Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Czy wiecie może, gdzie w Rzeszowie (okolicach) można kupić geowłókninę o dość dużej gramaturze (udało mi sie znaleźć 125g, a potrzebuję do gruntu gliniastego). Zastanawiam sie na żwirowcem.

 

PS. To może i ja sie pochwalę. W ubiegły piątek ławy wylane, a wczoraj postawione sciany fundamentowe :D

Juz drugi raz udało mi sie zdążyć przed deszczem

 

Potrzebujesz jaką ta geowłóknine 200 - 300 -400 -500 g czy jeszcze wyżej :)

Dzwoń podam Ci cenę na to ma takowe dziwne rzeczy

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja zaczynam.....

po pół roku działka w końcu jest.... ufff

 

Potrzebuję teraz małej pomocy. Szukam architekta, projektanta do adaptacji projektu, wykonania projektu przyłączy mediów i który pomoże w zbieraniu papierków do PnB.

 

Jeśli jeszcze znajdzie się jakiś namiar na geodetę do mapki do celów projektowych....

 

Na pewno ktoś się znajdzie ..... :D

 

Acha, jeśli nie tajemnica, to ile takie usługi u nas kosztują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruz Mazurkiewicz 504495426 na Ciepłowniczej.Dobrze by było przypilnować ich przy ładowaniu żeby nie nabrali miału tylko ładnego gruzu.

 

U nas dla odmiany było dziś rozszalowywanie fundamentów po dwóch dniach czy to nie za wcześnie? :o .Powiedzcie jeszcze ile czekać żeby fundamenty podeschły przed malowaniem izolbetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dla odmiany było dziś rozszalowywanie fundamentów po dwóch dniach czy to nie za wcześnie? .Powiedzcie jeszcze ile czekać żeby fundamenty podeschły przed malowaniem izolbetem?

 

witam Grupę!

my dziś zalaliśmy ściany fundamentowe. wieczorem byłem je polać wodą.

szalunki ściągamy jutro. w sobotę obcinamy lasze.

 

jaki środek tani i dobry polecacie do zapaciania ścian fundamentu? ważne żeby można było przykleić na niego styrodur.

 

pozdrawiam zz życzeniami Wam i nam POGODY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dla odmiany było dziś rozszalowywanie fundamentów po dwóch dniach czy to nie za wcześnie? .Powiedzcie jeszcze ile czekać żeby fundamenty podeschły przed malowaniem izolbetem?

 

witam Grupę!

my dziś zalaliśmy ściany fundamentowe. wieczorem byłem je polać wodą.

szalunki ściągamy jutro. w sobotę obcinamy lasze.

 

jaki środek tani i dobry polecacie do zapaciania ścian fundamentu? ważne żeby można było przykleić na niego styrodur.

 

pozdrawiam zz życzeniami Wam i nam POGODY!!!

 

U nas ściany stały prawie 4 dni, bo najpierw lało a potem była niedziela.

Inaczej pewnie stałyby 2 dni.

 

Izolacja pionowa ścian to 2x dysperbit.

Styrodur też mamy "przyklejony" dysperbitem (i tak dociśnie go ziemia, a nie przewiduję żeby miało na nim coś ciężkiego wisieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...