Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie.

 

Więc od początku... :) ... może nie bo by długo zeszło i tak byście nie czytali :)

 

Mamy zamiar budować domek w Brzeźnicy, to jest k. Dębicy (dla nie zorientowanych), w chwili obecnej mieszkamy k. Ropczyc.

 

Pogoda u mnie też super, rano bylem na grzybkach.. a że g.. znalazłem postanowiłem się zrelaksować na forum ;) i tym oto sposobem jestem ;)

 

Na razie jesteśmy na etapie papierologii.

Był geodeta, wydzielił działkę :) - całość 35 arów, jednak "tylko 25" w chwili obecnej jest nasze. Dziadek żony sobie zastrzegł że do jego śmierci 10arów na którym stoi jego dom ma zostać jego własnością, dlatego musieliśmy zatrudnić geodetę żeby sobie trochę pobiegał.

 

W najbliższym czasie więcej informacji ;)

 

Pozdrawiam wszystkich.

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Barta - sukcesów budowlanych życze !

 

Farida u mnie tez nie ma grzybków :cry: - natomiast w górach jak np Tatrzański Park Narodowy - zatrześienie rydzów kurek i prawdziwków

górale zbierają mimo zakazu - twierdzą ze jesli grzybów sie nie zbiera - grzybnia zaginie ...

natomiast ekolodzy z zaciekłością zabraniają zbierania - zbieraczy karze sie jak pospolitych bandytów (cos a'la sądy 24 godzinne na rowerzystów pod wpływem)

a policja wyłapuje handlujące baby i dzieci sprzedające grzyby na skraju szos - rzekomo stanowią zagrożenie dla ruchu - bo samochody zatrzymują sie na zakazie postoju /linia ciagła/

takie dziś mamy prawo i taka jest sprawiedliwość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

................ zbieraczy karze sie jak pospolitych bandytów......

a policja wyłapuje handlujące baby i dzieci sprzedające grzyby na skraju szos - rzekomo stanowią zagrożenie dla ruchu - bo samochody zatrzymują sie na zakazie postoju /linia ciagła/

takie dziś mamy prawo i taka jest sprawiedliwość ...

 

Oj brzoza...od kiedy pamietam Twoje posty w temacie sytuacji to zwykle narzekasz.A pytam zupelnie nie zlosliwie:czy probowales w jakis sposob to zmienic??Kandydowales kiedys??Byla wlasnie niedawno ku temu okazja.Jak ktos ma pomysl i rade jak Nas wyprowadzic z tej kupy to moze niech sie ruszy.Chyba wszyscy na to czekaja.

 

A co do bab z grzybami to pewnie maja racje.Ja przynajmniej jak jade to tylko lypie okiem jakie te grzyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...