Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ciao 8)

 

Witam wszystkich serdecznie - tych ktorych nie znam i tych ktorzy mnie nie znaja - czyli wszystkich. Podopisywalem do mapki kazdego kto mi dal informacje i pozwolenie za wyjatkiem tajemniczych (czyt. drzew) :lol:

 

Na dzisiaj koncze bo musze liczyc pustaki :wink:

 

Wyslijcie na maila albo na priv. co z tymi kominkami to jezeli moge chetnie pomoge (moze jakis rysuneczek ???), teraz jeszcze o jakims zbiorniku (januszek) - nie daj sie chlopie :evil: :evil: :evil: potem moze sie doczytam o co chodzi z tymi kotami :roll:

 

Ciao belli :) :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

[quote name="RS"

 

Wiedziałem, wiedziałem, że z tym imadełkiem to Januszek tylko tak dla picu.

Ale się ucieszy Renia.

 

 

Pewnie że się cieszę. Januszek to dopiero się przekona do kotecka jak go w maju dostanie. Proponuję imię - Majutek albo Majutka.

 

 

filips

możesz mnie wstawić na mapę - Rzeszów

 

Witam nowych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Rodacy

 

Filips, jako drugi Ci gratuluję :D , no to cyk

http://users.interblock.pl/~dimat/gify/gify/rozmaite/zywnosc/7.gif

a ja już jestem chłopak na 102 przynajmniej w tym momencie mam 102 pościki 8) :lol: 8)

 

mam do Ciebie pytanie jaki komin do kominka: wkład ceramiczny czy chromonikiel???

aha daj moją kropkę na mapie dokładnie pod pierwszą literką z z Rzeszówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, generalnie jeżdżę prawie wszędzie z wyłączeniem terenów północnych, ale najczęściej Śląsk Warszawka Sanok, w Lublinie byłem często jak jeszcze Daewoo funkcjonowało.

Po trasie na Lublin polecam Zajazd Marta, po lewej stronie kawałek za Kraśnikiem w stronę Lublina, 0 problemów żołądkowych potężny wybór dziczyzny i pyszna grochówa :lol: , widzę że powinniśmy zrobić sobie mapkę lokali gdzie można coś zjeść :lol:

 

Tatanka jesteśmy na mapce prawie kropka w kropkę, sąsiadeczko moja :D :lol: :D

zawodowo się ciepłem z kominka nie zajmuję, ale turbinka by się pewnie przydała ja zainwestuje w Tywent WK-3B i łącze z wentylacją i rekuperatorem...

 

Januszek nie rozklejaj się, na wszelki wypadek kup sobie litre dupaprenu... :lol: :lol: :lol:

dla niewtajemniczonych dupapren to potoczna nazwa butaprenu

 

RS jak każda ciąża to i u kotecka trwa od zapłodnienia do urodzenia, wystarczy tylko odnotować te dwa momenty :lol: :lol: :lol:

i nie głaskaj tak więcej kotecka, trza kontrolować przyrost naturalny kup termometr czy co... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

poza tym kotecek w imadle się nie rozmnoży :D :roll: :D

 

Anika dzięki, :D że zauważyłaś moją prośbę o poradę , życzliwość jest równie cenna jak fachowość, czuję się lepiej i mniej osamotniony w walce o mały biały domek :wink: :D :wink: cena za 1 m2 w tym wykończeniu 1600 netto :-?

 

Szanowna ORGANIZACJO poooommmooooccccccyyyyyyyyyyyyyy

http://users.interblock.pl/~dimat/gify/gify/rozmaite/praca/17.gif

jestem zaciorany i znikąd ratunku :cry: :x :cry: miałem dostać masę krytycznych uwag o mojej chałupie :evil: post z 17.03.2004 i co i nico przełożyłem podpisanie umowy do przyszłego tygodnia negocjacje w toku... :( :o :(

 

napiszcie coś cokolwieczek... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiosennie !

Nie zaglądam do innych grup ale tutaj jest kurna KABARET :lol: :lol:

Janon napisał

napiszcie coś cokolwieczek...

Gratuluję Janonowi i Filipsowi, szybko płyniecie.

Janon! doradca ze mnie żaden ,ale wiesz projekt projektem a zycie życiem. W tej branży też korupcja :lol: " ja zaprojektuję z użyciem wyłącznie twoich materiałów a ty......"

A skoro kabaret to może to na dobry humorek:

 

Maż uszczypnał żonę w posladek i zażartował:

- Gdybys to trochę ujędrniła, moglibysmy się pozbyć twoich

wyszczuplajacych majtek.

Potem uszczypnał ja w piersi i powiedział:

- A gdybys to ujędrniła, moglibysmy się pozbyć wszystkich twoich

stanikow.

Oburzona kobieta łapie męża za penisa i krzyczy:

- A gdybys to ujędrnił, to moglibysmy się pozbyć ogrodnika, listonosza,

hydraulika i twojego brata !!!

:oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A HOJJJ z budowlanym pozdrowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janon

szukam twojego postu z 17.03.2004 i nie wiem o jaką chałupke chodzi :-?

