Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Nie ma sprawy polecam sie na przyszłość.

:lol: Co do latryny to miałeś robić sam, przecież przepis dostałeś :lol: A tu czytam ze kupiles.

U mnie w tym tygodniu ma sie dużo dziać na budowie.

Wchodzą montezy odkurzacza centralnego, wod i kan i maja zaczac z elewacja. Tynki umówione, wyleki też.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co do latryny to miałeś robić sam, przecież przepis dostałeś :lol: A tu czytam ze kupiles.

Postawilem na gotowca, po budowie licze ze znajde chetnego na ta budowle :wink:

Donano a mógłbyś mi dać namiar, gdzie taki przybytek można nabyć?

Prosze http://www.mebleogrodowe.itl.pl , Ja przez telefon zamowilem i przywiezli na dzialke (20zl transport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na latryne:

Deski - tak ze 4 na 3 sciany ( w sumie 12 odpowiednio przycięte) + deski na drzwi - wszystko trzeba odpowiednio zbić by powstały sciany i drzwi

4 laty w narozniki - trzeba je wbic w ziemie, zeby zadna emma nie dała sobie rady

Do łat przybijamy poszczególne scianki, zbijajac je te ze soba

Na gore - dach - tez trzeba jakies deski, a na to papa

W srodku, na wysokosci siedziska, montujemy laty poziomo a na nie kladziemy zbity kwadrat z wycietym otworem

Przykrecamy drzwiczki, montujemy haczyki (jeden od srodka, drugi od zewnatrz)

Pod siedziskiem kopiemy dołek, lub dajemy wiadro

To by było na tyle, a to byl pierwszy budynek ktory stanal na naszej budowie. Drugim był blaszak, ktory chyba bedzie do sprzedazy tak za ok. miesiaca ale pewna nie jestem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGDZIAK ja wprost przeciwnie chylił bym się ku Dako a uciekam od Vidoku.[/b]

Mam u siebie Dako, i co do okien i drzwi balkonowych to zastrzeżeń nie mam

Ale drzwi wejściowe to poprostu koszmar.

Ich serwis to również jakaś pomyłka, próbowali mi wmówić takie niedorzeczności, że głowa boli. Moje drzwi w 2004 roku kosztowały ok. 4 000 więc chyba nie były z tej najniższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGDZIAK ja wprost przeciwnie chylił bym się ku Dako a uciekam od Vidoku.[/b]

Mam u siebie Dako, i co do okien i drzwi balkonowych to zastrzeżeń nie mam

Ale drzwi wejściowe to poprostu koszmar.

Ich serwis to również jakaś pomyłka, próbowali mi wmówić takie niedorzeczności, że głowa boli. Moje drzwi w 2004 roku kosztowały ok. 4 000 więc chyba nie były z tej najniższej półki.

 

Kupiłam okna w Vidoku bo dali dobra cenę, a podobno okna mają dobrej jakości, natomiast kumpel który pracuje w fabryce vidoku odradził mi drzwi z tej firmy bo mówił że straszne dziadostwo robią, a kosztują 5 tys. O oknach wypowiadał się w samych superlatywach.

 

Mam nadzieje że okna będą się dobrze sprawowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie było powiadamiania sąsiadów ,nie jest to konieczne jeżeli projekt jest zaadoptowany zgodnie z WZ i zachowane są odległości od granic z sąsiadami. :wink:

 

Nietypowa sytuacja ale możliwa

Czyli jest istniejący wjazd, podłączenia wszystkich mediów na waszej działce i zachowane wszelkie odległości od sąsiadów

 

Gratuluję!!!

 

magdziak19

życzę Ci aby okna b.dobrze się sprawowały. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wczoraj leciały zurawie ...

bardzo wiele kluczy przeleciało w mojej okolicy

chyba to juz wiosne wrózy ... taka prawdziwą

a dzis wracają ...

qurde - co jest grane ?

 

:-?

 

wyjaśniło sie

uciekaja nie przez pogode a przez policje

podobno jak policjant złapie zurawia robi mu to samo co temu psu ...

http://img519.imageshack.us/img519/6113/odtyuxl5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż u mnie projekt był zaadoptowany zgodnie z WZ i zachowane były odległosci a i tak było powiadamianie sasiadów, żeby było szybciej to sama do nich jeździłam.

Co do okien to my kupilismy w MS Pomorska Fabryka - Tytanowe Termo z wkładka termiczną i niestety jak na ta chwile niewiele więcej jestem w stanie powiedziec poza tym że wyglądaja ładnie. Reszta wyjdzie w praniu, czyli bedę się mogła o nich wypowiedziec tak za 2 lata. Ja mam jedno okno potrójne balkonowe i zrobili mi tak w profilu że wszystkie okna sa na jednym poziomie (żadne nie wystaje), w innych firmach proponowali mi ze ta część okna która sie nie otwiera będzie troszke odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tego KB pytam gdyż znalazłam za 800zł i do tego jakieś 35km od miejsca budowy więc często na budowie raczej by nie był ...na paliwo by brakło

chyba dam sobie z nim spokój ,skoro tak daleko szuka to raczej nie jest godny zaufania ...no może dla takich co potrzebują tylko papier i pieczątkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tego KB pytam gdyż znalazłam za 800zł i do tego jakieś 35km od miejsca budowy więc często na budowie raczej by nie był ...na paliwo by brakło

chyba dam sobie z nim spokój ,skoro tak daleko szuka to raczej nie jest godny zaufania ...no może dla takich co potrzebują tylko papier i pieczątkę

 

Nasz kierownik budowy robi trochę więcej... załatwia nam wszystkie materiały na budowę, beton itp... my się niczym nie musimy martwić. Kilka razy sprawdzaliśmy go czy nas nie kantuje i wyszło że nie bo ceny jakie na materiały nam załatwia są faktycznie niższe od rynkowych. Poza tym co jakiś czas wpada doglądnąć budowy i proponuje nam pewne rzeczy, co można zmienić, co przerobić. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze zainwestowane 3.5tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...