Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Koledzy i koleżanki gdzie mozna kupic w podkarpackim Perlit ekspandowany najlepiej EP150. Potrzebuję ok. 3,5m3.

 

Witam zapracowanych i tych odpoczywających oraz wszystkich nowych forowiczów.

 

czystego pelitu nie wiem, natomiast w zaprawach sprzedaje KABA, przy Torze 1.

 

Kaba i PCMB odpada, sprawdzę jeszcze ten BOZ. Cholercia to nasze podkarpackie to jakieś zawsze na uboczu co nie standardowe to niby profesjonalni sprzedawcy odpowiadają...." a co to jest " albo " ...takich grzejników nie mamy..." :D Po tej ostatniej rozmowie nieźle się uśmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no to pozostaje ci zakup wysyłkowy i na srodę masz u siebie,

a co sie tyczy wiedzy naszych coniektórych sprzedawcow to masz rację.

Witam właśnie skończyłam na dzisiaj pracować i popijam piwko w końcu kończy się karnawał :( Jak pogonić urzędników gminie co by szybciej działali???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Forumowiczów :)

 

My jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania Kierownika Budowy. Może ktoś z Was poleci jakiegoś godnego uwagi :). Budujemy w okolicach Rzeszowa ...

a w jakim kierunku od Rzeszowa ?

 

zmarł Franciszek Starowieyski /ur w Bratkówce koło Krosna/

pochodzi z naszego regionu sporo słynnych osób takich jak - Beksiński z Sanoka, Mleczko z Kolbuszowej, Kantor z Wielopola, Nalepa z okolic Niechobrza

itd. ale jakby unikali afiszowania sie ze sa stąd ...

nie odnosicie takiego wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak pogonić urzędników gminie co by szybciej działali???????????

 

sporo urzedników w godzinach pracy klika tu na forum

pewno czytają - napisz jaka gmina

moze sie zawstydzą i przyspieszą ...

 

albo jeszcze bardziej sie zbiurokratyzują :lol:

 

Co jak co, ale odpukac "moi" urzędnicy sie bardzo starali pomagali i przyspieszali jak mogli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Forumowiczów :)

 

My jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania Kierownika Budowy. Może ktoś z Was poleci jakiegoś godnego uwagi :). Budujemy w okolicach Rzeszowa ...

a w jakim kierunku od Rzeszowa ?

 

Witaj Brzoza :)

 

Zaczynamy budowę w Budziwoju, będziemy Wam wdzięczni za każdy namiar.

W zasadzie nawet nie wiem gdzie mam szukać tego Kierownika - i tu pytanie do Was - jak znaleźliście swoich?? Z polecenia, z ogłoszenia czy jeszcze jakimś innym sposobem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justin napisał:Zaczynamy budowę w Budziwoju, będziemy Wam wdzięczni za każdy namiar.

W zasadzie nawet nie wiem gdzie mam szukać tego Kierownika - i tu pytanie do Was - jak znaleźliście swoich?? Z polecenia, z ogłoszenia czy jeszcze jakimś innym sposobem?

Pozdrawiam

 

 

Witam kolejnego sąsiada z Budziwoja :D

 

Namiar na kierownika budowy dostałem od mojego architekta, zapytaj swojego architekta moze wspolpracuje z jakims kierownikiem budowy

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo szanowna :)

Elektryka mi potrzeba, całą resztę jakoś udaje mi się, narazie przynajmniej, kompletować ale elektryka ciężko. Kogoś polecacie? (gdzieś jest lista polecanych podkarpackich wykonawców?) jakie są (orientacyjnie) ceny "za punkt"? Na koniec maja, ostatni tydzień, będzie mi kogoś trzeba do kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo szanowna :)

Elektryka mi potrzeba, całą resztę jakoś udaje mi się, narazie przynajmniej, kompletować ale elektryka ciężko. Kogoś polecacie? (gdzieś jest lista polecanych podkarpackich wykonawców?) jakie są (orientacyjnie) ceny "za punkt"? Na koniec maja, ostatni tydzień, będzie mi kogoś trzeba do kabli.

 

Wysłałem Ci namiar, tylko zapomniałem dopisać, że ten elektryk nie lubi podawać ceny za punkt, woli się umawiać za całość.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...