 

tampiko

teraz juz wiesz dlaczego u mnie nie ma ogrodnika , murarza, fliziarza

:D :D :D

 

witam wszystkich

 

co do filipsa czy uwagi o chałupce są aktualne ???

no i gratulacje

 

reniu to to dychasz jeszcze? :wink:

a tego koteczka to nie chcę ja tylko szanowna inspekcja i niech nikt nie waży się sprzeciwiać bo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka - jak widzę, mój małżonek jeszcze się do sieci nie dorwał ;-) więc się nieśmiało pochwalę, że wybieramy się dzisiaj po południu obejrzeć pierwszy projekt naszej kuchni :-) i w związku z tym mam małe pytanko - czy rzeczywiście trzeba ortodoksyjnie trzymać się zasady, że blat roboczy musi mieć podobny kolor co płytki podłogowe? jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Januszku, to rzeczywiście kazdy ma inną ;-) opinię, znaczy się ;-) zielony marmur odpada.

Widziałam taką fajną próbkę - kolor coś między grysikiem a kaszką kukurydzianą (Boshe, w jakich ja się klimatach obracam ;-) ) tylko pytanie czy to będzie pasowało...No i projektant jest oddanym wyznawcą ww. zasady, więc będzie mnie przegadywał i przegadywał i pewnie skończy na tym, że trzeba będzie wybrać inne płytki ;-) Dlatego szukam wsparcia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz moje wsparcie. Nie chce mi się już za innymi płytkami chodzić. Poza tym ja wiem czy to zasada?

Aniko namiar na stolarza oczywiście mogę podać ale radzę zaczekać aż zrobi te drzwi najpier mnie. Jak by co to po co mamy być oboje niezadowoleni :)

Janon to rzeczywiście musimy się konsultować w sprawie lokali. Poszukam Twojego projektu w wolnej chwili. Może nawet coś skrytykuję ;)

Filips dzięki za umieszczenie nas na mapce.

RS ja to bym kotka może i wziął ale dopiero w przyszłym roku. Aha dodam jeszcze, że kotecek (ew. futerko z niego) dobrze wygrzewa krzyże. Tak słyszałem :roll: A w miocie to raczej jest ich więcej niż dwa.

Brzoza a ja wczoraj po raz pierwszy oglądnąłem w całości Skrzypka i na dachu i bardzo mi się podobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

:p

Mam pytanie czy ktoś z Was wie w jakich godzinach są targi budowlane na Podpromiu? I czy warto tam się wybrać.??

 

A tak po za tym witam nowych i gratulacje dla Filipsa i Janona z okazji miana FORUMOWICZA

 

Filips mapka jest super.

:p

Po pierwsze bo naprawdę jest super i nareszcie nasza grupa ma swoją mapkę. Dziękuję za to bardzo.

 

Po drugie: jest taka sprytna, że mogę na nią zaglądnąć gdy jestem w domu, a w pracy nie (nie otwiera się). :wink:

 

Wniosek jest jeden w pracy trzeba pracować i nie zaglądać na forum.

 

I co ja teraz robię - poczułam, że zbliża się weekend i ... zaprzeczam samej sobie. :oops:

 

Na razie pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na koniec tygodnia zdołowana jestem i wkurzona na maxa.

Pamiętacie, jak gdzieś dwa tygodnie temu pisałam, że mają mi okna wstawiać? I zastanawiałam się ile obsuwy będzie??

No to już wiem: powinni zacząć jutro, jak dobrze pójdzie, bo okna miały być w Rzeszowie w czwartek - czyli wczoraj, a jak dzwoniłam dziś do firmy i pytałam gdzie one są to mi powiedziano, że za Krakowem, bo korki były w owym mieście i kierowcy dłużej zeszło... Czyżby od wczoraj się przebijał i nie mógł przebić?

A od rana na budowie czeka mój brat, który ma penić rolę wrednej kontroli!!

Szlag mnie trafia!!

I tak ku przestrodze: jeżeli najdzie was, żeby se zamówić okna firmy THERMOPLAST (skąd inąd fajne te okna są niestety) to proponuję dwie opcje:

1/ w umowie wpisać dokładny termin dostawy i określić procent upustu, jeżeli termin pójdzie się paść

2/ w zamówieniu podać termin ze dwa miechy wcześniej niż wam te okna będą potrzebne

A najlepiej zastosować mix powyższych porad

Pozdrwiam wiosennie i nostalgicznie nieco... w niedzielę stuknie mi kolejna rocznica urodzin...ehhh

 

Brzoza!! A o IV dziecku to nic nie napisali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Własnie wróciłem z ładnego Rymanowa i luknąłem do forum co się dzieje bo teraz rzadziej będę przy compie.

 

QBRAKUS - nie Lubaczów musi być na mapce absolutnie tam bardzo dużo rzeczy mi schodzi a poza tym to fajna miejscowość i są super due lody za śmieszn cenę.

 

STOKROTKA - nie jestem od mebli ale najlepiej wybrać to i to zestawić i ocenić czy się podoba bo ja już robiąc ludziom ciepło widziałem takie kontrasty że oczy opuszczały oczodoły ale im się podobało.

 

FILIPS - szkoda że się nie buduję i na mapkę się nie załapię.

 

JANUSZEK - jaki masz problem z tym zasobnikiem.

 

BARU - nie denerwuj się tak strasznie i nie wkurzaj teraz wszyscy dostawcy tak mechcą bo biorą za dużo aby tylko złapać i nam też mówią że jutro kocioł będzie ale ja zawsze sobie zostawiam więcej czasu .

Poza tym sto lat życia z okazji okazji.

 

Pozdrawiam was ciepło i wypocznijcie - WOJTEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...