp. jest betoniarnia

jeśli zamówisz u nich beton to kry gratis, tylko za transport musisz płacić, u mnie było to 20km za 100zł

akry były jednak w kiepskim stanie ale dało się z nich obłożyć fundament

trzeba było tez kupić te blaszki do akrów ale nie pamiętam po ile były :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...