Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Lgrzechu!

 

witam, my kryliśmy blachodachówką, ekipa cieśli i dekarzy to dwie różne acz znające się dobrze ekipy. wiem że cieśle też kryją ale tylko dachówką, dekarz też kryje dachówką jednak ja ich dachów pod ceramiką nie widziałem, jednak po tym co u mnie zrobili sądzę że są solidni i godni polecenia.

 

a poza tym Grupo rozpocząłem przygrzewanie papy do ślepej wylewki, fajna robota- przynajmniej ciepło.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No to i ode mnie przyjmijcie życzenia pomyślności w nowym roku!!

Witam kolejnych krajan/krajanów?? moich czyli Lgrzecha i Moskita! Napiszcie w jakich okolicach się budujecie/będziecie budować.

Wójcików też witam :lol:

 

Dzięki, dzieki...też pozdrawiam i sukcesów życzę.

 

Zaczynam w Łańcucie... kiedys rozbudowywałem dom w który obecnie mieszkam... teraz buduje od podstaw dom "marzeń" , dlatego projekt indywidualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam w Łańcucie... kiedys rozbudowywałem dom w który obecnie mieszkam... teraz buduje od podstaw dom "marzeń" , dlatego projekt indywidualny.

Ale gdzie w tym Łańcucie? Bo ja tyż w tej wsi mieszkam :roll: Z Rz-wa przenieśliśmy się.

 

Niedaleko "Braci Śniadeckich" duża działka na małym wzniesieniu, koło tzw. sadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Baru jaka to wioska hehehehehhe zaplecze kulturalno spokojne hehehhe A tak po za tym My się budujemy w Głuchowie :) spokojne miejsce.

Listek takie pytanko a Ty gdzie wybudowałeś domek(Czy budujesz) !!!! :)

 

Mam takie pytanko. Mianowicie jak panowie wpatrują się w przyszłość, zwłaszcza ze nasi sąsiedzi wprowadzili Euro (Słowacy) No i widać ze nasz rząd już ma niecne za miarki żeby wprowadzić jak najszybciej Euro. No i pytanie jak to będzie spłatami w banku, naszymi zarobkami. Kurna słuchałem ekonomistów no i powiem ze nie powinno być tak źle a nawet dobrze będzie ale ale ???? no właśnie jak sądzicie????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Baru jaka to wioska hehehehehhe zaplecze kulturalno spokojne hehehhe A tak po za tym My się budujemy w Głuchowie :) spokojne miejsce.

Listek takie pytanko a Ty gdzie wybudowałeś domek(Czy budujesz) !!!! :)

 

Mam takie pytanko. Mianowicie jak panowie wpatrują się w przyszłość, zwłaszcza ze nasi sąsiedzi wprowadzili Euro (Słowacy) No i widać ze nasz rząd już ma niecne za miarki żeby wprowadzić jak najszybciej Euro. No i pytanie jak to będzie spłatami w banku, naszymi zarobkami. Kurna słuchałem ekonomistów no i powiem ze nie powinno być tak źle a nawet dobrze będzie ale ale ???? no właśnie jak sądzicie????

Pozdrawiam

 

Moskit1 - muszę wypatrzeć twoją budowe - często przez Głuchów jeżdżę a buduję w Laszczynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskit!

Zaplecze kulturalno-spokojne hehehehe! Dobre! Wieś i tyle :lol: Jak do sklepu muszę samochodem jechać - znaczy wieś!!

A Głuchów to faktycznie baaardzo spokojne, pod warunkiem, że nie masz działki przy samej E4

PS. Nasza chatka stoi na drodze z Łańcuta na Sokołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupe w Nowym Roczku :)

 

widzę tu sporo 'ziomali' z dawnych rodzinnych stron :) ale do rzeczy:

 

Czy ktoś zna i poleca jakaś betoniarnię jak najbliżej Czarnej, Ustrzyk Dolnych/Górnych ? Bo jak patrze w sieci to widze to dość czarno. Ledwo jedną w Uhercach znalazłem....

