Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

łe no ...@brzoza... podawanie linkow do obcych for jest niezgodne...ups...nie to forum :D

 

a tak serio to odnosnie RoofLITE to : "gadaja kumy" ze to Velux ino bez afiszowania sie w mediach...

 

zalety?..poczytasz sobie ...ja jakos negatywow nie widze ...

dotknac mozna np. w Bimacie

 

i sie pochwale ...dzis dach skonczony...czarny "szwed" w wysokiej fali jest no po prostu : Z A R A B I S T Y !!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ja mam pierwszy post :) witam grupę Podkarpacie:)

okna Rooflite zamontowałam w domku swoim maleńkim jednocześnie wiedząc że sa cieńsze od Veluxuw o jakies kilka cm. Poza tym nie mają szyby ZEW. zbrojonej. Fakt w Bimacie obsłuzyli mnie jak królewne z bajki i super klienta.Przyjmując że jestem z Rymanowa a obsługiwała mnie jarosławska ekipa która do mnie ma wołami jechać to i kobitka z obsługi i pan który dowióz mi okna byli przemili,

teraz docieplamy dom - oczywiscie z polecona przez nich ekipę,

tak pręznych i elastycznych ludzi chciałabym zyczyć sobie od początku budowy.

pozdrawiam wszystkich

w kolejnym poscie zamieszcze zdjatka swojego domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Jestem nowa na tym forum. staram sie sledzic go w miarę na bierząco. Projekt ,który zakupiłam z mężem , po 3 m-cach poszukiwań to Julka mg projekt. Strasznie nam sie spodobał.Jest on dosyć nowy i chyba jeszcze go nikt nie wybudował.

Obecnie bedziemy starać sie o pozwolenie na budowe wiec długa droga przed nami.

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/julka/index.php

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

gdzieście zaginęli? wszyscy wyjechali na długi weekend?

 

Aguś1238!

ładny domek , powodzenia.

 

a wiecie że trawka już schodzi u nas, już ma kilka cm... no pora za kosiarką się rozglądać, no i pompą bo wiecznie Niebiosa podlewać nam nie będą :D

pozdrawiam

 

 

(no żeby tak na 2 stronę spaść)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danbeat a dlaczego styro ? mnie uczono że ponoć wełna ma lepsze właściwości termoizolacyjne.Fakt baba niby sie nie zna ale moja brzydka połowa zatopiła styropian w stropie a na górę poukładała wełnę 150 na 2 warstwy ale bez foli ( z drugiej strony czarna budowlana to żaden wydatek bo to grosze za m2. Fakt za 5 lat planujemy zaadoptowanie poddasza, w koncu rozwojowa rodzina jesteśmy:)

i zapewne przyda sie nam kolejne kilka metrów.

pozdrawiam Grupę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

co słychać?

organizujemy casting na glazurnika , dotychczasowego właśnie pożegnaliśmy.

 

chyba przejdzie opcja odbojówki ze żwirku i podjazdu z klinca...w sumie nieźle to wygląda, wcoraj pojeździliśmy po nowych osiedlach/skupiskach domków i podpatrywaliśmy, znaczy szukaliśmy inspiracji :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich nowych w grupie :)

witam Grupę!

 

co słychać? ...

widzieliście Kajah w Opolu i jej twarz ?

robiona najprawdopodobniej kwasem polimlekowym i modelowana kwasem hialuronowym o dużej gęstości, oczy nierówne - nie wyszedł botoks ... usta chyba zrobione wypełniaczem

ładna to ona nigdy nie była ale teraz ... ? :-?

a laureata Maleńczuka po koncercie policja zgarneła i porzesiedział nocke "na dołku" za awanturnictwo ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńczuk tłumaczył w TVN24 całe zajście i to całkiem rozsądnie.

Przyznał, że był po bankiecie i po drodze zobaczył leżącego twarzą do ziemi mężczyznę (podkreślił "twarzą do ziemi, nie na boku") a nad nim grupę, stojących w rozkroku policjantów.

Poprosił ich o obrócenie twarzy temu mężczyźnie (podobno czekano na lekarza), a gdy nie zareagowali powiedział że zrobi to sam i wtedy zaczęli Maleńczuka szarpać. Odpowiedział im "po dorożkarsku", no to go skuli i zawieźli na komisariat.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja gościowi wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...