Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie budujący :)

Widzę, że czekających na prawdziwą wiosnę jest coraz więcej. My nie możemy wejść na działkę, bo nie dość, że jest mokro, to nawet śnieg nie zdążył stopnieć - KOSZMAR!

A jeśli komuś marzą się brzózki to akurat mamy na zbyciu jakieś 200 sztuk :) Tylko, że trzeba je sobie przyjechać i wykopać (mają od 3- 7 lat). Bo w przyszłym tygodniu już nieodwołalnie je wycinamy - co za dużo to nie zdrowo. Jak je jesienią wycinaliśmy wydawało się, że takie spustoszenie zrobiliśmy, a tu jak przyszło co do czego to trzeba jeszcze raz tyle wyciąć (ale takie są skutki pozostawienia samosiejki brzozowej na 40 arach przylegających do lasu przez jakieś 10 lat). A w końcu kolektory muszą mieć dostęp do światła, a dach też nie powinien być zbyt zacieniony, bo się zazieleni :)

A mam jeszcze prośbę, jakby ktoś miał namiar na dobra ekipę do układania dachówki ceramicznej to proszę o namiary. POzdrawiam wszystkich i życzę anielskiej cierpliwości dla tej kapryśnej pogody :) K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacytować klasyka : " i cały misterny plan w p....u " :evil:

Pokręconej Wiery nie będzie.Dlaczego ?

Po szczegółowej analizie mapki działki okazało się,że w jej pobliżu biegnie gazociąg :o ,który ma piętnastometrową strefę buforową i w związku z tym 9,5 metrowy pas mojej działki praktycznie nie jest mój :evil: bo nic tam nie mogę wybudować :evil: Sprzedawca gruntu - czyli miasto - olał kupującego - czyli mnie :D i nic na ten temat nawet nie pisnął przy przetargu :evil: Na Wierę brakuje miejsca. :(

Całe szczęście został mi jeszcze pas ziemi, na którym coś sensownego się zmieści :D

Tak że zasuwam w net przeglądać projekty ....

Tyle wiadomości na dziś :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzelito - mieszkasz juz?

 

Jeszcze nie - walka trwa. :) Obecnie malują dół i kończą układanie płytek w przedpokoju i wiatrołapie. Mam nadzieję w kwietniu się przeprowadzić ale co z tego wyjdzie to zobaczym.

 

Pedzelito, a gdzieś Ty był- jak Cie nie było ... ?

 

Forum przeglądałem ale na pisanie nie było czasu - wykończeniówka to ciężki fizycznie i kasowo okres w życiu inwestora. ;) Zresztą komu ja to piszę. :)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacytować klasyka : " i cały misterny plan w p....u " :evil:

Pokręconej Wiery nie będzie.Dlaczego ?

Po szczegółowej analizie mapki działki okazało się,że w jej pobliżu biegnie gazociąg :o ,który ma piętnastometrową strefę buforową i w związku z tym 9,5 metrowy pas mojej działki praktycznie nie jest mój :evil: bo nic tam nie mogę wybudować :evil: Sprzedawca gruntu - czyli miasto - olał kupującego - czyli mnie :D i nic na ten temat nawet nie pisnął przy przetargu :evil: Na Wierę brakuje miejsca. :(

Całe szczęście został mi jeszcze pas ziemi, na którym coś sensownego się zmieści :D

Tak że zasuwam w net przeglądać projekty ....

Tyle wiadomości na dziś :D

Pozdrawiam.

Witaj Wojan a po co Ci jakaś Wiera ? Nie ma jakiejś Anki albo Dorotki? :lol: Ja mam dom w tamaryszkach chociaż tamaryszki mi się nie podobają a dom i owszem. Życzę udanego wyboru :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na naszej Grupie mało jest o sporcie, czasem przewijają się tematy żużlowe ale ja z innej beczki :) - po wczorajszym zwycięstwie Asseco Resovii nad AZS Częstochowa siatkarze Resovii awansowali do strefy medalowej Plus Ligi!!! To duży sukces dyscypliny zespołowej z Podkarpacia. Mam nadzieje że ta batalia zakończy się medalem. Rzeszowska siatkówka wraca na solony. :)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Pią, 27 Marzec 2009 08:42 Temat postu:

No i się udało!!!

Przegrać dwa sety w fatalnym stylu i... podnieść się wygrywając mecz z drużyną nadzwyczaj zmobilizowaną - BEZCENNE.

Czewa pokazała że jest z drużyną z charakterem i zwycięstwo z nimi w trzech meczach play-off zasługuje na uwagę.

_________________

Buduję Niewielki M05aL - wykończeniówka

Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

Komentarze do Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

 

No Pedzelito pięknie to napisałeś.

Osobiście uważam, że dopiero teraz zaczną się schody. Oglądałem też wczorajszy mecz i jeśli Sovia będzie dalej tak nierówno grala to z ZAKS-ą bedzie bardzo ciężko.

Ale optymistą jestem i licze na finał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...