Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam,

Szukam namiarów na solidne, sprawdzone ekipy:

- tynki cementowo-wapienne,

- wylewki,

- wykończenie poddasza (wełna, profile, płyty G-K)

- ocieplenie zewnętrzne (styropian, tynk),

- oraz dekarza do poprawienia obróbek przy kominie (pokrycie: dachówka cementowa)

Rzeszów

Jeżeli ktoś z was lub kogoś znajomy jest zadowolony z jakiejś ekipy to przysyłajcie śmiało namiary na priva - niechaj się powiększa grono zadowolonych :D . Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

brzoza

 

:lol: dobry przepis na podjazd musze go zapamiętać

 

:lol:

 

brzoza ale ta trawa to chyba nie u Ciebie na ogrodzie :wink:

Eeee,no chyba nie na ogrodzie tylko na podjezdzie!

 

 

:D

 

kiedyś (kilka lat temu) grupka miłosników tej trawki wypatrzyła sobie pewien ugór połozony na uboczu a jednak w centrum

i ruszyła uprawa ...:)

odpowiednie władze zainteresowały sie dopiero po tym, ze ktos doniosł o grupie młodziezy podlewających chwasty latem (a u nas sie chwastów nie podlewa ...)

 

po znsziczeniu upraw dowiedziałem sie, ze trawka rosła ... dość blisko mnie :)

ee Piasek to może nieee, ale ta trawka..... :lol:

 

podoba sie ? :D

jakis czas temu w radio WaWa był Tomasz Łysiak - jako Dedektyw Inwektyw z telefonami do róznych osób

była i trawka ...

 

http://dumlo.wrzuta.pl/audio/6BzUXaSRRA/trawka

 

zapraszam do posłuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawiam się z czego zrobic podjazd. Firma z Rzeszowa przedstwaiła mi ofertę: 160zł za m2 kostki granitowej z materiałami i robocizną. Czy to jest dobra cena? No i nie wiem czy warto pakować tyle kasy w granit;/

C\zy ktoś zna tańszy materiał na dobry podjazd??

 

A jakiej grubości ma być granit w tej cenie? 10-tka czy 6-tka? i na jakiej podbudowie (pytam o grubość podbudowy i rodzaj materiału)

Granit jest zawsze ładny, ponadczasowy, trwały i nie plami się. Warto go stosować i na pewno polecam. Dla porównania kostka betonowa w grubości 6cm na pewno będzie niewiele tańsza.

Polecam granit (dobrze położony wytrwa 50lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-? w taką pogodę to nawet kawa z rana nie pomaga.

Napiszcie mi proszę jak to jest z pożyczaniem prądu do budowy od sąsiada?

Ktoś może pożyczał.....?

My też braliśmy od sąsiada, ze 120m kabla leżało wzdłuż drogi przez ok. rok. Takiego grubego - do siły. I wiecie, że go nie ukradli? A taki sam kabel, ze 3-4 razy krótszy zapierniczyli nam jak weszli do domu - jeszcze były drzwi z desek, na kłódkę zamykane.

Ale to tak btw a w temacie - płaciliśmy sąsiadu :wink: tyle. ile nam powiedział - czasem to było 30zł, czasem 70... Raz zabuliliśmy ponad półtorej stówki bo mu wysiadł jakiś bezpiecznik (chyba różnicówka o ile dobrze pamiętam, odkupił sobie, pokazał rachunek - 125zł), a ta reszta to koszt prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie we wsi - kurna - ŚNIEG!!!

No to gdzie ta wiosna?!?! I znowu zima będzie na Wielkanoc??

Ehhh... pocieszający jest fakt, że okien do tej pory nie umyłam, więc się nie stresuję, że mi deszcz i śnieg opaćkają czyściutkie szyby :lol: :p

pozdrawiam z rana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogus33 gratulacje z powodu postepu :)

Baru ja zawsze z łezka w oku wspominam tekst januszka

który przed Wielkanoca snuł wizje (bo tak było dużo sniegu i zima nie chciała ustępowac)

ze baby z jajami w koszykach będą szły do święcenia, a przed nimi pługi wirnikowe będą odsniezac drogi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...