Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam Grupę :-) Mam zapytanie... Zastanawiam się nad zakupem projektu i budową domu w rododendronach 8 ale nie chciałabym podjąć tak ważnej decyzji bez oglądnięcia domu na żywo. Niestety nie znam nikogo kto buduje taki domek na podkarpaciu. Prosiłabym o kontakt osoby które budują taki domek lub znają kogoś kto ma taki dom lub ewentualnie wiedzą w jakiej okolicy taki dom można zobaczyć :-) Będę wdzięczna za informacje :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Grupę :-) Mam zapytanie... Zastanawiam się nad zakupem projektu i budową domu w rododendronach 8 ale nie chciałabym podjąć tak ważnej decyzji bez oglądnięcia domu na żywo. Niestety nie znam nikogo kto buduje taki domek na podkarpaciu. Prosiłabym o kontakt osoby które budują taki domek lub znają kogoś kto ma taki dom lub ewentualnie wiedzą w jakiej okolicy taki dom można zobaczyć :-) Będę wdzięczna za informacje :-)

 

Ta nazwa dosyć popularna jest wśród deweloperów, proponuję wejść na stronę http://www.rzeszowiak.pl i wpisać w wyszukiwarkę "rododendronach", umówić się na spotkanie i oglądnąć w formię potencjalnego klienta, oglądanie do niczego nie zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam takie pytanie:

Czy może ktoś polecić dobre okna i w rozsądnej cenie?

Jeśli tak to proszę o podanie nazwy firmy i ewentualnego kontaktu.

 

My mamy okna kupione w MARIOCIE - okna z Oknoplastu Kraków puki co wszystko OK firma ładnie wstawiła odpukac tfu tfu :) z tego co wiem bo znajomi kupuja teraz maja jakąś Mega promocje to może warto się popytać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ojjj jak ja dawno tu nie pisałam ................ wstyd mi.........................

No ale jakoś tak nam budowa trochu stanęła i tak czas zleciał :)

W chwili obecnej mamy stan surowy zamknięty z elektryką, kanalizacją i chcemy docieplić poddasze.

Mam pytanie czy ktos z Was pamięta ile dał za m2 docieplenia z podwójna płyta k-g ??

Nam pierwsza ekipa jaką zapytaliśmy krzyknęła 35 zł i zastanawiam się czy to nie duzo???

Niestety nie mamy nawet na oku innej ekipy więc jeśli ktoś ma kogoś w miarę godnego polecenia to z chęcią skorzystamy !

Może ktoś pamięta cenę za taką robotę ?

Dodam że mamy tego ok 280 m więc roboty będzie trochu :)

Pozdrawiam wszystkich z Forum i zaczynam odrabiać zaległości w czytaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm............, muszę zapytać o co chodzi z ta podwójna płytą bo bo nie wiem o co kaman??

 

http://www.budujemydom.pl/images/stories/artykuly/81_.jpg Ja to jestem laik ale z tego co mi fachowcy tłumaczyli to chodzi chyba o stosowanie podwójnego płytowania ze względu na:

* większą sztywność powierzchni

* mniejszą wrażliwość na zmiany konstrukcji więźby dachowej wywołanej przez np. siłę wiatru, obciążenie śniegiem, zmiany wywołane przez statyczne obciążenie konstrukcji pokryciem dachowym

* dodatkowo jest to też lepsza izolacja akustyczna. ale czy to do końca w 100% prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ojjj jak ja dawno tu nie pisałam ................ wstyd mi.........................

No ale jakoś tak nam budowa trochu stanęła i tak czas zleciał :)

W chwili obecnej mamy stan surowy zamknięty z elektryką, kanalizacją i chcemy docieplić poddasze.

Mam pytanie czy ktos z Was pamięta ile dał za m2 docieplenia z podwójna płyta k-g ??

Nam pierwsza ekipa jaką zapytaliśmy krzyknęła 35 zł i zastanawiam się czy to nie duzo???

Niestety nie mamy nawet na oku innej ekipy więc jeśli ktoś ma kogoś w miarę godnego polecenia to z chęcią skorzystamy !

Może ktoś pamięta cenę za taką robotę ?

Dodam że mamy tego ok 280 m więc roboty będzie trochu :)

Pozdrawiam wszystkich z Forum i zaczynam odrabiać zaległości w czytaniu

 

kolego jak mozesz podaj namiary bo tez borykam sie z tym tematem rozumiem ze to cena bez materiału koleżanka płacila 90 zł za m2 z wszystkim, ale to w małopolsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Buduje sobie domek i niedługo będę miał już stan deweloperski. Rozglądam się obecnie za drzwiami. Interesują mnie drzwi wewnętrzne sosnowe, mogą być do samodzielnego wykończenia. Mogą być też z supermarketu. Czy może mi ktoś polecić jakiego sprawdzonego producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Czy możecie mi polecić dobrą i niedrogą ekipę/firmę z okolic Rzeszowa (Boguchwała)? Zamierzam budować prosty dom http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/dom_przy_glogowej.htm Byłbym bardzo wdzięczny. Same ekipy też zapraszam do przedstawiania ofert. Pozdrowienia dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Czy możecie mi polecić dobrą i niedrogą ekipę/firmę z okolic Rzeszowa (Boguchwała)? Zamierzam budować prosty dom http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/dom_przy_glogowej.htm Byłbym bardzo wdzięczny. Same ekipy też zapraszam do przedstawiania ofert. Pozdrowienia dla wszystkich

 

Witam cie

Niestety niepolece ci zadnej ekipy do murowania ale jesli bedzie trzeba to chetnie polecam swoja firme do wykonczen wnetrz jak np kominki zabudowy gipsowe itp. Wykonujemy takze elewacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu na Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2011, które odbywają się w dniach 11-14 stycznia 2011r w Poznaniu. Planowany wyjazd 12.01 nad ranem a powrót późnym wieczorem 13.01. O targach można poczytać na http://www.budma.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie czy ktos z Was pamięta ile dał za m2 docieplenia z podwójna płyta k-g ??

Nam pierwsza ekipa jaką zapytaliśmy krzyknęła 35 zł i zastanawiam się czy to nie duzo???

tez płacilismy 35zł plus wlasny material, zamawiany w necie (wełna szklana rocwolool ta o nizszej przepuszcalnosci ciepla). Tanszej ekipy a polecaniej nie znalezlismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...