Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witojcie ludeckowie mili!

Ja w temacie kredyciku. Otóż oprocentowali nas na 3,7% w szwajcarach, płaci się 2% prowizji i do momentu ustanowienia hipoteki trza zapłacić ubezpieczonko owego kredyciku. Za cały rok z góry niestety, ale potem oddają niewykorzystaną część.

A formalności trwały moooże ze dwa tygodnie ale Święta BN i Nowy Rok po drodze był.

pozdrówka i powodzenia w ganianiu po bankach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

RS: to Dzień Panów nie jest 30 września??? :oops: To ja bardzo, bardzo Was Panowie moi przepraszam. Sama nie wiem, jak ewentualnie mogłabym naprawić to moje straszne faux pas. Pomyślę...

Najlepsze życzenia więc, duuuużo wytrwałości i cudownych, wyrozumiałych inspektorów nadzoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty: napisy pod zdjęciami? A to już trzeba się domyśleć :p Było przyjść na spotkanie? Myśmy musieli zgadywać :D Ale tak serio, poczekaj trochę, ta stronka się wygładzi i zostanie pouzupełniana, wtedy wszystko będzie wiadomo. Brzoza na razie chciał tylko szybciutko pokazać zdjęcia tym, którzy byli, a ich jeszcze nie mają. Cierpliwości... Będzie co oglądać i czytać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piredziu jeszcze nigdy nie dostałem kwiatka

chhhhhmmmmmm chociaż

czy kukurydza to kwiatek czy owoc ?

bo jesli kwiatek to i owszem :D :D :D

pamiętasz Anika :D :p :p :p

 

jakoś nie czuję się rozwydrzony no chyba że:

popraw kontakt, krzywo plytka, sciana nie tu, dom za mały, czego tak mało zarabiasz, gdzie moje futerko.

tak tak kochanie już robię.

 

:D :p :p :D :lol:

 

ryflowany powiadasz zapytaj w ntb lub wepa a może w nowym hipersuperextra markecie RCMB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek: oczywiście, że kukurydza to taki szczególny kwiatek, wręczany przy wyjątkowych okazjach!

 

Biedny jesteś, rzeczywiście. To możesz obchodzić swój dzień 2 x w roku. Tylko dlaczego nie robisz od razu PORZĄDNIE :wink: Nie musiałbyś poprawiać :p

Widzę, że masz w domu ostatnie zdanie: Masz rację, kochanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS ja nie mówię że kolba kukurydzy tylko miseczka :lol: :lol: :lol:

a moje szczęście dozgonne daje mi nie tylko papu ale i tak coś do rymu :oops: :oops: :) :lol: :D

dobra skoro tego Wszyscy chcą to mozemy ustalić że 10 marca będzie dniem januszka

(przyjmuję prezenty spóźnione) :p :p :p

zawsze robię porządnie :evil: :evil: i ngdy nie poprawiam tylko małżel raz chce tak a raz inaczej (zresztą gdyby zawszebyło tak samo byłoby nudnie :oops: ) :lol: :lol: :lol:

 

RS na co ci styropian ryflowany, fundamenty już masz? czy moze inspekcja kazała przestawić. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, myślałby kto, robota Ci tylko w głowie :wink: Uhm. A co, nie można połączyć jednego z drugim? Jaki problem zresztą? Ty będziesz cioroł, a my poimprezujemy u Ciebie na budowie. A i jeszcze pokażemy Ci (mam na myśli damską część) co od razu zmienić, bo inspekcja Ci nie odbierze. :p

A poza tym, kto wymyślił dzień januszka?? Ja nie mam czasu na głupoty :p :) :lol: :D

A wracając do styropianu: fachowcy polecają go również do ocieplenia ścian. A dlaczego fundamenty ociepla się nim, natomiast ściany niby nie? Odrzucając oczywiście różnicę cenową, całkiem to rozsądnie brzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: pomyśl, co ten januszek zrobiłby bez nas? Teraz po prostu rozwali to ocieplenie, położy nowe i spoko. Nie będzie denerwował się do końca życia. Przed wylewem i zawałem ustrzegliśmy go! Tacy jesteśmy jego przyjaciele!

 

Januszek: myślę, że jak się postarasz, to coś na pewno będzie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... Panowie, Panowie :oops:

Pisząc o damskiej części miałam na myśli damską część naszej grupy! Znaczy nas, Wasze drogie kobiety forumowe (podkarpackie dodam, coby niejasności nie było!!!). I właśnie my kobiety pokażemy Januszkowi na imprezie z okazji dnia januszka, jak ma robić (no bo on musi ciorać :p ), żeby inspekcja była zadowolona jak w niedzielę przyjedzie odebrać robotę. Na zasadzie: kobieta kobietę rozumie. Poniali czaczu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM !

 

JANUSZEK - aleś sobie świeto zainterpretował - nie za dużo świąt w Polsce jest a ty jeszcze własne dni chciałbyś mieć haha.

 

ANIKA - coś piszesz, że poza zdjęciami będzie można coś czytać - ktoś może nagrywał na imprezie słowa i czyny?

 

Poza tym pozdrawiam wszystkich pozostałych Podkarpackich Budowlańców - nie ustawajcie w boju wiosna tuż tuż, ja kończę bo jeszcze troszkę muszę się pobawić w pracy nad ofertami słonecznymi i ciepłymi.

 

Ostatnio w lesie głogowskim szła ładna dziewczyna i strach ją przeleciał - PROSZĘ WSZYSTKICH O UWAGĘ W LESIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...