Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a jeśli chodzi o sprawy budowlane to po dłuższej nieobecności śpieszę pochwalić się, że wylewki zrobione zostały w listopadzie zgodnie z planem. Wprawdzie trochę sypało ale ekipę mogę pochwalić bez wyrzutów sumienia.

Jutro instalacja gazowa wewnętrzna, pojutrze drzwi wejściowe.

Pozdrawiam

Jonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wstyd że wczorajszym solenizantkom nie złozyłem życzeń. Troche tych Baś tu mamy tak więc proszę Was o wybaczenie :D

 

W ramach mojego niedopatrzenia malutki prezencik (tylko dla Was kochane Basie)

 

Och.. taki sernik...(bo johnniewalker nie dla mnie narazie.. ;)...

Spóźnienie zostaje Ci wybaczone Sebo... Dzięki :p

 

http://bd.lilypie.com/U0C7p2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie chwilke nie bylo na forum i wroce do tematu komina z klinkieru. Ja nie mam tak jak to sie zwyklo robic ze dół cegła zwykla a od dachu klinkier. Ja mam oba kominy Scheidla i obmurowuje je klinkierem na takiej wybetonowanej podstawie. Niedługo zrobie zdjecia to bedzie widac. Wyszly kolosy ale moim skromnym zdaniem ładne kolosy. Chociaż wiem ze o gustach sie nie dyskutuje. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Niedługo zrobie zdjecia to bedzie widac. Wyszly kolosy ale moim skromnym zdaniem ładne kolosy. Chociaż wiem ze o gustach sie nie dyskutuje. Pozdrawiam

zdylatowane od scian i stropu ? przymocowane do dachu ?

bo jak to wiatr rozchwieje ...

Witam Wszystkich.

Jeszce tutaj nie zaglądałem, a jesteście z moich okolic :oops: ...

witaj Listek - wydaje mi sie ze do kadiya masz blisko

dostaliscie juz cos od Mikołaja ?

ja rózge ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i na początek serdecznie pozdrawiam.

 

Zamierzam na wiosnę 2008 ruszyć z budową domku - projekt smolik.

 

Czy posiadacie namiary na ekipę budowlaną (oczywiście solidną; godna polecenia) - nie wiem czy nie zabrałem się za późno za poszukiwania, no ale cóż - lepiej późno niż wcale.

 

Będę wdzięczny za informacje.

 

Pozdrawiam

Początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich podkarpowiczów!!!!!

My tez jestesmy z podkarpacia, okolice Krosna :D .

Mamy pytanko, czy orientuje sie ktos w plycie legalett?Czy sa w naszych okolicach ekipy,ktore wykonuja takiego rodzaju fundamenty? Moze jest wsrod Was ktos ,kto wybral ten rodzaj fundamentu i jest chetny aby podzielic sie doswiadczeniami??? My sie narazie zastanawiamy, ale na wiosne chcemy zaczac, wiec duzo czasu nie ma a nadal sie nie mozemy zdecydowc... Dopiero fundamenty, a juz takie dylematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM CÓRĘ!

 

Gratuluję najserdeczniej mamie no i tacie też :) - zdrowia dla Was wszystkich życzę w tej zakichanej aurze . Napisz cos więcej ile waży, ile mierzy czy na cycu czy na sztucznym ??? :) itp ???-Sebo8877

 

Sorki, że tak późno odpowiadam, ale wybaczycie "młodej mamie", otóż właśnie 4 grudnia okazało się, że ten dostęp do sieci to podpucha, ale Córę mam naprawdę, a zdjątka na dowód.

 

Córeczka ma na imię Helenka, urodziła się 21.11 o 9.20, ważyła 3,20 kg, 54 cm długa, a wyglądała tak:

http://images32.fotosik.pl/74/259388e5c049f9d0m.jpg

Wygląda na to, że ma o wszystkim własne zdanie, nie słucha mamy nic a nic. W brzuszku tłukła mnie głową po żebrach, a do świata ustawiła się pupą i nie chciała się odwrócić - więc urodziła się przez cięcie cesarskie :-?

 

Je oczywiście tylko z cycusia i tylko wtedy kiedy ona chce, bo szybko zasypia i za nic nie chce otworzyć dziuba. :wink:

Jest bardzo grzeczna, śpi około 22 godzin na dobę, jak jest głodna to się wierci (co 3 godziny), ale oczki otwiera tylko czasem. Bardzo się cieszymy z tego, że starszy brat też ją uwielbia. :p

 

Tutaj Helenka z Ciocią Basią:

http://images34.fotosik.pl/75/33fef3b33aa5d869m.jpg

 

Wszystkim Barbarkom spóźnione, ale szczere Najlepsze życzenia imieninowe zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka.

A Cioci Basi :evil: jeszcze całusy urodzinkowe,

a wszystkim Nowym Rodzicom by oczekiwanie i narodziny były wspaniałym szczęśliwym przeżyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A Cioci Basi :evil: jeszcze całusy urodzinkowe,

a wszystkim Nowym Rodzicom by oczekiwanie i narodziny były wspaniałym szczęśliwym przeżyciem.

 

czemu przy zyczeniach dla Cioci Basi jest kotek ... ?

wracając do mertum czyli Twojej córeczki Aldio

myslę, ze będzie to ktoś wyjątkowy ...

dlatego ze Helenka urodziła sie na przełomie dwu znaków /skorpiona i strzelca/

a ludzie urodzeni w takich momentach /na dodatek urodziła sie rano/

bywaja wyjątkowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A Cioci Basi :evil: jeszcze całusy urodzinkowe

czemu przy zyczeniach dla Cioci Basi jest kotek ... ?

...

.. że sie wtrące.. to nie kotek tylko niejawne podanie mojego nazwiska ;)

Pozdrawiam wszystkich z rana. Czy Wam też sie chce tak okropnie spac? taki dzien?

U nas właśnie panowie wylewaja beton pod brame garażową, myślicie że dobrze robimy że teraz jeszcze brama i kostka? Całe ogrodzenie juz pewnie na wiosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas właśnie panowie wylewaja beton pod brame garażową, myślicie że dobrze robimy że teraz jeszcze brama i kostka? Całe ogrodzenie juz pewnie na wiosne.

Kostkę my też robiliśmy o takiej porze. I miewa się ninajgorzej... tzn są miejsca, gdzie można by było poprawić ale jakoś nie mamy ochoty chandryczyć się z firmą. Wniosek prosty - skoro nam się nie chce - nie ma strasznych nierówności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...