Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witaj na Forum :)

Gdyby Ktoś z Was znał osoby, które zdecydowały się na jakikolwiek projekt z serii Domów ciepłych będę wdzięczna za informację.
Wybudowaliśmy i mieszkamy w domu LMB-24 z pracowni Lipińskich.

Pytaj, jeżeli coś Cię interesuje. Sporo szczegółów z budowy znajdziesz na zdjeciach z naszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszytskich forumowiczow

 

pisze do was w takiej nietypowej prosbie, zupelnie nie mam rozeznania w najtanszych skaldach budowlanych w okolicach rzeszowa, tyczyny czy budziwoja a czlonek rodziny wlasnie rozpoczyna budowe w budziwoju, mozecie mi podac jakies namiary na najtansze hurtownie i po ile u was chodzi teraz max i stal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za słowa otuchy - targować się zamierzam, bo jak mówi rodzina mojego męża - "węża mam w kieszeni" , a osobiście sama udzielałam rabatów tym, którzy prosili, albo przynajmniej zagadnęli o nie.

Brzoza - wyjście z kuchni jest przez pomieszczenie gospodarcze, w razie czego będę miała bliżej do grządek :lol:

A tak dla ścisłości - oto link do naszego wymarzonego domku:

http://www.lipinscy.pl/project.xml?id=61612

POzdrawiam K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na wstępie zaznaczam, ze jestem tu nowy a więc proszę na mnie nie krzyczeć .

Poszukuję ekipy do wybudowania domku jednorodzinnego. Powierzchnia użytkowa ok 160 m2. Dach dwuspadowy z jedną "jaskółką" nad balkonem kryty blachodachówką.

Fundament lany w ziemię. Ściany z pustaka pianowego 24 cm kładziony na klej.

Ogólnie prosty domek, bez garażu i piwnicy.

 

Teraz pytanie.

Czy Szanowne Grono ma do polecenia kogoś z okolicy kto oczywiście tanio i solidnie wykona powyższe prace.

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, witam wszystkich i tych zaczynających zabawę z budową również. Co do ekip to różnie to bywa u nas budował wymieniany już kilka stron wcześniej P. Zygmunt, polecana ekipa już kilka razy ale ja osobiście miałem kilka zastrzeżeń, np. murowane z z cegły kominy pozostawiały wiele do życzenia..Ogólnie za tą cenę spodziewałem się lepszych wyników. Jakby Ktoś chciał namiar to piszcie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferują na swojej stronie i na allegro w dobrej cenie pustaki SOLBET BK w konkurencyjnej cenie (7,4brutto) oraz zapewniaja, ze mogą opóźnić dostawę pustaków- na telefon- ale trzeba zaplacić wczesniej- dla mnie na rekę bo cena teraz z uwagi na zimę dobra a pustaki bede potrzebowal najwczesniej za cztery miesiące.

Proszę o wszelkie uwagi osoby które mialy zn imi do czynienia. Określają sie jako autoryzowany przedstawiciel SOLBET KOlbuszowa, niestety niestety Ci drudzy nie zamieszczają na www informacji o dystrybutorach autoryzowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie jaro850 i joszka77

niestety nie znam nikogo w okolicy Zagórza któ mógłby te prace wykonac

 

... Brzoza - wyjście z kuchni jest przez pomieszczenie gospodarcze, w razie czego będę miała bliżej do grządek :lol: ...

no tak, teraz rozumiem

błyskawicznie mozna skoczyc po koperek do młodych ziemniaczków z masełkiem na obiad czy szczypior do serka na kolacje czy rzodkiewki na sniadanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferują na swojej stronie i na allegro w dobrej cenie pustaki SOLBET BK w konkurencyjnej cenie (7,4brutto) oraz zapewniaja, ze mogą opóźnić dostawę pustaków- na telefon- ale trzeba zaplacić wczesniej- dla mnie na rekę bo cena teraz z uwagi na zimę dobra a pustaki bede potrzebowal najwczesniej za cztery miesiące.

Proszę o wszelkie uwagi osoby które mialy zn imi do czynienia. Określają sie jako autoryzowany przedstawiciel SOLBET KOlbuszowa, niestety niestety Ci drudzy nie zamieszczają na www informacji o dystrybutorach autoryzowanych.

 

Firmy nie znam.

Zadzwoń sobie do BJSu albo BOZa i popytaj o cenę. Może wyjdzie korzystniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Rzeszów jest jednak bardzo mały wychodzi na, że dzieciaczki hunk 1 ,Wójcikowie oraz moja pociech nie tylko są z tego samego rocznika ale i chodzą do jednego żłobka i na jedną grupę .Pozdrawiam mamy.

HUNK Będziecie się wkrótce przeprowadzać nasz zamiar zmienić synkowi żłobek.Gdzieś bliżej nowego domu ?. U nas do przeprowadzki jeszcze z roku ale już teraz się nad tym zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze -rodacy , kto z Was instalował rekuperator? lub też ma zaprojektowany już ? Opiszcie koszta jakie ponieśliście na zakup i instalacje tego systemu, kiedy i na jaką kubaturę??

My zdecydowaliśmy się na to coś (w tym dobry to jest mój małżonek) i najprawdopodobniej skorzystamy z oferty rekuperatory.pl a dokładnie o ComfoAir 350

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje lub sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja będę sobie musiał przypomniec czy za młodu z którąś z Was nie chodziłem ... :-?

Ooojjjj Brzoooozaaa!! Chyba poszedłeś po bandzie!! Taż owe laski jeszcze młodsze ode mnie są!! :lol: 8)

 

Baru ! :)

ja z róznymi laskami chodziłem ... :wink: :lol:

 

Śnieżynka, Wójcikowie

dawniej forumowicze z grupy podkarpackiej spotykali sie przy róznych okazjach - a to karnawał a to parapetówa u kogoś kto własnie sie wprowadził

a to ostatki -

z tej okazji opisano kazdego z nas i obfotografowano wielokrotnie :p

te opisy i zdjęcia były równiez na forum - myslałem, ze mnie skojarzycie/ lub nieskojarzycie - o ile nie chodziłem z Wami :lol: )

 

potem na forum nastąpiła panika bo jakąś forumowiczke okradziono a ona z lubościa wklejała zdjęcia swojego obejścia

i ta forumowiczka /nazwijmy ja umownie "zielona"/ - drogą dedukcji of course - doszła do wniosku ze pewnie te zdjecia zobaczył złodziej ...

i te podejrzenia opisała na forum

no i zaczeło sie ...

zaczał sie wtedy amok kasowania zdjęc :p

potem okazało sie ze forumowiczke okradziono normalnie - nie za pomoca forum - ale mase zdjęc /opisów / znikneło

 

ja mysle ze w zasobach archiwalnych ORGANIZACJI zachowały sie archiwa

ale czy ORANIZACJA zechce je udostepnic - to juz inna sprawa ...

/tu moze uchyle rąbka tajemnicy - w grupie podkarpackiej nad wszystkim czuwa ORGANIZACJA ... i to ona decyduje czy ktos moze sie m.in. ujawnic .../

 

:wink:

 

co do rekuperatora

coś takiego montował u siebie januszek i robił to "tymi recami" czyli sam

widzieli rekuperator wszyscy Ci którzy byli na parapetówie u januszka

- przy okazji pozdrawiam serdecznie gospodarza :wink:

na forum powinny byc poza tym posty januszka z opisem rekuperatora - mysle ze warto je poczytac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...