Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ceść

ale mrozy byłem wczoraj na swojej budowe do póżnych godzin wyszedłem a tu mróz aż mi zawiasy w drzwiach wejściowych trzeszczą.

Macie porobione instalacje wodne, co,

mnie zeszłej zimy rozsadziło kibelek

ale w tę zimę mam nadzieję że nic się nie stanie.

 

Ps: znacie może dobrą ekipę do tynków gipsowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

do płyt potrzebujesz pomocników i dobrej wkrętarki

ja osobiście używałem wiertarki bo moja wkrętarka jak dociskałem do profilu to przeskakiwało sprzęgiełko jak ustawiłem większy moment to przekręcałem płytę. a "dobra" wiertarka z "nomi" za 50 zl jakieś 500W spełniła swoje zadanie.

jeszcze jedna uwaga folię musisz rozwiesić zaraz przed przykręcaniem płyt bo mimo dobrej taśmy klejącej długo się nie utrzyma.

ja tak się zapaliłem do roboty w g-k że postanowiłem zrobić łazienki,pralnie,hol

drewna jeszcze nie załatwiałem bo mój kominek nie może dojechać po takich zaspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ocieplenie poddasza to jeszcze o tym nie myślę.

Teraz obmyślam jak by tu rozprowadzić kanały do wentylacji mechanicznej. Na razie myślę o samych przewodach a kiedyś dokupiłbym rekuperator.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: greg dnia 2003-03-12 11:03 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam.

Ja jestem po wylewkach. Szukam właśnie parapetów wewnętrznych i drzwi wejściowych. Parapety prawdopodobnie będą firmy Dremex (Mermex)a drzwi K&P. Szukam także ekipy od ocieplenia i elewacji. Może polecicie kogoś i macie jakieś uwagi? Chętnie wysłucham :smile:

Pozdrawiam.

Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...