Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

B@ha, taki dzień, nawet klikac nie mam siły ...

aha.. to ide spac.

mam tę wyższość, pewnie nad cześcią z Was że moge teraz sie drzemnąć ;) bo jeszcze 2 miesiace chorobowego przede mną ;)

 

http://bd.lilypie.com/U0C7p2.png

 

Moja tez już siedzi na chorobowym :)

odpoczywa i zbiera siły do najważniejszego :)

 

sebo887

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@ha, taki dzień, nawet klikac nie mam siły ...

aha.. to ide spac. ...

Tobie to dobrze ...

najgorsze jest to ze nie ma sie kiedy /przy takiej pogodzie/ doładowac melatoniną

... Jakoś ceny maxów zaczynają niepokojąco szybować w górę...a coraz trudniej znaleźć je na stanie składów.

to kupuj maxy u producenta

cement /kiedys/ opłacało sie kupowac w przesypowni cementu w Boguchwale - a nie na składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U producenta niestety jeszcze drożej, dzisiaj sprawdzałem U220, Hadykówka 4,20; Harasiuki 4,00.

nastapiła dziwna praktyka, skład który sprzedaje duzo dostaje łapówke zwaną

upustem, bonusem, wycieczke na karaiby czy ekstra materiał na budowe 1 czy 2 domów ...

i taka łapówka w swietle prawa jest legalna ...

dlatego taki cyrk z cenami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez już siedzi na chorobowym :)

odpoczywa i zbiera siły do najważniejszego :)

sebo887

 

Coś mi sie wydaje, że jako to wasze pierwsze dziecko to jako o "najważniejszym" myślisz o porodzie, ja jako że to już drugie za "najwazniejsze" biore pierwszy rok zycia dziecka ) a poród to tylko maleńki epizod na drodze :lol: ( mam nadzieje że po tym porodzie nie zmienie zdania).

Oby Wasz poród też był tylko małym Wielkim przeżyciem a nie koszmarem.

ooo.. i życzenia mi wyszły.. bo to pewnie juz czas .. święta za pasem.

Jeszcze nie ma co piec- zeżarli by do swiąt :lol:

 

Ps. Za kilka godzin minie 5 lat jak Aldio pierwszy raz rodziła ( jaki ten nasz Julek juz stary ) i ogólnie porodu nie uważa za koszmar ( 2h i po bólu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiem krótko ale niezbyt odkrywczo wykończeniówka wykańcza :-?

chcemy jeszcze w tym roku zrobić najpoważniejsze zakupy :

płytki, drzwi wew i zew, parkiety itp.

I mam prośbę czy ma ktoś z was namiary na dobry parkiet dębowy lub jodłowy :)

Jeśli tak to proszę o kontakt

 

Pozdrawiam wszystkich i gratuluje świeżo upieczonej mamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I mam prośbę czy ma ktoś z was namiary na dobry parkiet dębowy lub jodłowy :)

drzwi wewnetrzne kupowałem niedawno na allegro

moze i Ty cos dla siebie znajdziesz http://www.allegro.pl/search.php?string=parkiet&country=1

choc prawde mówiac nie słyszałem nigdy o parkiecie jodłowym ...

i zastanawiam sie w jakim celu ktos miałby z jodły produkowac parkiet ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

I mam prośbę czy ma ktoś z was namiary na dobry parkiet dębowy lub jodłowy :)

Jeśli tak to proszę o kontakt

 

Pozdrawiam wszystkich i gratuluje świeżo upieczonej mamie :)

Dziękuję bardzo :wink:

My niedawno kupowaliśmy dębową deskę, dobry materiał, pięknie wygląda. Producentów dwóch obok siebie, więc można porównać materiał i ceny. Zakłady mają w Szklarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................

Baru, a po Świętach, jak już będzie DUUUŻO śniegu, jedziemy Grupą Podkarpacką na Wierchomlę. :)

 

pedzielito,a masz jakis namiar na kwatere tam??Poza tym hotelem,gdzie za pobyt psa trzeba doplacic 50 złotych za dobe??(w zimie,nie wiem jaka jest taryfa letnia).Jak masz to s z y b c i u t k o dawaj(pleaseee).Moze byc na priv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................

Baru, a po Świętach, jak już będzie DUUUŻO śniegu, jedziemy Grupą Podkarpacką na Wierchomlę. :)

 

pedzielito,a masz jakis namiar na kwatere tam??Poza tym hotelem,gdzie za pobyt psa trzeba doplacic 50 złotych za dobe??(w zimie,nie wiem jaka jest taryfa letnia).Jak masz to s z y b c i u t k o dawaj(pleaseee).Moze byc na priv .

 

Co do Wierchomli to jest mój ulubiony stok - wg mnie REWELACYJNY. Ale co do kwater to nie pomogę Ci. Zawsze jestem tam na jednodniowy wypad.

Jest tam po drodze, 1-2 km przed stokiem dużo gospodarstw agroturystycznych i myślę że jakieś miejsce powinno się znaleźć ale nie daje głowy.

Pozdrawiam - Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...