Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

brzoza-przejsc nie przeszło...życie przejechało i podeptało..

a dobiła rodzinka.......

Pozdrawiam wszystich z daleka...

do miło Agnieszko, ze nas czytasz (choc szkoda, ze nie piszesz)

 

jesli masz ochote to wyjasnij dlaczego zrezygnowałas z drewnianego domu na rzecz murowanego i dlaczego tak piekne plany legły poźniej w gruzach ...

 

p.s. wczoraj dwukrotnie przejeżdzałem przez Brzozów - i chyba stąd to wspomnienie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Brzoza, za odnalezienie.

Agnieszko dlaczego Ci przeszło ? Ja mam rozkład planów tak 95% do 5% - przewaga miażdżąca bala, ale nie zamykam się na mury.

Szczególnie mnie interesuje Twój niegdysiejszy pomysł na samodzielne kupno drzewa i osobno montażu. Jak miałaś w planie poradzić sobie z obróbką drewna i przystosowaniem do projektu ? Sam materiał miałaś zamiar "przekazać" cieślom i nadpłacić im za obróbkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie po Twoim poście było "nie". Jego kategorycznosć aż mnie zastanowiła i poszedłem do kuchni robić symulacje. Stanąłem w rogu szafek i symulowałem :) Efektem jest "NIE"

Z pewnym wysiłkiem sięgałem do najbardziej odległego palnika, ale się da. Problem pojawia się gdy trzeba odstawić stojący na nim garnek. Przy normalnej kuchence jest to prosty ruch w lewo lub prawo. Tutaj - trzeba unieść garnek i ominąć "sąsiada". Niebezpieczne!

A spróbuj zajrzeć do tego garnka :-?

 

Reasumując: odradzam!

 

Sloneczko: kuchnia na Twoim zdjeciu nie jest do końca w rogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem przeciwko kuchni w rogu. Faktycznie jest to mało praktyczne rozwiązanie. Wyobraź sobie że gotujesz coś i potrzeba pomocy drugiej osoby, żeby coś przytrzymać, pomieszać lub dodać. I tu pytanie gdzie ona ma stać? Za Tobą? bo obok będzie jej bardzo niewygodnie.

Ja właśnie jestem na etapie wymyślania kuchni, i łazienek. Koncept pierwszej łazienki już jest, a projektujac kuchnie skorzystałam z plannera Ikea. Prosty i ma dosc duzo sprzetów.

U mnie w kuchni nie bedzie kuchenki gazowej, jedynie mała dwupalnikowa w kotłowni jakby coś szczeliło i nastąpił brak prądu. Mam płytę od 5 lat i jestem bardzo zadowolona - nie ma tyle tłuszczu na szafkach, problemu z dzieckiem itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sloneczko: kuchnia na Twoim zdjeciu nie jest do końca w rogu :)

 

No nie jest, ale zastrzegłam, że nie może być upchnięta do samej ściany i to dokładnie z powodów o jakich piszesz :)

 

Poza tym, nie jest to moja kuchnia i na pewno taka nie będzie. Nie podobają mi się dębowe, smutne fronty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po raz pierwszy w tym wątku.

Mam zgryz. Planuję budowę domu z bali. Czy jest wśród Was ktoś z Rzeszowa bądź okolic, szeroko rozumianych :D , kto ma za sobą postawienie takiego domu ? Właściwie już zacząłem rozglądać się za wykonawcą, żeby oszacować koszty, wiedzieć co i za ile.....

 

A co myślisz o tym? http://www.domzbieszczad.5m.pl/index.php?q=ceny+dom%F3w

 

Tu znalazłam tę stronę: http://www.projekty.domow.pl/domydrewniane.php

 

Nie sprawdzałam, czy jest tam więcej wykonawców, bo ten pierwszy jest Ci chyba najbliższy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczow z podkarpacia!

Od niedawna szukamy ekipy budowlanej z okolic Rzeszowa,wiec byli bysmy bardzo wdzieczni za jakiekolwiek namiary .

witaj Dana

Timur i AnetaS chwalili swoje ekipy, z tym, ze ekipa AnetyS podobno robi nierówno ... u jednych lepiej, u innych gorzej - musiałabyś sprawdzic osobiscie jak to jest z nimi (o ile oczywiscie uda Ci sie nawiązać kontakt i zgodzą sie budować ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam budujących na Podkarpaciu. Właśnie otrzymałem pozwolenie na budowę domu.Więc chętnie do was do łącze i skorzystam z waszej wiedzy i doświadczeń . Oferując pomoc w zakresie stolarki meblowej.

witaj JEROMINO

zapraszamy do naszej grupy - wpadaj jak najczęsciej i czuj sie jak u siebie w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z zakresu adaptacji projektu

ktoś będzie na pewno wiedział więcej niż ja.

mam zamiar kupić projekt, w którym przewidziana jest piwnica. czy architekt adaptujący może bez problemu wyrzucić ją na etapie adaptacji ? zakładając, że będzie m.in. na to zgoda ?

 

coraz lepiej wiem, ile nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...