Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

witam

 

brzoza u mnie to jeszcze budową nie ma co nazywac bo narazie jest tylko dzialka i pustaki na niej, dzis probowalem je przykryc plandeka ale silny wiatr mi to uniemozliwił, no i z dzialki zniknely juz prawie wszystkie drzewa z korzeniami zostalo jeszcze 3 ale to dopiero jak mrozy puszcza

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

sebo,mozesz mi podeslac na majelka aktualna cene Twojego posia?Byc moze bede potrzebowala papierkow do pokazania pani urzedniczce.Da sie zrobic?

 

Farida - paierki mogę Ci podesłac - doradzić ale ze sprzedazy tych posiów zrezygnowałem - nie mam już poprostu czasu tym się zajmować. Podpowiem ewentulanie gdzie takiego kupić

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza drzewa zabiera sobie sąsiad mojej dzialki i z tego co wiem to najpierw je obkopuja potem skracaja i obcinaja a korzeń wyrywają traktorem, drzewa nie sa duze wiec i korzenie nie sa jakies pokazne wiec nie ma problemu, z jednym byl problem ale poprosilem goscia od koparki ktory ostatnio rozladowywal mi pustaki i bez problemu je wydarl

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebo,mozesz mi podeslac na majelka aktualna cene Twojego posia?Byc moze bede potrzebowala papierkow do pokazania pani urzedniczce.Da sie zrobic?

 

Farida - paierki mogę Ci podesłac - doradzić ale ze sprzedazy tych posiów zrezygnowałem - nie mam już poprostu czasu tym się zajmować. Podpowiem ewentulanie gdzie takiego kupić

 

sebo8877

 

Sebo,to zapodaj mi te namiarki.Slyszalam,ze jest ktos w Sanoku?Moze mi udostepni papierki,to nie bede Ci zawracac.

A to moze te posie podłe sa ,ze juz nie sprzedajesz :o :roll: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ekoprogres.eu/kontakt.htm

 

http://www.bioeko.net.pl/kontakt.php

 

http://www.bioires.pl/index.php?menu=kontakt

 

Widzisz jaka jest w tej dziedzinie Końkurencja?? :) - to tylko trzy firmy które sie tym zajmuja - tak więc ja w pojedynke mialem małe szanse. zająłem sie kotłami C.O. ale teraz (zmieniam pracę zawodową) chyba i kotly porzucic będę musiał) - bo poprostu nie będzie na to czasu.

 

A co do Posia bezdrenażowego - polecam- jestem zadowolony bardzo- rzadnych problemów nie mam.

Obecnie jest nowy typ - SBR pracujący sekwncyjnie (czytaj oszczędzający energie)

 

Firm oferujących bezdrenażowki na rynku jest juz SPORO !!. Roth, Poliplast - tak iwęc jest w czym wybierać

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma znaczyc iż mnie troszkę lubicie??

 

- Zostaje na podkarkapciu :)

 

Liczę także że teraz nie zabraknie mi czasu na to forum :-? .

 

Wierzę że poszerzając swoje horyzonty służbowe - będę mógł pomóc Wam jeszcze nie raz.

 

Z dróg - "przewalutowuje" się na dachy (membrany) i konstrukcje stalowe - tak więc... trzymajcie kciuki bo będzie cięzko na początku...

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma znaczyc iż mnie troszkę lubicie?? ...

noooo

 

powodzenia w nowym miejscu pracy Sebo !

i nie znikaj z forum !

 

:)

 

mężczyzna operowany na wyrostek robaczkowy w pewnej chwili słyszy głos chirurga:

- dostaniesz jak będziesz grzeczny ...

- do kogo pan mówił ? - pyta operowany

- do kota, który siedzi w rogu sali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w Nowym Roku, oby był lepszy od poprzedniego i by spełnialy sie nasze marzenia - nawet te malutkie :roll: - jak np. ladna pogoda do budowania, bo ja w zeszłym roku mialam strasznego pecha. Jak mieli przyjsc murowac to albo grzalo (37 stopni) albo lało.

Brzoza nie strasz mnie śniegiem, bo własnie mi zafoliowali dach :roll: i jesli sypnie to z dachoweczki na dachu nici.

A i jeszcze jedno chciałam ostrzec wszystkich nowych z okolic Rzeszowa poszukujacych dekarzy przed p. Sowa.

Byle juz zobaczyc ta dachowke na dachu i szukac gosci od pradu, tynkow itd.

Ekipe od wod-kan i centralnego mam, wełna i styropian kupione, okna MS termo tytanowe rowniez Czeka wszystko na dach i chudziaka (ale nie moze byc mrozow bo sie boje ze popeka)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z jednym byl problem ale poprosilem goscia od koparki ktory ostatnio rozladowywal mi pustaki i bez problemu je wydarl

 

pozdrawiam

DAFIT

Dawid tak podejrzewałem

hunk1 a co ten Pan Sowa potrafi spsocić ?

witaj Zuzolka

szary dziś mamy krajobraz, przydała by sie rada architekta krajobrazu jak go podrasować ...

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...