Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

brzoza jonizuje powietrze ujemnie

i działa tak samo jak zapalona gromnica w czasie burzy

czyli miejsce zjonizowane ujemnie omija piorun

 

ale posiada tez inne zalety

http://www.eioba.pl/a75502/drzewa_energia_przyrody_uzdrawianie_i_astrologia

 

drzewa dziela sie z nami swoja energią - tylko trzeba w to wierzyc

 

p.s.

bardzo dobre ksiązki w tym temacie Pisze Michał Tombak - ten który leczył Krzysztofa Krawczyka ...

 

To dobre wieści dla mnie - brzóz mam kilkadziesiąt. W ogóle to z racji tego nie wiem czy nie powinienem mieć nicka "brzoza2" albo chociaż "mała brzoza" :)

 

Nigdy nie wnikałem w lecznicze energie drzew - myślę, że może coś w tym jest.

Natomiast mocno jestem przekonany o energii jaką ludzie sobie przekazują i jak na siebie oddziaływują, jak potrafią wpływać pozytywnie na siebie a jak potrafią siebie wyniszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

to jeszcze o styro i wykonaniu.

moi spece od wylewek jak się ich zapytałem o folię na styropianie to zapytali "po co?" nie dawałem też foli pod styropian na poddaszu, uznałem że tam styropian to tylko warstwa dźwiękochłonna.

mnie się wydaje , że z tą folią jak i z folią kubełkową jest tak samo: MARKIETING PANIE, właśnie marketing zastąpił w wielu przypadkach zdrowe myślenie. tak samo jak folia para izolacyjna ma zastąpić pełne deskowanie- otóż nie - nie zastąpi. za kilkanaście lat będzie wielkie halo w domach z gk na poddaszu, folią i pokryciem.

a poza tym to już kończąc życzę całej sympatycznej Grupie SPOKOJNYCH I MIŁYCH ŚWIĄT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj nppn

nie wolisz studni kopanej ?

 

Brzoza może i kopana być mamy dwa źródła jedno na głębinową a drugie na kopaną to na wierconą to aż 2 źródła się przecinają a w tej na 8 m kopanej to też nam powiedziano że nie powinno być problemu z wodą :)

 

jeśli macie namiary na studnie wiercone i kopane z miłą chęcią przyjmę wszystko...okolice Krosna :)

 

Życzę zdrowych pogodnych świąt Grupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i pogodnych świąt dla wszystkich.

 

Mamy już wylany strop nad parterem!

Wygrałam też batalię o deskowanie dachu z mężem i szefem ekipy. Teraz szukam dobrej papy termozgrzewalnej wstępnego krycia. Macie jakieś propozycje konkretnych pap? Proszę o sugestie. Może ktoś ostatnio gdzieś tanio kupował?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i pogodnych świąt dla wszystkich.

 

Mamy już wylany strop nad parterem!

Wygrałam też batalię o deskowanie dachu z mężem i szefem ekipy. Teraz szukam dobrej papy termozgrzewalnej wstępnego krycia. Macie jakieś propozycje konkretnych pap? Proszę o sugestie. Może ktoś ostatnio gdzieś tanio kupował?

Pozdrawiam.

 

 

Ja kupowałem w BJS. popytaj. Lepszej ceny nigdzie nie dostałem. Papa Werner.

 

Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych, Wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzoza może i kopana być mamy dwa źródła jedno na głębinową a drugie na kopaną to na wierconą to aż 2 źródła się przecinają a w tej na 8 m kopanej to też nam powiedziano że nie powinno być problemu z wodą :) ...

 

w mojej okolicy jedni wiercą inni kopią

ci którzy wierca narzekaja na zażelaziona wode /ja w poprzednim mieszkaniu miałem wode zakamienioną - wapń/

teraz mam kopana i nie zamieniłbym sie za inną

woda smaczna i bez "dodatków"

jeśli macie namiary na studnie wiercone i kopane z miłą chęcią przyjmę wszystko...okolice Krosna :) ...

 

wszystkiego jak leci ... ryzykowne

bo sa "artyści" jak ten spod Brzozowa

Witam,chciałbym ostrzec wszystkich przed panem Grzegorzem Kosmalą z okolic Brzozowa ktory podaje się za osobę świadczącą usługi w zakresie studniarstwa.Otóż ten pan po wykopaniu kilku metrów dziury na mojej działce,pobraniu zadatku i sporej kwoty pieniedzy na kupno kręgów betonowych delikatnie mówiąc ulotnił się .Nie odpowiada na moje telefony a gdy uda mi się do niego dodzwonić z zastrzeżonego numeru zachowuje sie bardzo chamsko i wulgarnie.Dlatego przestrzegam wszystkich przed wdaniem się w jakąkolwiek współpracę z tym oto psedostudniarzem.Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie się podzielę wiedzą na temat tego pana.Mój email [email protected] A tak swoją drogą czy ktoś miał jakąś przygodę z tym panem (niekoniecznie tak niemiłą jak ja)lub temu podobne przypadki i jak rozwiązaliście takie problemy.Czekam na opinie.

jak i chwaleni za uczciwośc

studnia kopana pseudo "Dziki" Krzysztof Warzybok 693 765 448 robią popołudniami bo oficjalnie zajmują się ogrodzeniami.

 

a u mnie własnie zaczeły kwitnąc morele

tak na swieta aby było ładniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻYCZĘ WSZYSTKIM TU ZAGLĄDAJĄCYM RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Mój sąsiad zgodził się w końcu na kopanie na jego posesji ciekawe co go przekonało :) Moje wszystkie papiery u architekta 8) Zobaczymy ile teraz będziemy czekać. Może czeka nas niespodzianka i będzie szybko. Wojan odzwij się co udało Ci się załatwić. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej Grupie Pokarpackiej ... :

 

Z świątecznego korzystam zwyczaju,

By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju

I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością

By święta napełniły wam duszę radością

Czegóż jeszcze Wam życzę?

Zdrowia i dostatku!

Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!

Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,

Spełniającej życzenia małej złotej rybki

Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna,

Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,

Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,

Dywanów latających i talentów licznych.

Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,

Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.

Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,

Poklasku i uznania i awansów licznych.

Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,

Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,

Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,

A w południowych Indiach plantacji herbatki.

Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie

I innego schronienia w wybranej krainie.

Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,

Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.

Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,

I życia w stanie choćby lekkiej euforii.

Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,

Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

 

Agnieszka

 

http://www.geobid.com.pl/aktualne/w/jajka2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...