Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam,

chwilę tu nie zaglądałem...

Od ostatniego razu usunąłem drzewa rosnące na działce, posprzątałem trochę - chciałem dziś skończyć ale zima mnie zaskoczyła :D

U nas trochę p[owiało, posypało i bagno się zrobiło :D

 

Tak zapytam jeszcze: Jakby ktoś słyszał o jakiejś ziemi do wzięcia w okolicach Dębicy to prosze PW lub smska - 692063773

 

Poszukuję ziemi i gruzu i nigdzie nie mogę znaleźć..

 

Pozdrawiam, miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

"niechby tak jeszcze zaczekać chciało z tym być na biało"

 

Witam,

 

zrobił bym jeszcze w tym roku wylewki w piwnicy, gdyby ktoś kogoś polecił było by miło.

 

Gratuluję kabla w domu.

 

... wlasnie... jakby poczekało.. to ja bym ogrodzenie zrobiła.. jakby ktoś kogoś polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała tylko tak straszy -jszcze będzie git:)

Gdzies czytalam pogode dlugoterminowa na zime i poczatek wiosny.W skrucie to tak,ze poczatek listopada,tak do polowy zima a reszta jak w zeszlym roku.W zwiazku z powyzszym nawet jeszcze nie ogacilam drzewek.Obaczym.

 

A ja bym wylewke zrobila...

 

O Błogosławiona - obyś tylko miała rację :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg piękny....byl...bo topnieje, nawet balwana nie zdązyliśmy postawić :( ale może i dobrze bo i tak opożnienie w dachu mam murowane :cry: pozdrowienia :)

 

A u nas juz balwan jest :D .Co prawda nie kompletny,ale chyba mozna to zimowe zadanie zaliczyc w zwiazku z czym Pani Zimie w tym roku juz dziekujemy.

Ps.Niech no tylko uslysza nas narciarze-dostanie sie nam :wink: .Choc,wlasciwie to podobno teraz sie u nas nie jezdzi,oj nie.Teraz to tylko w Alpy jedzcie (tam nie buduja to niech sniezy :wink: ).

 

A u mnie koncza sie prace! Wiecie jak rowniutko ulozyli u mnie styropian pod podloga! R o w n i u s i e n k o ,w dwoch warstwach,dokladnie plyta n a d plyta! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R o w n i u s i e n k o ,w dwoch warstwach,dokladnie plyta n a d plyta! :evil:
I to jest własnie to, czego nie można przewidzieć! :evil:

U mnie (co nie jest az tak groźne) robiąc cokół z gresu w garażu) nie zadbano o to, by fugi z podłogi pokrywały sie z fugami na cokole.

Albo: osadzając kwadratowy kanalizacyjny wpust w podsadzce w kotłowni, ustawiono go na ukos, tj. nie równolegle do ścian a tym samym do fug. I teraz jest na ukos! :roll:

Musiałem to polubieć :-? :wink:

 

A Ty nie masz wyjścia: pogonić ekipę, niech przekładają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnieg piękny....byl...bo topnieje, nawet balwana nie zdązyliśmy postawić :( ale może i dobrze bo i tak opożnienie w dachu mam murowane :cry: pozdrowienia :)

 

A u nas juz balwan jest :D .Co prawda nie kompletny,ale chyba mozna to zimowe zadanie zaliczyc w zwiazku z czym Pani Zimie w tym roku juz dziekujemy.

Ps.Niech no tylko uslysza nas narciarze-dostanie sie nam :wink: .Choc,wlasciwie to podobno teraz sie u nas nie jezdzi,oj nie.Teraz to tylko w Alpy jedzcie (tam nie buduja to niech sniezy :wink: ).

 

A u mnie koncza sie prace! Wiecie jak rowniutko ulozyli u mnie styropian pod podloga! R o w n i u s i e n k o ,w dwoch warstwach,dokladnie plyta n a d plyta! :evil:

 

Zasadzić szpicora i won z chałupy !!!

 

Musi byc na mijankę !!!

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wsparcie :wink: .Rozmawialam z ich wodzem jeszcze rano,niby byl oburzony tym co zrobili i niby kazac ma odklejac ta wlasciwa mate i poprawiac ulozenie tych plyt.A czy tak zrobi...Chwilowo jestem uziemiona wiec nie moge pojechac nadzorowac przebiegu dzialan..Niestety,my Matki Polki nie zawsze mamy mozliwosc tkwienia na froncie.Pozostaje nam wiara w slowa :( .( Na czym bezlitosnie zeruja inni ).Trudne czasy.Mam wrazenie,i to juz pisalam chyba,ze wykonawcy nie czuja potrzeby bycia szanowanymi.Coraz wiecej (nie tylko w budowlance ) ludzi nie wie co to honor i takie tam.Ale moza ja nie dzisiejsza jestem :roll: i nalezy moja uwage zignorowac :( .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R o w n i u s i e n k o ,w dwoch warstwach,dokladnie plyta n a d plyta! :evil:
I to jest własnie to, czego nie można przewidzieć! :evil:

......................

No niestety.Wypadalo by siedziec nad nimi poprostu caly czas.jednak poczatkujacy inwestor,taka "świerzynka" nie jest chyba wstanie wylapac wszystkiego i czasem nie ma fizycznej mozliwosci tam siedziec.No a u mnie: ja po nocach nie moge juz spac,bo sie zastanawiam,czy oni te wszystkie rurki,skrzynki i kabelki ukladaja jak trzeba,jak juz zasne to koszmary budowlane mam ,a oni sie na takiej doslownie pierdołce ciachli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...