 

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betoniarnia

 

http://szczegoly.pkt.pl/darjan_beton_pompa_transport_1c42a59582dc7a80b4de67a54f331490.html

 

 

Ukraińcy nie moga juz kraść gazu, Żydzi moga za to swobodnie eksterminowac Arabów i opowiadac światu dyrdymały, ze w strefie Gazy nie ma katastrofy humanitarnej, Bush /na wylocie/ - jeszcze kąsa - popiera zamordyzm

 

a u nas zima za oknem i biało - a w domach cieplutko i sielsko ...

i jak mawiał Czepiec w Weselu

" ...Niech na całym świecie wojna, byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betoniarnia

 

http://szczegoly.pkt.pl/darjan_beton_pompa_transport_1c42a59582dc7a80b4de67a54f331490.html

 

 

Ukraińcy nie moga juz kraść gazu, Żydzi moga za to swobodnie eksterminowac Arabów i opowiadac światu dyrdymały, ze w strefie Gazy nie ma katastrofy humanitarnej, Bush /na wylocie/ - jeszcze kąsa - popiera zamordyzm

 

a u nas zima za oknem i biało - a w domach cieplutko i sielsko ...

i jak mawiał Czepiec w Weselu

" ...Niech na całym świecie wojna, byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna ..."

 

dzięki serdeczne. Hoczew przez Czarna ma bliżej faktycznie. :)

 

apropos polityki. Zawsze trwala walka o strefy wplywów, rowniez Polscy żołnierze jeździli bronic amerykanskiej strefy wydobycia ropy naftowej pod pozorami humanitaryzmu wobec swiata ktorego regul nei rozumiemy...

Jestem tutaj sceptykiem wielkim. Jedyne co mozna powiedziec to to ze źle usadowiono kiedys Panstwo Izrael. Dzisiaj widac ze to sie nie sprawdzilo. Ale nie mam pojecia czy by sie dalo lepiej. Betlejem jest wazne dla wszystkich.

A co to Arabów i Żydów :) są siebie warci i zawsze będą sobie podsycać płomyczek w swoim wojennym tygielku. Tak już było jest i będzie. Do pierwszej zamykającej temat eksplozji nuklearnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A co to Arabów i Żydów :) są siebie warci i zawsze będą sobie podsycać płomyczek w swoim wojennym tygielku. Tak już było jest i będzie. Do pierwszej zamykającej temat eksplozji nuklearnej.

 

chyba masz racje ...

ja jednak liczyłem, ze Żydzi którzy sami przeszli holocaust dwa razy sie zastanowią zanim zaczną wyrzynac inny naród ...

eksplozja atomowa powinna uspokoic i jednych i drugich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. mają swój tygielek i się w nim w pewnym momencie restartną.

Holocaust nauczył ich tylko tego że są narodem niezniszczalnym :) Maja tez duze zaplecze (poparcie) wiec nie przejmują sie.

 

Przypomina mi sie jedna historia. W pewnym miejscu ktore znam pewien człowiek buduje taki drewniany pensjonat z mniejszymi domkami itp... I dla uroku tego czegoś rozebrał i pozwoził z położonej kilka km dalej górki wszystkie piwnice po jednej z niewielu tam starej wsi. Byl ślad starej przedwojennej wsi - teraz juz nie ma nic. Ale gość ma kamienie na wejściach do tych turystycznych chałup i ma ładnie. Polak. bardzo polskie nazwisko :). Po prostu metoda - bierz i nie pytaj. Zagarniaj co sie da i ile sie da, i nei zwracaj uwagi na nic. Ekspansja :) I co gorsza, jesli tego nie będziesz stosować - nie przetrwasz. Takie są niestety wnioski z tego co się wokoło dzieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzozo, skad wlaściwie jesteś? z tą betoniarnią to zaskoczyło mnie :) myslalem że tamtego rejonu nikt nie zna...

 

Marekmarian

mieszkam sporo kilometrów od tamtej betoniarni ale miałem okazje byc kilka razy w Hoczwi :)

mają dość nowoczesny wezeł i kilka samochodów - gruszek /o róznej ładowności/ sprzet i tabor nowy i nowoczesny

firma wygląda na dość mobilną i dobrze zarządzaną

cen tamtejszych nie znam

/w tej chwili przypomina mi sie ze w poblizu tego wezła betoniarskiego robiliśmy latem zdjęcie bocianowi który w dziobie trzymał węża :)/

 

co do ekspansywności /pazerności/ niektórych nacji czy ludzi - weszło im to w krew niestety ...

jak taki człowiek /naród/ kogoś nie napadnie, nie wywoła wojny albo nie okradnie - chory chodzi ...

aby zyc musi z drugiego krwi utoczyc ... jak wampir

 

 

pozdrówka

miło sie z Toba rozmawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...