Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Dzięki za info, czyli nie opłaca się szukać dalej, myslałem, że można więcej zbić cenę, pewnie zamówię w Łańcucie -betoniarnia na ul. Polnej

Ja też u nich brałam w zeszłym roku - na taras. I powiem ci, że gość, który przyjechał tą gruchą (z pompą) dokonał wg mnie rzeczy niemożliwej wciskając się w cholernie wąską drogę, na dodatek zakręt 90 st - normalnie debeściak!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

no co polało...a grad był prawdziwy :evil:

 

a na froncie:

mamy inst. gazową policznikową, teraz tylko papiery i licznik jest nasz!

hydraulicy zakończyli prace. teraz czekamy na wyniki pracy stolarza: trepy się robią mimo że montaż ok. sierpnia- października, balustrady na balkony również, czas brać się za białkowanie. na drzwi wewn. cierpliwie czekamy- mają być w czerwcu, gdzieś tak ok. połowy. no i na dociepleniowców czekamy. ale to końcem miesiąca...

pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę :D

 

Co do betonu, ja brałem w Hydrobud w Przeworsku.

Nie narzekam.

 

Listek - jak Ci się spisuje dach - bo tutaj pytają mnie o blachę ruukki pural - jak możesz wypowiedzieć się nt. maeriału który dostarczyliśmy byłbym dzwięczny :)

 

Sebo8877

 

Blacha jest zajedwabista. Zapraszam można obejrzeć. Kąt dachu 55 i 35 stopni. Nie potrzeba sniegołapów na macie. Nic nie zjeżdza. Na razie nie rdzewieje :lol:

Zdjęcia masz.

Pozdarawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no co polało...a grad był prawdziwy :evil:

 

a na froncie:

mamy inst. gazową policznikową, teraz tylko papiery i licznik jest nasz!

hydraulicy zakończyli prace. teraz czekamy na wyniki pracy stolarza: trepy się robią mimo że montaż ok. sierpnia- października, balustrady na balkony również, czas brać się za białkowanie. na drzwi wewn. cierpliwie czekamy- mają być w czerwcu, gdzieś tak ok. połowy. no i na dociepleniowców czekamy. ale to końcem miesiąca...

pzdrawiam

 

Boguś, daj namiar na gości od gazu policznikowego..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Agata, miło mi, że nie jestem tutaj jedynym balowiczem.... 8) 8)

A powiedz (napisz :)), gdzie taka ładna chatynka się buduje ??

 

No i zdjęć to Ci powiem, że poskąpiłaś.....

 

8)

 

 

Pod Łańcutem się buduje, a zdjątek wiele już mam, ale tu większość buduje standardowo, więc zainteresowanie balem mniejsze, to też nie wklejam za dużo,co będę ludzi zanudzać. Na razie jestem na etapie: kominy, rynny i dach.

Powiem Ci tylko,że nie żałuję decyzji, spełniam jedno z marzeń życia... :)

 

Standardowo, nie standardowo, podkarpacki kącik balowy może być...8)

 

Ja już wykończeniówka, powoli zakupy mebli, wyposażenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...