Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I jak cenia sie Wasi wykonawcy?Szukaliscie w internecie?

My mamy troche gorzej, bo jestesmy za granica i wszystkie sprawy zalatwiamy przez telefon, lub pomagaja nam rodzice

 

 

nie szukalismy w sieci;

jedna ekipa polecona przez znajomych, dwie pozostale znalezione przez rodzicow.

jestesmy na miejscu jezdzimy po nowo budowanych osiedlach podpatrujemy pewne rzeczy...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję opini o oknach Pamo Plast z Ustrzyk w wersji drewnianej (meranti), w wyszukiwarce ta firma pojawiała się w Waszej grupie najczęściej. Czy któryś z szanownych forumowiczów posiadających te okna mógłby powiedzieć coś na ich temat po dłuższym okresie posiadania ?

 

Pozdrawiam

 

Dawid

 

 

mamy juz z 4lata okna z tej firmy ale pcv i jest oki, raz musiaqly byc podregulowane na zawiasach a tak to spoko

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z południa.

 

Poszukuję opini o oknach Pamo Plast z Ustrzyk w wersji drewnianej (meranti), w wyszukiwarce ta firma pojawiała się w Waszej grupie najczęściej. Czy któryś z szanownych forumowiczów posiadających te okna mógłby powiedzieć coś na ich temat po dłuższym okresie posiadania ?

 

Pozdrawiam

 

Dawid

 

Okna mam 2-gi rok - PCV - rewela -drwzi wejsciowe mam od nich 2-gi rok - drewno - rewela- zarówno ceny jak i jakosć

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z południa.

 

Poszukuję opini o oknach Pamo Plast z Ustrzyk w wersji drewnianej (meranti), w wyszukiwarce ta firma pojawiała się w Waszej grupie najczęściej. Czy któryś z szanownych forumowiczów posiadających te okna mógłby powiedzieć coś na ich temat po dłuższym okresie posiadania ?

 

Pozdrawiam

 

Dawid

 

A i owszem posiadam, jednak wstawione dopiero ubiegłej wiosny, a mieszkamy od października, to raczej za krótko by o nich coś powiedzieć.

Na dziś okna polecam, (wyglądają ok), ekipy, która je wstawiała: nie. Dotąd czekam na porządne wyregulowanie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jutro przychodzą zrobić obudowę kominka, już się doczekać nie mogę.

A tak poza tym to cały czas śledzę jak się mają sprawy nieszczęsnej Zwięczycy.

I znając życie to pewnie to włączenie odroczą na kolejny rok.

A ja już dwa lata mam nieważne dokumenty. W poniedziałek będąc w UG w Boguchwle wybrałam już druk na wymianę dowodu. Ale nie wiem czy składać już czy jeszcze czekać, bo to ciągle wisi. Koszmar.

Chyba prędzej nas przyłączą do Boguchwały niż Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradosne nowiny Sebo :)

Normalnie zaczynam się już martwić tym, że trzecią dobę nikt tu nic nie pisze ...

groziło nam ze spadniemy na druga albo trzecia strona ... :-?

 

acha, nie wiecie przypadkiem gdzie ukrywa sie amerykański pułkownik Martin Schuitzer ?

zony zołniezy oskarżonych o zbrodnie wojenne (którzy wymordowali ludnośc cywilna, kobiety i dzieci w Afganistanie) Barbara Ligocka-Staszczyk i Joanna Borysiewicz twierdzą, że ich mężowie mówili im przez telefon po akcji, że rozkaz wyszedł od szefa grupy bojowej, w której służyli. "A był nim amerykański pułkownik"

i to mógł byc ten sam który wydał rozkaz rzezi ...

szuka go prokurator, a mógł zwiać np. w Bieszczady i tu sie zakonspirować ... :-?

Anetko podobno to rada powiatu tak miesza ... zalił sie Ferenc w radio

podobno pisza paszkwile do Warszawy

jakby tak dorwac jednego z drugim (co pisze) w ciemnej uliczce ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza wiem o tym. I jednego nawet znam, robił mi elektrykę w domu.

Ja już rok temu mu powiedziałam że jak go zobaczę to mu ... :evil:

a on dalej.

Mogliby choć ostateczną decyzję podjąć a nie tak zabawa w kotka i myszkę.

I to zawsze na koniec roku aby nie było czasu na odkręcenie.

 

 

kiedys slyszalem swietny i rozwiazujacy na dlugie lata problemy ciasnoty rzeszowa pomysl: przylaczyc po prostu wszystkie oscienne gminy w calosci do rzeszowa.

jednak ze wzgl. na opor materii urzedniczej tych gmin (ciekawe co by robili) jest to niemozliwe, bo kazdy kto podejmie taka decyzje ma pozamiatane w nastepnych wyborach na tym terenie- chociaz bo ja wiem? w skali wyborow ogolnopolskich mozna zaryzykowac, ale juz lokalnych to gorzej...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze wzgl. na opor materii urzedniczej tych gmin (ciekawe co by robili) jest to niemozliwe,...

święte słowa ...

a tak to jest pensyjka stała

i kawusia

i ciasteczko

i żadnej odpowiedzialności

i kuzyna jeszcze mozna wkręcić - bo etacik to sie kuzynowi wymysli na poczekaniu ...

nie ma jak za biurkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze wzgl. na opor materii urzedniczej tych gmin (ciekawe co by robili) jest to niemozliwe,...

