Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Dzięki listek za cenne namiary - wczoraj przeczytałam ich dzienniki budowy i muszę przyznać iż znaleźliśmy wiele odpowiedzi na nasze pytania - choć nie na wszystkie - ale to jz cos !1

Gdy znalazła się jeszcze jakaś osoba która ma czas, ochote i wiedzę i może z nami porozmawiać na temat rekuperacji to jesteśmy zwarci i gotowi na spotkanie

 

Pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zaraz zaraz, chwilke mnie nie bylo a tu o mnie pisza. Wojcikowie - Anka - serio chodzilismy do jedego liceum? Ujawnij sie na priv i do tego jeszcze macie dziecko w tym samym złobku. Wow!

Śnieżynka miło mi bylo poznac męża - szkoda ze nie mogłaś przyjechac na budowe razem z nim. Ale wszystko jeszcze przed nami.

Moj synus w przyszłym roku pojdzie do przedszkola niedaleko naszego nowego domku.

A z wiesci budowlanych - parkiety skonczone, polakierowane i do poniedzialku mam nie wchodzic na budowe. W poniedzialek zaczynaja robic schody, konczyc szpachle i zaczyna sie wielkie malowanie. Potem tylko montaz kuchni i garderoby, meble i zwozimy graty. :lol: Huuurraaa!

Juz sie nie moge doczekac.

Nasz domek noca

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/7/2/8/41917923_d.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no i co , tydzień minął - w sumie to owocny był; podpisana umowa z ZG na przyłącz, zamówiony kocioł c.o , kupione grzejniki (ale nie mieliśmy odwagi zawieść ich na budowę, rozpoczęte docieplenie garażu od wewnątrz.

czekamy na hydraulika niech robi to c.o, i na stabilniejszą pogodę bo wylewki czekają. dziś słyszałem że podobno cement w górę idzie- wiecie coś na ten temat?

już po mrozach pierwszych większych i okazało się że moje odprowadzenie deszczówki mimo, że niebezpiecznie płytkie działa jak należy- dziś kożystałem pierwszy raz z wody ze studni na deszczówkę, bo z kranu na okres zimy nie mamy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś

cement moze zdrozec bo prą do tego rózne opcje

a) urzędnicy unijni - enegochłonność

b) ekolodzy - dym z cementowni

c)tzw. dupowłazizm amerykański czyli dywersyfikacja żródeł

tzn nie wazne za ile coś /cement/ wyprodukujemy ale pokażemy Rosji ze jesteśmy dumny naród

/Stanisław Grzesiuk napisał kiedys taka książka "Boso, ale w ostrogach" .../

do tego dochodzi ograniczenie produkcji u sąsiadów

 

ale sa i pozytywy ewntualnej podwyzki

moze przestaniemy czytac pisane na forum posty typu "w projekcie miałem chudziak, ale co mi tam, dałem B20 bo to tylko pare zł drozej a cementu w betonie więcej, nie było sensu oszczędzac "

 

a jak u Was kochana grupo z grypką ?

jesteście w trakcie? kończycie chorowac? czy sie dopiero przymierzacie ?

 

Hunk fajne oswietlenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was kochana grupo z grypką ?

jesteście w trakcie? kończycie chorowac? czy sie dopiero przymierzacie ?

 

Hej

Właśnie wydobyłam się z łóżka po tygodniowej chorobie. Było jednak ciężko.

Jak mąż zobaczył, że umieszczam sobie w nosie dwa korki zrobione ze zwiniętych chusteczek higienicznych, żeby mi katar nie leciał, to zaproponował, że łatwiej mi będzie zainstalować w nim kran. :lol: :lol: :lol: Popłakałam się ze śmiechu.

Rozchorowali się jeszcze moi synkowie, ale mąż się trzyma.

Za to ja przeczytałam w tym czasie 7 książek - i to same romanse :o żadne tam Muratory. Jak wypoczynek, to wypoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunk Domek pierwsza klasa i z zewnątrz i wewnątrz również, choć sama nie widziałam mąż wrócił oczarowany :wink: A przeprowadzki to Ci strasznie zazdroszczę :oops:

Co do grypy ,ciężko było ale my już po miejmy nadzieje ze nic więcej się do nas nie przyplącze ,choć o wirusie żołądkowym już słyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was kochana grupo z grypką ?

jesteście w trakcie? kończycie chorowac? czy sie dopiero przymierzacie ?

 

Hej

Właśnie wydobyłam się z łóżka po tygodniowej chorobie. Było jednak ciężko.

...

dokładnie

trzyma i nie puszcza :(

mimo to szacuje, ze jestem gdzies w okolicy połmetka

u mnie raczej wysuszony nosek, gorączka i suchy kaszel /wczesniej troche przeszarżowałem z ... pewnymi czynnosciami na zewnatrz - pomagając sie zagnieździć wirusowi

WITAM WSZYSTKICH

 

czy ktos sie orjetuje jakie sa ceny wykonania ogrodzenia z siatki powlekanej bez podmorowki ok 80 m robocizna + material w okolicy rzeszowa

 

z gory dzieki

Oba

w mojej okolicy tego typu prace łatwiej wykonac w dniówce /tzn. panowie z doskoku wolą nie wchodzic w układ ze ładują sie w "temat" gdzie trzeba tydzień czy miesiąc zapieprzac bez kasy i ryzykowac na końcu, ze inwestor i tak na koniec cos wynajdzie i z umówionej kwoty obetnie jakas część .../

wiec umawiaja sie na mniejsze pieniądze ale płatne co dzień

nie znam ceny za całość - ale mysle ze powinienes jednak dopowiedziec o jakie słupki chodzi

inna bowiem będzie cena za wsadzenie w ziemie słupka drewnianego

a inna za metalowego oblanego betonem ...

A mój syn skończyl dzisiaj 10 lat!!!!!! :D :D :D :D :D :D

 

gratulacje !:)

Koziorożec czy Wodnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas dyskusji rodzinnych cała rodzina zachęcał nas abyśmy już teraz kupowali materiały na budowę - tzn. POROTHERM 30

Co radzicie czekać na wiosnę i kupić dopiero przed samą budową ??

Może macie jakieś namiary na tanią hurtownie z tymi pustakami?

Ech......... jeszcze nie zaczęliśmy budowy a już mnie głowa boli na samą myśl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym ostrzec wszystkich przed panem Grzegorzem Kosmalą z okolic Brzozowa ktory podaje się za osobę świadczącą usługi w zakresie studniarstwa.Otóż ten pan po wykopaniu kilku metrów dziury na mojej działce,pobraniu zadatku i sporej kwoty pieniedzy na kupno kręgów betonowych delikatnie mówiąc ulotnił się .Nie odpowiada na moje telefony a gdy uda mi się do niego dodzwonić z zastrzeżonego numeru zachowuje sie bardzo chamsko i wulgarnie.Dlatego przestrzegam wszystkich przed wdaniem się w jakąkolwiek współpracę z tym oto psedostudniarzem.Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie się podzielę wiedzą na temat tego pana.Mój email [email protected] A tak swoją drogą czy ktoś miał jakąś przygodę z tym panem (niekoniecznie tak niemiłą jak ja)lub temu podobne przypadki i jak rozwiązaliście takie problemy.Czekam na opinie.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...