Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

no tak - to nie to co było kiedys w stanie wojennym

na kartki przysługiwała flaszka na miesiąc na łeba i trzeba sie było jakoś ratowac ...

technologia produkcji wysokoprocentowych napojów z buraka, ziemniaka czy pszenicy była dość rozwinięta wszędzie

pamietam - w moich stronach przeganiali wtedy cukierki ...

/biedne dzieci :-? /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam ponownie! właśnie wróciliśmy od faceta- podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki !!

a więc wieś :-)

działka ma 6 arów- w pełni uzbrojona, z drogą dojazdową, z pełnym uzbrojeniem- w Pogwizdowie Nowym :)

mierzyłam dzisiaj wszelakie potrzebne odległości do niej- i tak z bloku, gdzie teraz mieszkamy- 4 km, do szkoły, gdzie będzie od września chodziła nasza córka- 6,5 km, i tyle samo do teściów, a do moich rodziców- 8 km

cieszymy się bardzo, euforia jest niemała, a chcemy się nacieszyć tym etapem, zanim przejdziemy do kolejnego- papierologiczno- budowlanego, który pewnie nie będzie taki beztroski jak dzisiejsze odczucia :-)

weekendowe pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę!

szczególnie bimber 20

 

no dziś to zająłem się samochodem w środku...jak ja mogłem dopuścić do tego... :evil:

 

gosja : gratulacje. nie martw się. papierologia nie jest straszna. jak lubisz załatwiać i biegać i orientujesz się odrobinę w procedurze do pozwolenia na budowę to rób to sama. jak nie to zleć komuś całą papierologię- nieco drożej ale masz święty spokój- chociaż też nie zawsze.

 

jak myślicie? puszczać już wodę, czy jeszcze za duże ryzyko?

pozdrawiam wszystkich[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! właśnie wróciliśmy od faceta- podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki !!

a więc wieś :-)

działka ma 6 arów- w pełni uzbrojona, z drogą dojazdową, z pełnym uzbrojeniem- w Pogwizdowie Nowym :)..... jak dzisiejsze odczucia :-)

weekendowe pozdrowienia!!

 

witaj sąsiadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z okazji Dnia Kobiet - Paniom życze spełnienia marzeń i duuuzo duzo humoru ! :D

 

 

ale sypie !

miała byc wiosna a wróciła zima - bielutko wszędzie - jak w styczniu

 

 

Boguś - mozesz zaryzykowac - lecz przed przewidywanym znacznym spadkiem temperatur /potencjalnym/ - zostaw kapiący kran i kibelek zasyp solą /o ile masz biały montaz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dziękuję za życzenia z okazji Dnia Kobiet.

 

Mam prośbę. Kto z was wie, gdzie można kupić folię o grubości 0,8 - 1,00 mm (szer. 50 cm) do izolacji poziomej fundamentów .

W moim miasteczku nie ma. Na Allegro znalazłam, ale dochodzi cena za transport. Może ta folia jest gdzieś bliżej (okolice Rzeszowa). Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek!

Dziękuję Panom za życzenia!!

U nas śniegu pełno, bliźniaczki zasmarkane siedzą ze mną w domu, starsze na razie jeszcze -tfu, tfu, tfu - chodzą do szkoły i mam nadzieję, że ich nie weźmie.

Pozdrawiam wszystkich - szczególnie Nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wszedzie co sie dzieje a i u nas kolejny etap zakonczyl sie powodzeniem, :D nareszcie po poltora roku chodzenia i zalatwiania i wielkich problemow dzis ide zakonczyc sprawe z pradem, cala instalacja zew juz jest odebrana przez enegretyk a dzis ide zalatwic zeby zalozyli mi licznik, bardzo dlugo to trwalo ale najwazniejsze ze juz sie wszystko zakonczylo, teraz zaczynam dzialac z gazem i wod i kan aby wszystkie media miec juz przylaczone do budynku,

 

i ja rownież życze wszystkiego co najlepsze dla wszystkich Kobiet z Forum, zyczenia troche spoznione a powodem tego jest takze kobieta, oto ona :)

 

http://images49.fotosik.pl/80/ed432a5f2947c608med.jpg

 

3,12kg 55 cm :D w sobote wieczorem zostałem bardzo szczesliwym tatusiem :)

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gratulacje Dafit

 

dziękuje za życzenia z okazji dnia kobiet i

 

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mężczyzn. W końcu dziś wasz dzień.

 

My powoli kończymy casting na budowlańca.

W środę mamy spotkanie w sprawie kredytu.

W sobotę targi budowlane.

I tylko patrze aż działka wyschnie i będzie można na nią wejść.

Niestety troszkę opóźnia nam się sprawa wydania pozwolenia na budowę. Aczkolwiek mam nadzieję, iż w okolicach świąt zaczniemy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...