Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

witaj gosja- powodzenia w sfinalizowaniu zakupu działki

/jak kupisz - napisz gdzie to :)/

... dziwi mnie to troche bo przeciez wiele osob ma przylacz do domu i pozniej nic, albo stoi sama skrzynka z gazem na granicy a nawet jeszcze nie ma domu ...

Dafid - gazownicy to takie same sępy jak ci od energetyki ...

/byłes moze pod RZE jaka elewacje teraz robią ? widziałes te zaszklone halogeny umieszczone w chodniku co ok 1 m ? przy ich budynkach ... gdyby mogli to złote klamki by sobie w drzwiach załozyli ! :evil: - bo klient płaci !/

z gazownikami jest tak samo ... oni chca brac "opłate abonamentową"

 

stąd ta "troska" abyś wziął choc jeden litr gazu na miesiąc ...a oni juz Cie wtedy odpowiednio skasują ... abonamentem

 

p.s.

w domu rodzinnym mam taka skrzynke na zewnatrz, z której nie biore gazu

i juz sępy - gazownicy chodzili i próbowali straszyć, ze odetna gaz bo im się nie opłaca ...

(ciekawe co sie im nie opłaca - jesli te rury i skrzynki mieszkańcy własnym sumptem sobie zainstalowali a musieli je przekazać - za darmo !)

a oni ani palcem nie kiwneli od 15 lat - od kiedy tę siec dostali gratis!!!

pensje sobie tylko podnosza i coraz droższymi samochodami jeżdżą -im życ nie umierac /w kryzysie/ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:D Witam Wszystkich.

To moze tak:wiekszosc odniosla sie do sprawy psa .Moze juz emocje opadly,ale ja nie czytuje codziennie wiec pewnie wyskocze jak Filip z konopi z tym.I pewnie czesc mnie pobilaby gdybym nie schowala sie za monitorem.

Mysle,ze te wymagania jakie postawil Marzacy O Psie sa jak najbardziej do pogodzenia! Z jednym bym tylko uwazala-z agresja.Pies jak zywa istota czasem moze sie zdenerwowac BARDZO i dobrze miec na oku dzieci bawiace sie z psem,szczegulnie duzym.Pomijam co moze byc przyczyna.

Uwazam,ze psy moga mieszkac w budach,biegac po ogrodzie,szczekac na obcych dla ostrzezenia i bawic sie z dziecmi i nawet wcale nie wchodzic do domu i byc swietnymi kompanami,przyjaciolmi .Trzeba tylko popatrzec na psa jak na psa i traktowac jak psa.Znaczy dbac,karmic i poswiecic mu troche czasu.Zdrowy rozsadek,troche wiedzy o psiej psychice i rozsadne proporcje.ot co.Jaki pies do bloku a jaki do ogrodu to wszystko zalezy od temperamentu pana i psa.Sa na ten temat specjalne fora,ale tam czasem pisuja dziwni ludzie :wink: rozne dziwne zeczy .

Gdzies spotkalam sie z twierdzeniem,ze najwiekszym,najbardziej rozpowszechnionym pasozytem czlowieka jest wlasnie pies! dlaczego?? :D

 

Nawet na forum budowlanym najwieksze emocje wywoluja tematy psow.Forum przycicha? Pies uratuje forum! :D

Pozdrawiam budujacych!

 

Budujaca.....stajnie! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłes moze pod RZE jaka elewacje teraz robią ? widziałes te zaszklone halogeny umieszczone w chodniku co ok 1 m ? przy ich budynkach ... gdyby mogli to złote klamki by sobie w drzwiach załozyli ! :evil:

Oj złote klamki to 'małe piwo' przy tym co ogólnie mają zamiar zrobić ;)

 

Pochwale się bo komuś muszę :) Zaczęli u nas szalowanie stropu :D teraz czekamy na "pewną pogodę" żeby nie mroziło co by wylać strop.

