Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam

 

potrzebuje namiary na przyzwoitego geodetę który zrobi mi mapkę do celów projektowych z Rzeszowa.

Zna ktoś takiego przyzwoitego człowieka? :)

 

Pozdrawiam

 

Witam,

wszystkie prace geodezyjne robił mi Pan Roman Rabczak 604-212-592 mogę go polecić za mapkę do celów proj. zapłaciłem 500zł

 

 

hehe dzwoniłem do niego - czas realizacji 1,5 do 2 miesięcy - zawalony robotą - aktualny koszt jaki mi podał to ~800 zl za działeczkę w Rzeszowie 28 arów

 

 

pewnie i tak jest ja zleciłem zrobienie mapki jeszcze w grudniu i za 17 arów zapłaciłem 500 zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Serdecznie witam ;-).Gdyby ktoś z doswiadczonych budujących zechciał spojrzec na : http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=40 i wypowiedzieć swoje zdanie - byłabym zobowiązana . Wiem,że małe toto :-) ale muszę mierzyć zamiary na siły tak więc,parafrazując wieszcza "Domek mój widzę maleńki" .Moja uwaga "na pierwszy rzut oka" - poszerzyc garaż,żeby jakieś sprzety ogrodnicze się zmieściły. Czekam niecierpliwie na wszelkie uwagi.Pozdrawiam :-)

 

Fajny domek, praktyczny. Uwielbiam parterówki! :p

 

Faktycznie, przydałoby się poszerzyć garaż bo gratów do schowania zawsze się nazbiera dużo:)

 

Ja zadaszyłabym cały taras.

Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hank1 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

HELP HELP HELP HELP

Stała się masakra :cry: Jutro miałem mieć robiona ślepą wylewke więc dzisiaj panowie zaczęli zagęszczarka dzialać, doszli do garażu a tu pojawiła się woda w śladach po zagęszczarce!!!!!!!!:( nigdy (od października) nie bylo w tym miejscu mokro!!!

i teraz pytanie Co mam dalej robić???????????????????????????????//

 

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Potrzebuję pilnie namiary na ekipę do postawienia ścian.

Na miesiąc przed rozpoczęciem murowania - ekipa odmówiła z powodu "braku czasu" - masakra...

Potrzebuję 2-3 szpeców. Mam fundamenty, zasypane, zaraz robię ślepą wylewkę.

Potem strop szaluję sam. Więc potrzebuję 2-3 murarzy na 3-4 dni (parter) i potem 3-4 dni poddasze.

Bardzo prosty domek 130m2. Bez wykuszy itp...

 

Okolice Łańcuta. Polecicie kogoś??

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon

Ja z zapytaniem - sam aranzowałels swoj ogrod? Jestem pod wrazeniem planu, strony i zdjec. :lol:

Ja mam problem z moimi rabatami - małe to to, nie takie hektary jak Twoje ale jakbys mogł zerknac na ten link to bede wdzieczna.

http://forum.muratordom.pl/ratunku-jak-zagospodarowac-te-rabaty,t182097.htm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon napisał:

Jestem aktualnie w trakcie modyfikcji strony...

 

Ja też własnie zmodyfikowałem swoją stronkę i zamieniłem wszystkie pojedyncze galerie z "HTML" na "flash"...

 

Wy tak za dużo nie modyfikujcie, bo po świętach i tak wszystko się przenosi na nowe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się wiosna tak więc widze ze sprawa dróg dojazdowych znów ruszyła - postaram sie Wam pomóc w tej sprawie.

O zasdach wg których powinno się wykonywac takie drogi pisałem już jakiś czas temu w skrócie powtórzę:

1. warstwa odsączająca - piach ok 10 cm

2, warstwa twrda gruz/tłuczeń/łupek

3. warstwa zamykająca tu nizastapiony jest kliniec lub destrukt (fachowa nazwa skrawanego asfaltu z dróg)

Całość min 30 cm - pasowąłoby okoo 50cm

Napisze trochę o łupku - bo jest to materiał w miarę tani i w zasadzie dostępny (ma jedną wadę - niezamknięty od góry lasuje się i utlenia przemieniając się w błoto

Gdzie go dostać:

- pod Błażową jest prywatna kopalnie - zginęły mi gdzieś namiary ale mozecie pytać w gminie

- drugie słoże odkrywkowe jest za Budziwojem w drodze na Siedliska (jebutny lej jak po bombie - tam trzeba już pytac osobiście - nie zawsze tam ktos jest dlatego pytac mieszkańców w okolicznych domach.

Dobrym rozwiązniem jest tez popiól wilekopiecowy ale ten dostępny najbliżej jest jak sobie przypominam w Stalowej Woli - tak więc może was zabić transport.

Mozecie tez popytać w fabrykach ceramiki: Harasiuki/winerberger w drodze na Kolbuszowa czy przed Sokołowem.

Nidocenionym materiałem jeśt tez pospółka - można czasem dostac ją zmieszną z ziemią w proporcjach 70/30 w Kruszgeo - wtedy kiedy rozpoczynają eksploatację nowego złoża.

Więcej grzechów nie pamiętam - jeżli pomogłem ciesze się jeżeli przynudzam - przepraszam :)

Pozdrawiam stare wygi i nowych na tym forum

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon napisał:

Jestem aktualnie w trakcie modyfikcji strony...

 

Ja też własnie zmodyfikowałem swoją stronkę i zamieniłem wszystkie pojedyncze galerie z "HTML" na "flash"...

 

Wy tak za dużo nie modyfikujcie, bo po świętach i tak wszystko się przenosi na nowe forum.

Nie widzę zwiazku. Przeciesz nasze strony sa na innych serwerach a z Forum są jedynie linki do nich.

WYjaśnij, proszę, o co Ci chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...