Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witajcie, a co tutaj tak zamarło? Nawet miłośnicy Roberta Kubicy i Asseco-Resovii gdzieś nam zaniemogli. Hej hej pobudka!

A może wszyscy poszli rejestrować kandydatów na wójtów i Burmistrzów :)

Czy naprawdę nikt nie ma ochoty na małą robótkę przy mojej podbitce?

Pozdrawiam

 

Ci co wybudowali palą w kominkach i odpoczywają. Budujący gorączkowo wykorzystują piękną pogodę na podgonienie prac.

 

U mnie też zabezpieczanie na zimę, która będzie czasem zarabiania na dalsze prace wykończeniowe.

 

Mogę polecić swoją ekipę ociepleniową,solidna i dokładna, słucha inwestora i nie upiera się przy swoich zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku chciałem się przywitać z Grupą.

Pomału załatwiam papierki na budowe.

Będe budował Przemyslany M42C.

 

A propos czy ktos korzystał z tej firmy do wybudowania dachu

SAWE Wojciech Sikora

Niechobrz 923

tel./fax: (017) 87 18 146

email: [email protected]

www: http://www.sawe.pl

Pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR miesięcznik

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Szukam sprawdzonej ekipy do budowy domu w Rzeszowie w 2011 r, do SSZ. Wg projektu "Foka" - bez piwnic.

Jeśli ktoś może polecić solidną firmę/ekipę będę wdzięczny i zobowiązany do serdecznych podziękowań :)

 

Korzystając z okazji. Podziękowania dla Kruszona za namiar architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam pytanie czy ktos z Was budujących sie bądź też pobudowanych szczesliwie, mógłby polecic jakiegoś solidnego producenta mebli-zwłaszcza kuchennych z Podkarpacia.Jest mnóstwo przypadkowych firm a ja szukam tylko sparwdzonych i solidnych.

 

Ktos z was pytał o studnie ja mam taką ekipe ale z Debicy,co chyba nie jest problelm -koszt ok 4 tys zł oczywiście plus -minus.

 

Co do podbitki,to powiem tak końcówka sezonu blacharskiego zawsze jest dramatyczna,wszyscy sie spieszą i kazdy chce zdążyć z przykryciem,i dlatego bardzo trudno znaleźć ekipe która chciała by zająć sie podbitką.Wogóle blacharze nie lubia kłasć podbitek,bo to taka dłubanina,dlatego wiele osób decyduje sie na robienie podbitki we własnym zakresie.Mnie też majster poinformował że podbitke bede musiała sobie sama zamontować, bo cena za jej położenie była lekko szokująca.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam pytanie czy ktos z Was budujących sie bądź też pobudowanych szczesliwie, mógłby polecic jakiegoś solidnego producenta mebli-zwłaszcza kuchennych z Podkarpacia.Jest mnóstwo przypadkowych firm a ja szukam tylko sparwdzonych i solidnych.

 

pozdrawiam

 

Jacek Surmacz 888 870 483

 

Robił mi meble do kuchni, efekty można zobaczyć w dzienniku .......

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Wiosna - 5 tys fundamenty - 5 tys. chudziak + wszystkie ścianki nośne i działowe + mury parteru+ 5 tys strop teriva - 4 tys cała góra - ścianka kolankowa 3 lukarny kominy - schody do domu. - 1500 kanalizacja pod chudziakiem + zasypanie fundamentów i malowanie wewnatrz. Dach z dachówki całość 13 500

 

Witam

właśnie jestem na etapie szukania ekipy budowlanej i jesli ją polecasz czy mogę prosić o namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - może pytanie nie będzie należało do mądrych - ale tak z doświadczenia chciałam się dowiedzieć o czas (w dniach, tygodniach) w sprzyjających warunkach pogodowych itp. jak już są zrobione fundamenty- Jak długo powinna zająć murarka + szalowanie + murarka piętra (3 murarzy +3-4 pomocników) domu wielkości około 150 m kw - prosta bryła? (nie licząc czasu na schnięcie - po zalaniu płyty) pytam w związku z oszacowaniem średniego kosztu - przy założeniu że płacone są "dniówki" murarzom, a nie jak w większości przypadków wycena jest za całość .

z góry dziękuje za jakiekolwiek sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też boję, że może długo potrwać mimo, iż jeden z murarzy stwierdził że wyrobią się w 6-7 dni. Pytam - bo przeliczając nawet prace która trwałaby 10 dni - jak na razie wychodzi mi trochę taniej niż firmy (bez faktur)- w których dotychczas pytałam o koszty. Z tym, że ci wspomniani murarze - też zajmują się zbrojeniami (schodami, tarasami) i ewentualnie skosami z których my pewnie zrezygnujemy z uwagi na koszty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...