Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ustrojstwo wygląda niepozornie, w zależności z jakiej firmy, może być w formacie kontaktu elektrycznego, jak widzisz już na etapie projektowania są problemy a użytkowanie też wątpliwe, jeżeli masz głowice termostatyczne to taki regulator (wg mnie) jest niewiele wart, bo albo wyłączy piec wtedy kiedy w pokoju w którym jest regulator)będzie ciepło, a inne będą niedogrzane, lub odwrotnie nie wyłączy pieca mimo iż wszystkie głowice pozamykają się. Nie ma takiego miejsca w domu tkóre reprezentowałoby cały dom.

Jeżeli chodzi o centrale odkurzanie to powiem Ci że ja pracuję w takiej firmie co robi odkurzacze nie centralne ale mobilne i nie widzę sensu takiej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem regulator ma sens, gdy ma się kominek. Kominek dogrzewa tylko kilka pomieszczeń. Głowice termostatyczne w pokojach z dogrzewaniem kominkowym, wyłączą kaloryfery, a w pozostałych będzie grzał piec do czasu, aż wyłączy go programator zainstalowany - moim zdaniem - w najbardziej zimnym pokoju, w którym ma dla nas znaczenie komfort temperatury. Chodzi o to, że jeśli piszę o najzimniejszym pomieszczeniu, to nie mam na myśli piwnicy, przedsionka, czy coś w tym stylu. Myślę, że w moim przypadku regulator sprawdzi się bardzo dobrze. A jeśli nie, to przecież zawsze można go odłączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę budowę i sprzedam barak za niewielkie pieniądze - praktycznie po cenie desek użytych do budowy. Barak jest drewniany o wymiarach około 3x3x3 metry. Z desek łączonych na pióro i wpust, z podłogą drewnianą, przykryty papą. Barak można roz- i zmontować w parę osób. Po rozkręceniu 8 śrub i podniesieniu do góry dachu, ściany w całości można odłożyć na bok i zostanie sama podłoga. Wystarczy ciężarówka do przewiezienia na dowolne miejsce. Barak ma już parę lat, ale stan jego jest dobry. U mnie na budowie sprawdził się w 100%. Trzymałem w nim narzędzia i materiały. W "promocji" dołożę kibel i prowizoryczne drzwi do domu. Wszystko jest u mnie na budowie, w miejscowości Korczyna pod Krosnem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...