Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

...

A jeżeli chodzi o stolarkę, to chyba jestes zdolny!!! :D

dzięki Maćku za uznanie - przekaże stolarzowi

ostrzejsze zdjęcie dla Ciebiehttp://img408.imageshack.us/img408/7704/szafa015eh3.jpg

ławeczka z drewna cześni

co do zdolności - mam w normie

chyba ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Wasze budowlane poczynania śledzę na forum już od roku. Wreszcie zdecydowałam się dołączyć do Was. Nie ukrywam, że mam niewielką tremę (jak przed każdym wystąpieniem publicznym), ale mam nadzieję, że jakoś to będzie. Historia mojego domu jest długa i dość zawiła, więc nie będę jej tutaj opowiadać. W wielkim skrócie powiem jednak, że o domu marzyłam od zawsze. Niestety los sprawił, że musiałam opuścić swoje rodzinne strony ( ku mojemu WIELKIEMU ubolewaniu). W nowym miejscu zamieszkania nie chciałam kupować mieszkania, a tym bardziej domu. Wydawało mi się ,że dopóki nie mam tutaj własnego gniazda, to zawsze istnieje szansa na powrót do rodzinnego miasta. Jednak ta trwająca 6 lat "tymczasowość" w wynajętym mieszkaniu, a potem domu zmęczyła mnie na tyle że wyraziłam zgodę na budowę. No i oto jej początki ......

 

http://picasaweb.google.pl/NAJSK5/DOM1?authkey=VxBdJeprOJ0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. Projekt to Z18 z pracowni STUDIO Z500 , wariant Z18LGL2w(FR bk) . Oczywiście dokonaliśmy niewielkich przeróbek: dodaliśmy piwnicę pod częścią domu, powiększyliśmy dolną łazienkę, zrezygnowaliśmy z pralni na parterze - zeszła do piwnicy, powiększyliśmy salon o powierzchnię planowanego tarasu w podcieniu - w trakcie budowy mąż stwierdził, że kiedyś w przyszłości nie pomieścimy u siebie córek i zięciów na niedzielnym obiadku (dodam że córki są w wieku 8,5, 6 i 3,5 roku :wink: ) . Taras będzie, ale pod dodatkowym zadaszeniem. Góra raczej bez zmian , z tym że zrezygnowaliśmy tam z jednej z dwóch łazienek. W mniejszej będzie garderoba przy pokoju jednej z córek. Powierzchnię nad garażem zaadaptowaliśmy na naszą sypialnię z garderobą oraz niewielki salonik telewizyjny łączący się ze schodami i korytarzem.Wyszedł projekt prawie indywidualny. Ale tak to czasem w życiu bywa. Dom rzeczywiście jest dosyć spory (218 m2 powierzchni użytkowej), ale i rodzina nie należy do najmniejszych 2+3. Każda z córek ma przy pokoju balkon i garderobę, tak by nie było kłótni czyj pokój jest fajniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Pooglądałem zdjecia z Waszej budowy no i poczytałem to co napisałeś. Dom wygląda imponująco. Działka też chyba niemała - jeżeli się nie mylę.

Wasze budowlane poczynania śledzę na forum już od roku. Wreszcie zdecydowałam się dołączyć do Was.
Cytuję to zdanie, bo zastanowiło mnie, dlaczego tak późno pokazujesz sie na Grupie. Napisz, proszę, dlaczego :)

PS. A ta brama Bieszczad - nie wiem. Może Lesko? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D .

Mam,y w gropie nowy quiz :wink: !! w/g mnie ani Sanok,ani Lesko czy Zagorz.Za brame Bieszczad to raczej Sanok jest uznawany,ale mi cos tu nie pasuje.wydaje mi sie,ze to cos na trasie Krosno-Sanok.Tak??

Sprytnie zrobilas te zdjecia :) -trzeba naprawde dobrze znac okolice zeby wiedziec.Witam Cie i ja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...