Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

domyslam sie ze chodzi o poród ...?

z jakiego znaku zodiaku będzie przyszła latorośl ?

 

Brzoza

 

Nie chodzi o dziecko :), wszystko w swoim czasie, póki co postanowiliśmy wziąć ślub. i powiem Wam, że papierków wcale nie jest mniej niż przy załatwianiu pozwolenia na budowę :roll: trzeba się nieźle nagimnastykować. Ale jak w każdym przypadku dla chcącego nic trudnego :).

 

Pozdrawiam serdecznie

Vickey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

...póki co postanowiliśmy wziąć ślub. i powiem Wam, że papierków wcale nie jest mniej niż przy załatwianiu pozwolenia na budowę :roll: ...

Vickey

no, to sie troszke pospieszyłem :D

trzymam kciuki aby przezwyciezyc opór materii /urzedniczej/ przy załatwianiu spraw !

 

pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojan

mała podpowiedz co do projektu

szukaj taki, który bedzie miał kuchnie od wschodu / aby np. poźniej nie zadawc pytań typu "czy kuchnia moze byc od południa" / jak niektóre Panie z tego forum, które juz kupiły projekt a poźniej konstatuja ze projekt niby dobry tylko strony świata wypadałoby przestawic ... albo droge zamiast od południa przeniść na połnoc, itp.

p.s.

jestes rodzaj meski czy zeński - bo nie wiem jak sie zwracac ...

 

 

Brzoza normalnie rozbawiłeś mnie do łez :D

Pozdrawiam budowlańców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojan

p.s.

jestes rodzaj meski czy zeński - bo nie wiem jak sie zwracac ...

 

Jak najbardziej - jestem męski :D :D Na imię mam Andrzej.

A Twoje sugestie co do projektu biorę pod uwagę,bo nie czuję się na siłach coby przestawiać strony świata (chociaż jeszcze jakieś 10 lat temu to kto wie .... ? )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam jakiegoś hydraulika albo ekipy do zrobienia instalacji C.O. Czy znacie jakąś godną polecenia ekipę? Rejony Tarnów, Jasło, Dębica itp. Zaznaczam, że jest tam trochę komplikacji więc musi się znać na tym co robi

 

Dzwoń tu: 509 692 398

 

Robili u koleżanki i była zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich chciałem zapytać czy ktoś może buduje juz dom w rododendronach 6p w okolicy rzeszowa poniewaz ja mam zamiar kupic projekt i chciałbym go zobaczyc w rzeczywistosci dzieki

 

Przeglądałeś już ten wątek?

 

http://forum.muratordom.pl/dom-w-rododendronach-6,t88611.htm?highlight=rododendronach

 

Jest tam ktoś z Mielca. Odezwij się na tamtym forum, powinieneś złapać kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adres powinien byc taki jaki masz w dowodzie

 

brzydka pogoda - nosa na pole nie chce sie wystawic

zimno i pada mżawka

a drewna opałowego ubywa ...

Jak najbardziej - jestem męski :D :D Na imię mam Andrzej.

czasem tu zartujemy, politykujemy, gadamy o psach, kotach czy szkole - ale normalnie gadając wyłącznie o samej budowie, składach budowlanych, czy co lepsze porotherm czy ytong - sfiksowalibyśmy :)

Moskit1 ciesze sie ze byłem powodem rozweselenia :)

waldi8321 kiedys polecałem ekipe swoich hydraulików

ale grupa sie rozpadła /czesc wyjechała za granice a niektórzy pracownicy robia teraz na własny rachunek/ - robili sporo km od miejsca zamieszkania

odległośc nie miała dla nich znaczenia

witaj marcinb81 - gdzie zamierzasz budowac swojego rododendrona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojan

p.s.

jestes rodzaj meski czy zeński - bo nie wiem jak sie zwracac ...

 

Jak najbardziej - jestem męski :D :D Na imię mam Andrzej.

A Twoje sugestie co do projektu biorę pod uwagę,bo nie czuję się na siłach coby przestawiać strony świata (chociaż jeszcze jakieś 10 lat temu to kto wie .... ? )

Pozdrawiam.

 

Witaj Wojan powiedz gdzie się budujesz bo ja jestem też z Przemyśla :D Ja aktualnie jestem na etapie papierologii :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojan powiedz gdzie się budujesz bo ja jestem też z Przemyśla :D Ja aktualnie jestem na etapie papierologii :(

 

Cześć derbi :D

Jeszcze się nie buduję ... :D Na razie jak pisałem wyżej powoli się rozkręcam, czyli jestem szczęśliwym :D posiadaczem :

- 8 arów na Winnej Górze,

- mapki do celów projektowych

- mętliku w głowie jeżeli chodzi o wybór projektu (chociaż dzięki Brzozie już coś wiem więcej :D :D )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...