Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, mamy problem - małżonek mój trafił na paskudna dziurę na przeprawie przez rzekę, która stanowi objazd dla zamkniętego mostu. PO oględzinach mechanika okazało się, że uszkodzone są spodnie części skrzyni biegów, miska olejowa, silnik przesunięty i parę innych "drobiazgów" Czy ktoś z Was wie jak można starać się o odszkodowanie od zarządcy tej drogi? Jest to droga powiatowa. Przepraszam za zaśmiecanie budowlanego wątku - więc pewnie wszelkie wieści najlepiej przesłać na email lub Priv, Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Ceny wykonania SSO w Szczecinie sa masakrycznie wysokie, dlatego daliśmy ogłoszenie 'w Polskę'. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w współpracy z PB BUDOMET Pan Zenon Dydko(lub Dytko). Patrząc na mapę, to widzimy, że jest to rejon Polski w którym mieszkacie (budujecie) stąd nasze pytanie skierowane do Was.

Bardzo proszę o wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

zwłaszcza Andrzeja!- miłego i spokojnego budowania!

 

a nasz dom znowu zmienił kolor, teraz jest ...lekki róż :D - znaczy położony jest prawie cały tynk mineralny, teraz tylko dokończyć, farba i gotowe!

no i łazienka fugę dostała...

no i ledwo łapię zakręty...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... maja tylko na wystawie i nie ma możliwości zamówić.

schodzą na psy ...

fakt

 

btw...

 

mialem "okazje" ..przejsc po Naszych HIPER(s)marketach...wiecie ?? ...za Boga Ojca nie zostawie tam zlotowki..

 

ja jestem w stanie zrozumiec wiele ..i kiepskie zarobki ...i wiele innych "brakow motywacji do pracy"...ale jak mnie k@#$a m%c debil obsluguje dlubiac w uchu to zakrawa na...zoo ?? ...

absurd - to malo ...

smieszny"Majster" przemianowany z RCMB ...czy tez "Castorama" ...

na krotkie me pytanie : "czy ktorys z Panow jest odpowiedzialny za dzial taki i taki "- padla odpowiedz jakze precyzyjna : " T A K " ...i ??... a wyobrazcie sobie ,ze : zapadla jak w teatrze chwila jakze dramatycznej ciszy ...trwala ...trwala ....

i -

W Y M I E K L E M ...bo moi drodzy rozmawialem (czytajac z plakietki : "doradca klienta" ....czy jakos tam podobnie)z osoba przeznaczona do rozmow ze mna (czyli klientem)..

 

echhh...cisnienie mi zeszlo ;) ...wujek google pomogl...kupilem ten towar drozej ale tak uprzejmie ,ze jestem totalnie zniechecony do parobkow i chamow pracujacych w naszych podkarpackich "duzych" sklepach....

 

wybaczcie ekspresje i rozlewany ogolnie zal ...ale szlag mnie trafia ...moze dlatego ze sam pracuje w handlu?? hihi...coz ...tak czy inaczej NIE ...NIE polece nikomu kupowania czegokolwiek w tych ...hmmm..."przybytkach dazacych do miana : "klapy sposobu zarabianai kasy" "...

 

sorry za offtop..:)

 

uff ...pomoglo ;)

 

 

ale powtorze : moja opinia jest taka : nigdy (ale to - PRZENIGDY ) tam nic nie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w deszczową noc...

podobno są tacy co sie cieszą...

mi nie zależy byle przyszły tydzień był ładny.

 

a skoro o handlu; dziś kupiliśmy glazurę do łazienki. bardzo miła i kompetentna obsługa, cierpliwość i pomoc w Danexie. zwykle za normalność nie chwalę- jednak tak dla przeciwwagi dla tego co nieco wyżej...

