Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Gość basik1258
Witam,

właśnie dzisiaj dołączyłam do grupy podkarpackiej i liczę na Wasze rady.

Poszukuję solidnej (i w miarę niedrogiej) ekipy do SSO z okolic Rzeszowa. Oferta jaką dostałam od pewnej firmy za SSO (prosty dom z poddaszem użyt. 150 m2) trochę mnie "zaskoczyła" - 62 tys. brutto za samą robociznę. Chyba lekka przesada, prawda? A czy może ktoś słyszał coś na temat firmy Domitech z Lubaczowa albo Libud z Boguchwały?

 

Witaj,ja muszę się pochwalić swoją ekipą.Jest bardzo dobra (jak na razie) Jest to pan który wybudował swoimi rękami kilka domów ,robi prywatnie ale muszę przyznać, że jest fachowcem .Za robociznę stanu surowego zamkniętego policzył (dużo mniej niż firma ) a płacimy mu osobno za każdy etap budowy tzn.fundament osobno itd.Nie ściemnia, nie cygani ,doradzi ,no super.Ja jestem zadowolona i to bardzo .Jeżeli potrzebujesz namiar to napisz mi wiadomość a ja dam namiar na niego .(tylko najpierw musi skończyć u mnie :) )4 MARCA OD 5 RANO KOPALI RĘCZNIE A O GODZ.16 LALI FUNDAMENT. POTEM ZASYPYWALI PIASKIEM , W ZESZŁYM TYGODNIU ZACZĄŁ KOMINY A DZIŚ FIRMA PRZYWIOZŁA PUSTAKI I OD JUTRA ZACZYNAJĄ MUROWAĆ ŚCIANY .BYŁOBY SZYBCIEJ ALE CZEKALIŚMY Z POGODĄ .Krzysiek bo tak się nazywa jest fachurą zna ludzi ,ma murarza ,no dużo bym mogła pisać .Może ten mój zachwyt jest śmieszny ale ja jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie Koleżanki i Koledzy. Jako nowy podkarpacki pasuje się przywitać wpierw. Więc "witajcie" :)

Podpowiedzcie gdzie kupować kable do domu. Potrzebuje poprowadzić instalację alarmową, trochę pozmieniać w oświetleniu. Nic skomplikowanego, standardowe przewody typu 2x0,75 ale trochę metrów się uzbierało. Kupujecie w supermarketach czy w hurtowniach elektrycznych? Jestem z okolic Rzeszowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje poprowadzić instalację alarmową, trochę pozmieniać w oświetleniu. Nic skomplikowanego, standardowe przewody typu 2x0,75 ale trochę metrów się uzbierało.

 

obczaj oferty na allegro, moze wyjsc taniej niz w stacjonarnej hurtowni. Ja bralelm z elecompu na boya-zelenskiego, moi elektrycy mieli rabat 50% wychodzilo porownywalnie z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Pogoda ładna więc pewnie wszyscy na budowach?:-)

Jednak zapytam ..jak sprawdzić wiarygodność i rzetelność firmy bud.? Ktoś podpowie?

I ponawiam pytanie ..co sądzicie o projekcie : Projekt TK2 GP1 [kod: AK-774] . Nie wiem,jak wkleić działający link :-((

Jakie macie zdanie nt. budownictwa szkieletowego?

Wierzę, że ktoś odpowie ..:-) Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy ktoś wie gdzie w podkarpackim mogę kupić sobie tynk cementowo-wapienny BAUMIT MPI 25?

Przeszukałem Internet, byłem na kilku składach budowlanych i wszędzie zonk - proponują jakieś inne, mi nie znane...

A jestem z Łańcuta...

 

Raab Karcher

Rzeszów ul. Krakowska 156 17 861 2848 17 861 28 40

 

i jeszcze na ulicy Przemysłowej w Rzeszowie jest hurtownia, tyle ze nie pamiętam w tej chwili nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w naszym zacnym miescie Rzeszowie (lub Debicy, lub okolicy) mozna sobie obejrzec instalacje odkurzacza centralnego, przykladowo rozprowadzone rury, gniazdka, szufelki itp.? Podobno cos takiego bylo (jest nadal?) w Liroyu? Pozdrawiam.

 

Odkurzacze mają jakieś w Majstrze (byłe RCMB) na Przemysłowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich.

Potrzebuję dosłownie mały kawełek podbiciówki w kolorze grafitowym PCV Gamrat. Może komuś zostały odpady ;) Bo ja wszystko wyrzuciłam, bo nie sądziłam że się przyda. Musiałam podbiciówkę demonować, żeby założyć rolety, a potem się okazało, że brakuje 2 malutkich kawałków.

O taką chodzi:

006.JPG

 

Bardzo proszę pomóżcie.

 

A tu widać trochę widać, jak się dobrze wpatrzy, miejce gdzie brakuje podbitki:

159.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy ktos sie orientuje jak teraz ksztaltuja sie ceny za wykonanie elewacji ?? chodzi mi glownie o robocizne od m2.

 

pozdrawiam

DAFIT

 

Witam

Ja jak robie biore od metra od 25zl w zwyz zalezy co trzeba zrobic. Jesli jakies gzymsy lub bonie odpowiednio sie dolicza. Jak masz pytania to wbijaj na priva

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...