święte słowa ...

a tak to jest pensyjka stała

i kawusia

i ciasteczko

i żadnej odpowiedzialności

i kuzyna jeszcze mozna wkręcić - bo etacik to sie kuzynowi wymysli na poczekaniu ...

nie ma jak za biurkiem ...

 

stad sie bierze paranoiczna sytuacja, ze jak chce sie cos w urzedzie zalatwic to trzeba znac dokladnie stan prawny, przyslugujace prawa- jednym slowem byc ekspertem w danej dziedzinie; a to urzednik powinien poprowadzic za reke petenta, bo niby czemu mam go wyreczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ze wzgl. na opor materii urzedniczej tych gmin (ciekawe co by robili) jest to niemozliwe,...

święte słowa ...

a tak to jest pensyjka stała

i kawusia

i ciasteczko

i żadnej odpowiedzialności

i kuzyna jeszcze mozna wkręcić - bo etacik to sie kuzynowi wymysli na poczekaniu ...

nie ma jak za biurkiem ...

 

brzoza nie obrażaj tych za biurkiem :wink: - ja tez jestem zza biurka 9tyle ż eprywatnego a ni ePaństwowego) - ale Ci z samorządowych biurek to niestety są żałośni....

 

Gmina i urząd miasta BŁAŻOWA JEST TEGO PRZYKŁADEM - PROSZĘ PODEJŚĆ I COŚ ZAŁATWIĆ ŻENADA !!!!

 

Siedzą smierdziuchy i dupcom trzy po trzy - wszystkiego trzeba ich uczyć bo oni nie wiedzą.

 

Jak to mówi jeden z forumowiczów naszej grupu MASAKRA PAŁY !!!

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzą smierdziuchy i dupcom trzy po trzy - wszystkiego trzeba ich uczyć bo oni nie wiedzą.

 

Jak to mówi jeden z forumowiczów naszej grupu MASAKRA PAŁY !!!

 

Sebo8877

 

ooo... jakbys o poczcie w Chmielniku pisał... Genialność Pana listonosza mnie dziś poraziła.. nic to że zwykłe listy szybciej dochodzą do mojej siostry z Rzeszowa do Leska niż do mnie z Rzeszowa do Chmielnika ( tydzień różnicy).. a dziś Pan listonosz jak juz przyniósł pęk poczty oswiadczył mimochodem że jest dla mnie duza paczka na poczcie ( fotel bujany wiklinowy) ale musze sobie po niego sama przyjechac bo on nie ma jak tego maluchem przywiesc bo sie nie zmieści a zreszta on ma tyle poczty do rozwiezienia ze i tak ma zwykle pełne auto a dwa razy nie będzie jeżdził....

no szlag mnie trafił...

Powiedzcie mi.. co mnie to obchodzi jakie on ma sprzęt ;) i ile razy bedzie jezdził.. ja chce moją przesyłke.. leże w łóżku i sama sobie nie pojade.. zresztą ja też sobie busa nie kupie zeby paczke przywieść.. to chyba poczty problem czym to dostarczy, skoro wzięli kase za przesyłke.. czy może ja sie myle?

 

Ciekawe czy dostarczą a nawet jeśli Pan listonosz napewno będzie mi teraz do listów pluł.. bo śmiałam mu zwrócic uwagę..;)

U was też tak sie kiedyś zdarzało? w Rzeszowie nie miałam jakiś takich problemów.. po co mi było chceć tej ciszy, spokoju, domu.. ZADUPIA ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... brzoza nie obrażaj tych za biurkiem :wink: - ja tez jestem zza biurka 9tyle ż eprywatnego a ni ePaństwowego) - ale Ci z samorządowych biurek to niestety są żałośni....

nie do Ciebie piłem Sebo :D

(bo i mnie sie trafiała okazja posiedziec przy biurku ... czasami oczywiście :p)

ale zdarza mi sie obserwowac "tworzenie etatów" na poczekaniu

np. jakis wpływowy radny ma zone na bezrobociu albo prowadzaca niedochodowy szmateks ...

albo i syna po studiach ale np pianistycznych ...

wyobraź sobie ze nagle znajduje / tworzy sie na poczekaniu/ etat w gminie (jakas ochrona srodowiska dajmy na to) dla Pani żony ... a Pan syn ląduje w GOKu ... bo tam akurat pianistów potrzebują ... :roll:

 

urzednicy to jest kasta - mnożaca sie jak króliki ... :evil:

[... po co mi było chceć tej ciszy, spokoju, domu.. ZADUPIA ;)?

echhh B@ha ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziś Pan listonosz jak juz przyniósł pęk poczty oswiadczył mimochodem że jest dla mnie duza paczka na poczcie ( fotel bujany wiklinowy) ale musze sobie po niego sama przyjechac bo on nie ma jak tego maluchem przywiesc

 

Taki sam problem jest i u nas. W Krakowie jakoś dowożą wszystkie paczki, a 3 km od miasta już nie. I to takie, których waga przekracza... 2 kg! Po nią trzeba już udać się na pocztę osobiście. I nic to, że nadawca opłacił przesyłkę z dostawą.

 

Trzeba pisać zażalenia do UOKiKu: http://www.uokik.gov.pl/, im więcej, tym lepiej.

 

Napisałam do oddziału krakowskiego, ale mnie olali i nie odpowiedzieli, więc teraz przesyłam tego maila do pana prezesa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...