Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Gość basik1258
Wydaje mi się, że mało osób z Podkarpacia bierze udział w Forum. Podejrzewam o to tylko Długiego. Budowniczy Podkarpacia łączcie się.

 

Witam wszystkich, jak wiecie zima to nie sezon na budowę ,więc pewnie dlatego mało tu ludzi.Ale sezon się zaczął tzn.ja już zaczęłam budowę więc zapraszam do rozmowy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam miłośników forum. Mam małe pytanie jesteśmy z mężem na etapie wyboru projektu domu, byłam bardzo zainteresowana

projektem w rododendronach 6n, do momentu aż zobaczyłam Ambrozję 1. Gdyby była taka możliwość chętnie obejrzałabym dom w

rzeczywistości w woj. podkarpackim. Jestem z Rzeszowa pozdrawiam! kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :-) Szacunek wszystkim budującym na Podkarpaciu :-)

Chciałabym prosic Was o ocenę projektu ATK2GP1......wszelkie za i przeciw .. . Przyznam,ze zakochałam się od pierwszego wejrzenia...a wiadomo - człowiek zakochany wad nie widzi w obiekcie uczuc :-) dlatego zwracam się z prośba do Was o osąd . Moje uwagi na gorąco to :

- w miejsce garderoby przy sypialni - łazienka dostepna z sypialni,

- garderoba ogólnodostepna w miejsce łazienki ( tej większej ,miedzy sypialnią a pokojem ) .

Niepokoi mnie bezpośrednie przejście z garażu do kuchni ( nie będzie czuc spalin itp ?? )..może jakaś "śluza" lub podwójne drzwi ??

Brak spiżarki ..hmm...a jakby tak kotłownia w garażu ( z tyłu ) bo stosunkowo duży a w miejsce kotłowni - spizarka ??

Nie wiem również , jak się ma szacunkowy koszt budowy z 2008r do cen materiałów i robocizny obecnie ....:-( Drożej ? Taniej ?

Wierzę,że się odezwiecie :-) Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę, na początku chciałbym się przywitać, jestem od dawna fanem tego forum, od dawna śledzę opinie i wypowiedzi. Postanowiłem dołączyć do grupy i się przedstawić, mieszkam w Jarosławiu i tutaj będę budował Galaktykę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość basik1258
Witam

 

Aktualnie jestem na etapie WZ i szukam architekta do adaptacji. Zmierzyłem poziom wody gruntowej i wynosi 80 cm. Zastanawiam się nad płytą fundamentową. Czy jest może forumowicz z Rzeszowa lub okolic, który robił płytę ?

 

Witaj ,ja robiłam u pana JERZEGO SULIMY NA PLACU WOLNOŚCI W RZESZOWIE .Konkretny gość i jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...