Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ostatnio też badałem temat drewna na dach,

praktycznie wszędzie nominalna cena to 670 m3.

Warto jednak ponegocjować bo niektórzy skłonni są na małe ustępstwa,

ale to już zależy od uroku osobistego :-)

Sam zamówiłem w Drewsystemie w Rudnej, ale miło rozmawiało się również w składzie na Armii Krajowej (na przeciwko Asscecco).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

...

Na chwilę obecną wyceniono ten zakres prac na 25 tyś zł brutto. Fundamenty będę robine końcem tego roku, mury i reszta wiosna 2009, przy czym cena za mury może lekko ulec zmianie (inflacja, koszty pracowników itp).

 

Co myślicie o tej wycenie, podpisywać umowę czy szukać dalej jakiejś tańszej ekipy. Ta jest sprawdzona, w okolicy budowała kilka domów, bardzo dobrze wykonane i nie powinno być z jakością robót żadnych probelmów.

 

Będę wdzięczny za Wasze opinie :-D

 

IMHO na dziś w Rzeszowie ta cena byłaby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

U mnie pogoda pokrzyzowala plany, udalo sie sciagnac humus i wytyczyc budynek. Mam nadzieje ze nastepny tydzien przyniesie troszke sloneczka i uda sie lawy zrobic.

 

@Mac_G

Wg mnie wycena jak na nasze warunki jest dobra, jesli ekipa solidna to trzeba brac. Ja za taki sam zakres robot place 26,5k domek APS 105 z poszerzonym garazem o 1m http://archi-projekt.com.pl/projekt.php?id=105

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eadok napisał:

wypożyczyliśmy acra na 4 dni a przez deszcze skończy się pewnie na 8

 

witam!

skąd braliście akra?

my najprawdopodobniej z Okulickiego.

skąd macie transport? jak wyszedł on cenowo?

 

i tak patrzę za okno i czarno widzę rozpoczęcie jutro prac, pewnie wykonawca zadzwoni znowu że przekładamy a ja do betoniarni że przekładamy...

kiedy przestanie padać?

pozdro grupa cała!

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acra braliśmy z Okulickiego, transport można załatwić u nich.

 

Co do izolacji to na razie izolowaliśmy między ławą i fundamentem (2 razy dysperbit, reszta dopiero po zdjęciu szalunków).

Ale jak widziałem w praktyce bardzo trudno zachować tę izolację w stanie nienaruszonym przy montażu szalunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też badałem temat drewna na dach,

praktycznie wszędzie nominalna cena to 670 m3.

 

A czego się do mnie nie zgłosiły???? :o :o :o

 

Jeszcze nic nie zapłaciłem, więc jak masz ciekawe propozycje to pewnie mogę jeszcze wycofać zamówienie. (nieelegancko wprawdzie, ale cóż poradzić ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też badałem temat drewna na dach,

praktycznie wszędzie nominalna cena to 670 m3.

Warto jednak ponegocjować bo niektórzy skłonni są na małe ustępstwa,

ale to już zależy od uroku osobistego :-)

Sam zamówiłem w Drewsystemie w Rudnej, ale miło rozmawiało się również w składzie na Armii Krajowej (na przeciwko Asscecco).

 

Nie polecam tego tartaku. Drzewo na dach zamówiłem u nich w lutym a jak przyszło do odbioru, w lipcu, to się okazało, że go nie mają. Bujałem się z nimi tak przez ok 3-4 tyg. - Nie polecam!!! Strasznie są niesłowni. Z rozmów, które przeprowadziłem z innymi osobami, które tam spotkałem wnioskuję, że mój przypadek to nie wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...