Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Wprawdzie rzadko "wypowiadam" się na forum ale często tu zaglądam. Jestem również z Podkarpacia - Rzeszów.Potrzebuje murarzy na wczoraj .Jeśli macie jakieś namiary na uczciwych ludzi to proszę o pomoc.Nasza ekipa zostawiła nas na lodzie z ławami fundamentowymi głęboko w ziemi (podpiwniczenie) i od początku lipca nie pojawia a przed zima musimy to wyciągnąć z ziemi. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na etapie szukania okien do swojego domu. W sumie kilku znajomych już kupowało okna ale chciałbym się jeszcze was poradzić o okna, jakie firmy polecicie? Wiadomo ze nie wydam majątku ale też nie chcę okien najtańszych. Szukam dobrej jakości do ceny;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiadywałem to oknoplast to ma jedne z najdroższych okiem podobno a reconal to nawet nie słyszałem.

 

 

Będę musiał chyba posiedzieć na weekendzie jeszcze wiecej w internecie zeby poszukać po różnych stronach informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Moze ktos z Was ma ziemie do sprzedania. Potrzebuje okolo 10kubikow do wyrownania terenu. Szukam rowniez dobrego architekta i geodete z Lancuta.

 

We wczesniejszych postach ktos pytal o Elektrykow Lancut/Lezajsk- p.D. Błądek- jeden z trzech fachowcow, tel. 667.760.807- polecam

Bardzo dobry fachowiec od kominków p. G. Wojcik - 696.632.727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zacząłem wysyłać zapytania o wycenę do różnych firm. Zobaczymy jakie oferty dostanę i przede wszystkim na jakich profilach.

 

Tak czytając różne fora o oknach to widzę ze okna to jednak nie tylko kawałek pcv i szkła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam pytanie troszke z innej beczki.

Potrzebuje informacji o dobrym kierowniku budowy.

Jak wiadomo kazdy jest inny i ma swoje wyrobione zdanie na różne tematy.

Intersowałaby mnie osoba która z checia doradzi oraz nie bedzie mnie odciagała od moicg wyborów i decyzji.

Buduje sie w okolicy Łąńcuta.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff w końcu dostałem pozwolenie na budowę :) - biurokracja to straszny potwór karmiony z naszych pieniędzy :)

Teraz pozostaje odczekać 14 + 7 dni i oby była ładna pogoda to coś zacznie się dziać.

 

Czy ktoś z forumowiczów może polecić kierownika budowy na Rzeszów? Dwóch już mi odmówiło - zawaleni robotą :(

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś fajne składy budowlane w internecie chodzi mi o płytki ( wiem że są dużo tańsze, styropiany, coś z elewacji) i inne może ktoś kupował i może coś polecić. Ostatnio kupowałem dach w dach systemie w rzeszowie i cena wyszła mi taniej niż na allegro byłem miło zaskoczony :) Poszukuje dobrych i niedrogich fachowców od elekryki, wod - kan i c.o. Może możecie kogoś polecić. I dobrego stolarza szukam kuchnia - schody

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...