Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam :-)

Brzoza - dziekuję za uwagi .O wykuszu i drzwaiach do spiż. pomyślałam dokładnie tak jak Ty . Garderoba - drzwi również harm. albo jakieś przeuwane czy coś .

Przedsionek maleńki ..prawda :-( . Poszerzając część pod dachem dwuspadowym można byłoby poszerzyć przedsionek ,kotłownię i garaż .Brak mi wyobrazni przestrzennej :-( a o radę nie mam kogo ( z wyjątkiem Was )poprosić . Czy mozna w jakis sposób wydedukować wymiary pomieszczenia nie mając projektu?:-( :cry: . Wiem,że najprościej byłoby kupic projekt ale dopóki mąż nie powie "TAK" w spr. budowy - nie ma sensu przecież wydawac pieniędzy .

Pozdrawiam serdecznie ( i nadal prosze o wszelkie uwagi na "tak" i na "nie" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

... Czy mozna w jakis sposób wydedukować wymiary pomieszczenia nie mając projektu?:-( ...

Gerba

z jakąś mała niedokładnością - można

najlepiej te rysunki sobie wydrukowac i powiększyc " do ludzkich rozmiarów"

później trzeba znaleźć skale

czyli zmierzyc linijką jakis zwymiarowany odcinek /np. sciana zewnętrzna/ i porównać ile ma cm mierząc linijką

czyli jesli jedna ściana ma 11,4 m a odcinek 11, 4 cm to skala 1:100

/czesto biura projektów "dla zmylenia przeciwnika" wprowadzaja taka dziką skale np 1:75 gdzie trzeba sie bardziej gimnastykowac

 

ale jakies porównanie wymiarów jest

 

mozna tez napisac do biura projektów i poprościc tylko o rzut - celem konsultacji w rodzinie

czasem biuro idzie na taką "współprace"

 

powodzenia w przekonywaniu męza zyczę ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:::

Witam grupę - przed świętami chciałem startować z tynkami wewn a tu zonk - piaskarnia w Niwiskach stoi. Nie wiadomo nawet ile to może potrwać.

Pochwalcie się skąd braliście piach na tynki pod agregat w okolicach Rzeszowa? Z Czarnej podobno jest kiepski.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterty gruzu widziałem ostatnio przy Okulickiego, przed skrzyżowaniem z Wyzwolenia. Trzeba by podjechać i się zorientować....

 

8)

 

szkoda jechac i pytac, od poczatku rozbiorki krece sie tam bo sam chcialem dokonczyc droge, nie ma szans sie zalapac na ten gruz, nawet goscia nie interesuje sprzedaz, wszystko bierze jedna osoba

 

vega1 namiary wyslalem ci na prv

 

pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drodze miałam, więc podjechałam.

Niestety nie na sprzedaż.

I pytanie z czego teraz drogę zrobić aby nie wrzucić w nią więcej niez w fundamenty?

W sobotę planuje wycieczkę po okolicy - może trafie przypadkiem na jakąś rozbiórkę.

Nie słyszeliście aby cos wielkiego w okolicy rozbierano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

napewno nie oplaca sie kupowac gruzu, przerabialem ta sprawe i wychodzilo bardzo drogo, mi sie udalo zalapac na darmowy gruz w ubieglym roku gdy rozwalali srodek conresu, wystarczylo na zrobienie 40-50 metrow drogi, przydaloby sie jeszcze drugie tyle na zrobienie calosci drogi na gotowe :)

 

gdyby ktos slyszal o czyms podobnym rowniez chetnie sie zapisze :)

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

ponawiam pytanie z jesieni.

Czy nie wiecie o jakiś większych rozbiórkach? Gruzu potrzebuje i to pilnie... Na jakieś 70 metrów drogi. Lokalizacja Rzeszów lub okolice - transport sobie załatwimy.

pomocy

 

Sterta gruzu do sprzedania jest w Lubeni w pobliżu hotelu Maraton, a dokładnie za byłą stacja paliwową. Nie mam namiaru na sprzedającego, trzeba będzie na miejscu zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuje namiary na przyzwoitego geodetę który zrobi mi mapkę do celów projektowych z Rzeszowa.

Zna ktoś takiego przyzwoitego człowieka? :)

 

Pozdrawiam

 

Witam,

wszystkie prace geodezyjne robił mi Pan Roman Rabczak 604-212-592 mogę go polecić za mapkę do celów proj. zapłaciłem 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj CWIREK

wreszcie Gość, który o nic nie pyta, a doradza !:D

 

... gdzie mozna znaleźć wymienić się tego typu informacjami na forum?

Z góry dziękuję!

witaj

teoretycznie i w grupach i wymianie doświadczeń i na privie /o ile ktoś zechce sie tymi informacjami podzielic/

bo

sporo osób buduje sposobem gospodarczym /czyli muruje ojciec, szwagier, teśc, czy sasiad, a jesli juz wynajmuje murarza - to na ogół jest to pijak, złodziej lub innego autoramentu degenerat/ wiec nie dzieli sie takimi "namiarami" na forum ...

 

a dziś ostatni dzień zimy ... i wreszcze mróz puszcza

jest dokładnie 0 *C

 

jak cieplutko ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Aylin ja jesienią robiłem 150 m drogi jakimś kruszonym asfaltem.

Koszt 350 za wywrotke !! nie pytaj ile przyjechało :roll: . Jak będziesz zaintereresowana to kontakt podeślę na prv.

 

 

Czy dysponujecie może namiarami na dobrą ekipę do tynków wapienno cementowych???????

 

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...