 

a co do dużych podkarpackich sklepów: tam pracuja tacy sami ludzie jak gdzie indziej i jak my. ja w takich sklepach doświadczyłem juz chamstwa ale i fachowości i uprzejmości. zależy na kogo trafisz, tyle że ja potrafię dość grzecznie acz stanowczo sprowadzić nieuprzejmego lub niekompetentnego sprzedawcą na ziemię i bez znaczenia czy jest to pracownik hipermarketu czy zarozumiały krawaciarz- chamstwo to chamstwo a kultura to kultura i przechodzę nad tym do porządku dziennego: pamiętajcie denerwując się płacicie własnym zdrowiem za głupote innych.

pozdrawiam życząc owocnej soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają nam murować ściany poddasza! Juppiiiiii :D W końcu coś się dzieje.

 

Do marketów budowlanych idę zazwyczaj już przygotowana przez wujka Google i o nic nie pytam :D . Taka jest prawda, że zanim upolujesz kogoś z obsługi, to już nie wystarcza cierpliwości na "wymianę doświadczeń".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranek też deszczowy a w Jaworkach /tam gdzie wąwóz Homole/ sypie śnieg ... nie darmo przysłowie "do św. Ducha nie zdejmuj kożucha" czyli do jutra bo jutro Zielone Światki trzymamy kozuch pod ręką ...

..heh ale sie pochwale tez ...08.04.2009 - wylanie law ...wczoraj zakonczylem konstrukcje dachu ...a dlaczego pisze o tym dopiero dzis ....ha ...bo wczoraj zakonczylismy konstrukcje :p

danbeat

wyjątkowe tempo prac - wyrazy podziwu !

 

a w sondażach na europosła /Nowiny/ prowadzi Łukacijewska z PO i Kasprzak z PSL - ludzie jednak wyciagają wnioski, zmądrzeli ...

Prawybory do Parlamentu Uropejskiego z Nowinami. Łukacijewska przed Kasprzakiem ...

 

a dalej informuja Nowiny

Napieralski: Marian Krzaklewski to szkodnik

Filip Adwent - europoseł z Podkarpacia, nazwany został przez studentów Uniwersytetu Wrocławskiego obibokiem ...

 

 

Elcia1 - gratulacje !

 

witaj andy-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..heh ale sie pochwale tez ...08.04.2009 - wylanie law ...wczoraj zakonczylem konstrukcje dachu ...a dlaczego pisze o tym dopiero dzis ....ha ...bo wczoraj zakonczylismy konstrukcje :p

danbeat

wyjątkowe tempo prac - wyrazy podziwu !

 

 

iii tam ....;)

 

tak maly domeczek http://pic.leech.it/t/6f52e/1583874rzut0morig.jpg

 

w sumie 16 law :lol: -nie bylo problemu...latarka i do 22.00 tyczylismy...

mury - "bialy"59-ka z Cisa...-klopotu tez ...

ale ciesle mieli zagwozdek pare ...hehe...bo ciut przerobilsmy garaz : http://pic.leech.it/t/6e2c7/5b85fd362ef8323rz.jpg

 

i jakos ciesla po drugiej ( :) ) rzekl: "gospodarz ...eeep...jak 50 lat zyje to takiego dachum nie robil" ...hehe...

chyba uszczuple im wyplate z racji nabywania nowych doswiadczen...

 

@brzoza - dzieki za slowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

iii tam ....;)

 

tak maly domeczek ...

 

... w sumie 16 law :lol: -nie bylo problemu...latarka i do 22.00 tyczylismy...

...

 

toż to pałac !!! :D :lol:

ten kto to tyczył - zasługuje na medal !

w skórze ciesli nie chciał bym byc - - przy takim dachu szare komórki zajoba mogą dostac ... :lol:

agata353 - i mi sie podoba

a w GP Szwecji - tego nikt się nie spodziewał, wygrał młodzieniec z Rosji - Emil Sajfutdinow !!!

i to po raz drugi po GP Czech !!

takiego jakby Marma kupiła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie "chłopaki" nie zwalniają mimo że pogoda kiepska... Muszę podjąć decyzję co do wymiarów okien i zastosowania rolet zewn. ( ściana trójwarstwowa ).

Chyba zdecyduję się na rolety od strony południowej i zach. na dużych oknach ( fixy ), typu Integro. Czy ktoś może polecić dobrego przyjaznego dla kieszeni producenta rolet z podkarpackiego. Znalazłem firmę "Myszka" ktoś testował na własnej skórze ???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...