Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja tez się dołączam z gratulacjami. :lol:

Faktycznie, dziecko to najwiekszy skarb na ziemi, co tam domy które budujemy. Teraz Seba czekaja Cie inne dylematy, typu dlaczego nie spi, albo dlaczego tak długo śpi i taki tam inne. Dla takich maluszków to chce się żyć. Życze powodzenia i do pierwszego 'tata' a zobaczysz jak to szybko minie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim

 

 

Tak jak mówicie - taki BYK to dla mamy chyba lepiej że cesarka- a włosy ma po mnie:) :wink:

 

Nieukrywam ze jestem dzisiaj najszczęsliwszym człowiekim na Ziemi - a Wy w tym jeszcze mnie bardziej utrzymujecie.

 

Dziękuję wszystkim z całego serca - jak zawsze powtarzam - jesteście WIELCY

 

Sebo8877

 

WIELKIE gratulacje dla Mamy i Taty i zyczenia duzo zdrowia!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim

 

Tak się Brzoza zastnawiam (bo tys tu chyba najstarszy stażem) który to juz forumowy osesek...

długo pisywał januszek - i doczekał sie pociechy w okresie pobytu na forum

pisywali Greg i Storotka (małzeństwo forumowe) - i w tym okresie spodziewali sie dziecka

 

ostatnio gratulowalismy Aldio i Tobie

ile dzieciaków było "pomiedzy" - trzeba by dobrego buchaltera ...

ja juz nie pomnę ... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo! Serdeczne gratulacje dla Rodziców i dużo dużo zdrowia dla Synka!

Jest wspaniały, najwspanialszy skarb na świecie! Teraz tylko chuchać dmuchać i niech wam rośnie Zuch. Żonkę masz bardzo dzielną i trzeba o nią dbać.

I pamiętaj pierwszy tydzień szybko mija, a dzidziuś się bardzo zmienia, potem nie da się tego wrócić. Nie trać czasu przy kompie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim

 

Tak się Brzoza zastnawiam (bo tys tu chyba najstarszy stażem) który to juz forumowy osesek...

długo pisywał januszek - i doczekał sie pociechy w okresie pobytu na forum

pisywali Greg i Storotka (małzeństwo forumowe) - i w tym okresie spodziewali sie dziecka

 

ostatnio gratulowalismy Aldio i Tobie

ile dzieciaków było "pomiedzy" - trzeba by dobrego buchaltera ...

ja juz nie pomnę ... niestety

 

Jeszcze Bachy Majeczka, która ma już całe 2 tygodnie! I była wczoraj u cioci na 5 minutowym spacerze.

 

No i chyba jeszcze bliźnięta. Baru jak wołasz Twoje pięciolatki? Czy one też forumowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo!....

I pamiętaj pierwszy tydzień szybko mija, a dzidziuś się bardzo zmienia,......

Kiedys brat zaproponowal,zeby robic dzieciakowi codziennie fotke,w miare tak samo ustawionemu,a potem poogladac je wszystkie w przyspieszonym tepie.Mialo to byc ciekawe doswiadczenie :wink: .U nas spalilo na panewce,ale moze Wam sie taki pomysl spodoba?

 

 

 

Tak przyziemnie zapytam:czy ma ktos namiar na szkolke w ktorej mozna nabyc juz duuuzze drzewa? takie na 2-3 metry?I wogle przy okazji na dobra z dobrymi cenami.

 

Zycze milego tygodnia Wszystkim! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ta daj mu spokoj,Tomasz,toz chlop od lat na pedzlu siedzi. :D

 

Akurat. Sugerujesz, że Żonka jest wiatropylna? :D

 

Sugeruje,ze Sebo to od lat remontuje i maluje i gniazdko dla rodziny dopieszcza,to go ten dzien malowania nie zbawi.Lepiej niech se przed kompem posiedzi bo potem to tylko kolory na pieluchach bedzie ogladal :wink: .

A Ty ,Sloneczko,co sugerujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...