Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzień doberki wszystkim :p

U mnie deszcze pada - Nadia oczywiście cała mokra i wyświniona :evil:, najlepiej jest jak jest śnieg - wtedy pies jest czysty, pachnący...

No ludziska - muszę się Wam pochwalić, no muszę!! W końcu - po prawie 2,5roku mieszkania mam meble w salonie!! :lol: Eeeee znaczy te do siedzenia, bo jakichś szafek czy innych takich komód to nie mam. I jeszcze chwilę mieć nie będę bo jakoś mamy z małżem odmienne zdania w tym temacie :roll:

I mam w końcu łazienkę na dole zrobioną - zlikwidowaliśmy pleśń, założyliśmy kratkę z wentylatorkiem higrosterowanym, pomalowaliśmy, no i lampy mamy :D.

I jeszcze kupiliśmy lampę na schody i na korytarz - i też są założone!

I wczoraj jeszcze - idąc za ciosem - zaczęliśmy szukać w internecie oświetlenia do salonu. Tak się tym przejęłam, że przez całą noc szukałam tych lamp:-) Wstałam umęczona jak cholera :lol:, jednak kupowanie bywa męczące :lol:

A może Wy macie jakąś fajną serię? Poitrzeba nam 3 pojedyncze zwisy, jeden kinkiet, stojącą podłogową i stojącą małą, taką żeby postawić na szafce.

PS. Okazuje się, że siedzenie w domu (oby krótkoterminowe) ma swoje dobre strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No ludziska - muszę się Wam pochwalić, no muszę!! W końcu - po prawie 2,5roku mieszkania mam meble w salonie!! :lol: Eeeee znaczy te do siedzenia, bo jakichś szafek czy innych takich komód to nie mam ...

masz racje Baru

siedzenie w domu - zwłaszcza w taka pogoda- ma swoje dobre strony !:D

moze i ja sie zmoblizuje i pokaze nastepne meble /m.in. komoda - wyszła całkiem całkiem - moim zdaniem/

co do lamp to ja preferuje plafoniery - proste i wygodne w utrzymaniu

Słoneczko a co u Ciebie ?

nic sie nie chwalisz postępami robót ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko!

Dzięki, ale to zostało wczoraj przeszukane. Muszę dzisiaj coś dalej szukać, bo tak przed świętami chciałabym... :roll:

I jeszcze jedna rzecz... Jak patrzyłam sobie rekreacyjnie w stronę mebli, zwróciłam uwagę, że ławy to teraz niziuteńkie robią! Taż 45cm to stanowczo za nisko! Nasza obecna ława - przepotopowa cokolwiek, hand made :lol: ma 63cm wyskości i jest ok. Jak będzie coś niższego to garba będę mieć, a Nadia już na bank wszystko z niej zmiecie ogoniskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru, będziemy jednak odwiedzać BRW w pierwszej kolejności, mimo że ich meble nie mają opinii zbyt trwałych. Ale są ładne, np. Indiana i kuchnie typu Royal :)

 

Brzoza, domek stoi i czeka do wiosny, natomiast wewnątrz prąd rozprowadzony i teraz urzęduje tam instalator :)

 

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/dom_listopad1.jpg

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/dom_listopad2.jpg

 

Na tym zdjęciu widać stary domek, w którym jeszcze mieszkamy:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/dom_listopad3.jpg

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/dom_listopad4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko!

Tak na pierwszy rzut białka, to z zewnątrz podobne mamy chałupki - dach mamy prostszy - nie ma lukarn, jest tylko nad gankiem "dodatkowy" daszek (rany! jak się to fachowo nazywa?)

I widzę, że na budowę nie macie daleko :lol:

Trzymam kciuki za dobrze zrobione instalacje. Przemyśl dobrze, gdzie gniazdka zrobić, bo potem sobie w brodę będziesz pluła, jak trzeba będzie trzy razy przepinać odkurzacz, żeby dół odkurzyć :evil: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Wy macie jakąś fajną serię? Poitrzeba nam 3 pojedyncze zwisy, jeden kinkiet, stojącą podłogową i stojącą małą, taką żeby postawić na szafce.
Może zainteresuje Cie oferta tej firmy. http://www.tekielak.pl/glow3.swf Jest to oświetlenie stylowe jednak dość zróznicowane (np. w salonie mamy serię DELUX patyna).

My kupowaliśmy bezposrednio u nich. Wyszło 40% taniej niż ceny np. w salonie meblowym Agata w Warszawie

 

Baru, będziemy jednak odwiedzać BRW w pierwszej kolejności, mimo że ich meble nie mają opinii zbyt trwałych. Ale są ładne, np. Indiana i kuchnie typu Royal :)
Nasze wszystkie meble to BRW (Bawaria i Imperor - kuchnia). Co do trwałości nie mamy uwag, bo użytkujemmy je dopiero 1.5 roku. Jakośc wykonania nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Spotykaliśmy się i my z negatywnymi opiniami o jakosci BRW lecz ich oferta jest bardzo różnorodna. Widzieliśmy u nich też i takie meble, że ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu jak pojawił się u nas pies a raczej suczka :D nie jeździliśmy tak daleko. Może bedziemy jechac w grudniu do Rzeszowa. Z suczką.

Nasze dotychczasowe doświadczenia z bycia z nią u kogoś są lekko "porażające" (słowo z poprzedniej epoki :wink: ). Jest ona niezwykle żywa (tak zresztą jak pisałaś kiedyś!) i ... Zresztą wiesz jak to jest z młodym psem :)

A jezeli jest drugi pies to jest szaleństwo - mamy i takie doświadczenia.

 

Nie mniej: "co się odwlecze to nie uciecze" :)

I dziękujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon!

Ja tam psiara jestem i harce psów mnie nie ruszają - o ile szkło się nie sypie :lol: Jak zacznie być zbyt gorąco to otworzymy im drzwi na ogród i hulaj dusza

 

No to nie chcałabyś widzieć mojego parerasa co wyczynia w tzw stanie "hulaj dusza" :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian!

To co on wtedy wyprawia?! :o

 

On ma ADHD (czy cos podbnego :D ) - jak dostanei szału to zapierdziela po chałupie tam i spowrotem, szeka, skacze porostu istna zawierucha :) - (podejrzewam ze to z radości - zachowuje się tak czasami jak wracamy po dłuższej nieobecności)

 

Ziemniaki - potrafi nawet skubany kopać :);

 

nie mówię o sytuacji kiedy spotyka się z koleżanką mieszkajacą niedaleko (na sex jest za malay:):) - tyle czasu ile jest u nas tyle czesu ganiaja do upadłego - wody w misce nie nadanrzam uzupełniać :):):):)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...