Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Brzoza możesz dać jakiś bliższy namiar na to drzewo,też potrzebuje kupić. (może być na priv) ...

Wojtek

nie wiem czy znasz zasady jakie obowiazuja przy zakupie w Lasach Państwowych

w skrócie

sprzedaz odbywa sie w jednym /okreslonym/ dniu tygodnia

i tu trzeba przygotowac sie na stanie w kolejce / czasem niezły tłumek gromadzi sie od wczesnego rana a klienta obsługuje sie w tempie ... 10 - 15 min na osobe /w zalezności chyba od kumatosci klienta - lesniczy bowiem tłumaczy delikwentowi gdzie na jakiej polanie czy składowisku w jakiej miejscowosci lezy to okreslone i zanumerowane drewno/

 

wywoz drewna odbywa sie tez w jeden okreslony dzień tygodnia i na zabranie drewna masz czas dwu kolejnych piatków ...

 

z wykupionym kwitkiem - idziesz wiec do upatrzonego z góry wozaka. czy kierowcy /który Ci to drewno załaduje i przywiezie ... lub tylko przywieźie - jak go cos postrzykło w krzyżu i nie chce mu sie ładowac .../

 

jesli te zasady akceptujesz - moge Ci podac namiar na priw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy był ktoś na targach na podpromiu ?? bylo cos ciekawego ? jakies ciekawe promocje oferty ??

 

czy ktos moze orientuje sie gdzie cos dowiem sie odnosnie starych slupow ktore energetyk zbiera gdy wymieniaja je na nowe ?? przydaloby mi sie kilka takich slupow idealnie nadawalyby sie na wkopanie je w droge, nie musialbym nic wiecej z droga robic

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

derbi- przede wszystkim kieruj się upodobaniami własnymi; nie kieruj się chwilową modą ani nie sil na daleko idącą oryginalność- gdyż twój dom stanie się punktem odniesienia - takim "skręcisz pan 50 metrów za takim śmisznym domkiem" :D

 

co do ceglastych dachów- my taki mamy. po prostu uniwersalny. taki kolor mają dachy od wieków. brąz też jest uniwersalny- taki kolor też mają dachy od wieków- te postarzałe miedziane jak i postarzałe strzechy :D

ale o gustach się nie dyskutuje.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

derbi- przede wszystkim kieruj się upodobaniami własnymi; nie kieruj się chwilową modą ani nie sil na daleko idącą oryginalność- gdyż twój dom stanie się punktem odniesienia - takim "skręcisz pan 50 metrów za takim śmisznym domkiem" :D

 

co do ceglastych dachów- my taki mamy. po prostu uniwersalny. taki kolor mają dachy od wieków. brąz też jest uniwersalny- taki kolor też mają dachy od wieków- te postarzałe miedziane jak i postarzałe strzechy :D

ale o gustach się nie dyskutuje.

pozdro

 

w 100% zgadzam sie z przedmówcą, my tez mamy taki kolor i za kazdym razem jak przyjade na budowe to bardzo kolor mi sie podoba, bardzo tez sie ciesze ze wybralem kolor z macie a nie polysk, duzo lepiej wyglada

 

jeden gosciu kupil sobie zielona blachodachowke, gdy juz wszystko bylo zmontowane stwierdzil ze mu sie nie podoba, szkoda tylko ze juz bylo za pozno

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna grupo byłam dzisiaj w Rzeszowie i bardzo fajna to była wycieczka bo mąż prowadził a ja oglądałam dachy. Masakra prawie wszystkie dachy są ceglaste i inne pochdne tegoż koloru. :( Czym się kierować przy wyborze koloru oprócz oczywiście upodobań własnych?

 

Derbi masz podobny dylemat do mnie :)

z tym, że my już mamy wybrany :) Czerwień winna - dość intensywny kolor - w katalogu średnio mi się podobał, na wystawce w dach-systemie też nie do końca. Ale na dachu - cudo :)

Choć Boguś ma racje - jak Pan w dach-systemie nam tłumaczył gdzie ją można zobaczyć już ułożoną powiedział "I jak państwo tam dojadą to łatwo ją znaleźć - na dachu stoi biały kogut a po goncie skrada się ku niemu lis"

Więc nie tylko kolor ma znaczenie ale i użyte później dodatki :)

 

PS: Wiedzieliście że można zrobić dach w kolorze pudrowego różu?? Albo złota?? Jak potem dać elewacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wojan: Wojan czy znalazłeś już projekt? Pochwal się. :)

 

Chwalił się bedę jak juz na 100% będzie pewność - co, jak i w którą stronę świata. :D :D

Na razie powiem tylko,że już nam z żoną jeden konkret po głowie chodzi ...

Jutro jestem umówiony z fachowcem od budowy na wizję lokalną działki :D to się pewnie dowiem czy to co mamy w głowie pasuje do tego co mamy na działce :D :D

 

A co do kolorów dachów - ja w warunkach zabudowy mam napisane - kolor ma być ceglasty ( lub w podobnym odcieniu) i koniec dyskusji ... :D :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalił się bedę jak juz na 100% będzie pewność - co, jak i w którą stronę świata. :D :D ...

:D

 

mimo wisny pogoda nadal barowa ...

a dzis rano Gowin przyznał sie ze to On wystawł Maniusia Choragiewke Krzaklewskiego na odstrzał na Podkarpaciu

ujął to mniej więcej tak - byłem goracym zwolennikiem aby go tam wystawić

i tym sposobem pogrązył siebie i swoja partie - chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...