A w ogródku cała masa śnieżyczek przebiśniegów się pojawiła - wiosna drodzy państwo, a przynajmniej przedwiośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Budowa w Sędziszowie Młp. Rozglądam się za drewnem na więźbę. Slyszalem, ze niektorzy zamawiają drewno z okolic Zamościa, Lubaczowa (Oleszyce), Bieszczad itp. Cenowo korzystnie i lepsza jakość drewna niż u nas. Jodła lub sosna. Czy może ktos polecić. Jak wygląda sprawa transportu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAFIT co do przyłączy to mała u nas robić firma z Błazowej KLIMA ale ostatecznie byli bardzo zajęci i podali nam telefon do jakiejś innej firmy z RZESZOWA. Jak uda mi się skontaktować z mężem to napisze numer na forum puki co daje namiar na firmę KLIMA

"KLIMA" Kruczek J. Woźniak T Spółka Jawna; 36-030 Błażowa, ul. Witosa 4a

Telefon: (017) 229-03-33l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Budowa w Sędziszowie Młp. Rozglądam się za drewnem na więźbę. Slyszalem, ze niektorzy zamawiają drewno z okolic Zamościa, Lubaczowa (Oleszyce), Bieszczad itp. Cenowo korzystnie i lepsza jakość drewna niż u nas. Jodła lub sosna. Czy może ktos polecić. Jak wygląda sprawa transportu. Pozdrawiam.

 

Ja miałem z Czarnika. Jestem bardzo zadowolony co do jakości (jodła, bez kory), ceny (najtaniej)i transportu (gratis 50 km). Nikt lepszej ofrty mi nie dał. Szukalem od Tarnowa po Lublin i Dynów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAFIT co do przyłączy to mała u nas robić firma z Błazowej KLIMA ale ostatecznie byli bardzo zajęci i podali nam telefon do jakiejś innej firmy z RZESZOWA. Jak uda mi się skontaktować z mężem to napisze numer na forum puki co daje namiar na firmę KLIMA

"KLIMA" Kruczek J. Woźniak T Spółka Jawna; 36-030 Błażowa, ul. Witosa 4a

Telefon: (017) 229-03-33l

 

witam

 

śnieżynka dzieki za namiar, twój mąż wczoraj juz mi podał nr do tej drugiej firmy,

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Budowa w Sędziszowie Młp. Rozglądam się za drewnem na więźbę. Slyszalem, ze niektorzy zamawiają drewno z okolic Zamościa, Lubaczowa (Oleszyce), Bieszczad itp. Cenowo korzystnie i lepsza jakość drewna niż u nas. Jodła lub sosna. Czy może ktos polecić. Jak wygląda sprawa transportu. Pozdrawiam.

 

Ja zamawiałam koło dynowa ,jodła - polska, pan dowoził na miejsce.To było 2 lata temu nie wiem jak teraz. zostawiasz ksero zestawienia ktore masz w planach.

Namiary na priv

 

DAFIT napisał:

czy moze mi ktos podac numer tel albo jakis namiar na firme ktora wykonuje na zlecenie Zakładu Gazow. przylacz gazu, chce popytac jak to wszystko wyglada od strony wykonawcy a nie zakladu

 

Chyba jesteś zdeczko zestresowany :wink:też tak miałam . Tam ci za wiele nie powiedzą.Oni wygrywają przetarg, robią swoje, (ty musisz sobie sam zamontować skrzynkę bo jak nie to ci za to doliczą) i do widzenia.

Ty do końca roku ,musisz zrobić wewnętrzną instalację (,przez uprawnione osoby) zakładasz starą kuchenkę gazową ,wtedy zakład gazowniczy zakłada ci licznik. Płacisz abonament który wynosi 20 zł co 2mies . i cieszysz się że masz kolejny problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zestresowany nie jestem, stresowalem sie gdy zalatwialem prad niby bylo wszystko ok a trwalo to ponad poltora roku, teraz poprostu chce sie wszystkiego dokladnie dowiedziec i dlatego procz info z zakladu gaz. chce takze znac opinie wykonawcow, wczoraj zadzwonilem do jednego ktory wszystko mi wytlumaczyl teraz ide do ZG porownam to wszystko i zaczynam zalatwiac gaz

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - obym tylko zdążył się wyspecjalizować :) Z każdym dniem idzie lepiej.

Niezły pomysł podsunęła koleżanka wiolasz - filmiki na youtube - coś znalazłem i po obejrzeniu kilka praktycznych rozwiązań się pojawiło.

Dzięki za pomysł!

 

Szukałam tych filmików, ale nie potrafię ich odnaleźć :oops:

Proszę podeślij linka do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.To moj pierwszy wpis,planuje na wiosne rozpoczecie budowy w Dynowie APS-a 55.Mam pytanie,jesli sie ktos orientuje,gdzie na podkarpaciu mozna najtaniej kupic beton i bloczki fundametowe ?

 

Witaj Bimber20 - fajny Nick - ja pochodzę z Harty więc regionajny i na czasie

 

Betonem się jeszcze nie zajmowałam ale bloczki spróbuj wycenić w DOMBUDzie z Żołyni i u Pana Kopacza z Lutoryża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...