Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Jestem w trakcie budowy chciałem wam polecić super firme od elewacji, naprawde konkretnie, jak cos dodatkowo trzeba było zrobić (okna z luksferów mi wstawili w garazu), bez probelemu i naprawde ładnie - szok- dodatkowo podbitka z płyty OSB obłozonoa styropianem , bonie, bez jakich ekstra dopłat

P. Michalak 601074468

 

zabudowa K-G 535617317 konkretny, słowny,

 

Elektryk Zygmunt 608436973, rozsadny cenowo i szybki

 

 

Szukam obecnie dobrego tynkarza maszynowo - prosze o polecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa .

Potrzeba mi blachodachóweczkę na dach w sumie 310m2.

Pytanie jaką polecacie , jaką zakładaliście i czym się kierowaliście przy jej wyborze??

Orientowałem się troche w okolicy i :

fachowcy, chandlowcy polecają firmę RUUKKI np. monterey i to w zależności:

-połysk 27zł

-półmat 31zł

-mat 37zł

Podobno też nieźle się spisuje blacha z ThysenKroupp(huta)..

NIewiem już sam co wybrać, chce na lata żeby mieć spokój i oczywiście nie przepłacać bo na takiej ilości to każda złotówka się liczy..

Pdpowiedzcie jaka i gdzie najlepiej(najtaniej) można ją dostać.

Kaska tak do 30zł

 

bardzo dziękuje

 

Ja mam blache z REGAMETU rzeszów ul. przemysłowa , MAXIMA czarna fps200 (grubość 200 mikronów!!) huta Corus angielska, połysk, blacha wygląda niesamowicie na dachu, zdecydowanie grubsza niz np. w rukki, a cena bardzo zblizona jednak kilka złotych tansza, w połysku ponoć będzie sie szybciej czyscić zobaczymy, ma dodatkowo na powłoce kropeczki, fajny eket.

Polesam również obsługe fachowa, żetelna, super pomiar bardzo mały odpad sam blacharz był w szkou, wszelkie dodatki, płaska blacha, dostepne od ręki, nawet dowiezlii mi 2 arkusze blachy na budowe bez problemu za free, dostałem gwarancje bezpośrednio z huty na blache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w trakcie budowy chciałem wam polecić super firme od elewacji, naprawde konkretnie, jak cos dodatkowo trzeba było zrobić (okna z luksferów mi wstawili w garazu), bez probelemu i naprawde ładnie - szok- dodatkowo podbitka z płyty OSB obłozonoa styropianem , bonie, bez jakich ekstra dopłat

P. Michalak 601074468

 

zabudowa K-G 535617317 konkretny, słowny,

 

Elektryk Zygmunt 608436973, rozsadny cenowo i szybki

 

 

Szukam obecnie dobrego tynkarza maszynowo - prosze o polecenie.

 

Dzięki za namiary, właśnie powoli szukamy kogoś zarówno od elewacji jak i K-G, czy mógłbyś napisać na Priv jak stoją cenowo w/w ekipy, będę wdzięczny

Pozdrawiam Justin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuje dobrej ekipy do ocieplenia domu w okolicy Budziwoja(planowane prace na wiosne).Czy ktos moze polecic kogos sprawdzonego u siebie na budowie?A takze jakie sa teraz srednie ceny za wykonanie ocieplenia.

 

p. Piotrek 606 277 713

p. Marszałek 606 102 982

 

Dwie powyższe ekipy godne polecenia. Pierwszy robił u mnie w październiku, drugi na pierwszym domku 4 lata temu. Bardzo dokładnie, starannie. Co do cen się nie wypowiem, trzeba dzwonić. W każdym razie dobrzy fachowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
na Dąbrowskiego;) w tym domku. Ceny robią pod klienta. Ja miałam większość modeli wybranych i przegląd cen z całej Polski. Tam zrobili bardzo dobre ceny i z wszytskim można się dogadać. Polecam.

 

Dzięki za info, ale zdążyliśmy już dokonać zakupu. Nie wiedzieliśmy o tym sklepie i kupiliśmy w hurtowni w Łańcucie, ale generalnie też ok, minimalnie drożej w stosunku do tego co znaleźliśmy na internecie, ale za to na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam budujących na Podkarpaciu!

Cześć Hrabio!! :-)

Rozleciała się ta nasza "stara" grupa, a szkoda... Trochę inaczej kiedyś to wyglądało. Teraz zrobiła się tutaj tylko tablica ogłoszeń w zasadzie...

Lecę oglądać Twoje zdjęcia!

PS. Za "moich" czasów :-) - tzn. jak ja budowałam - z Łańcuta nie było nikogo, a teraz jak przeglądam - co chwilę ktoś się odzywa. Więc pozdrawiam sąsiadów!

 

Cześć ciotka:) jak miło słyszec i widziec żeś tu jeszcze jest.... Ja zaczynam budowe 2-giego domu... Tym razem Szkielet - mam nadzieję że uda mi sie systematycznie pisać dziennik.... ---O stara grupa... to były czasy - a może by tak reaktywacja i jakies spotkanie gdzieś???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam blache z REGAMETU rzeszów ul. przemysłowa , MAXIMA czarna fps200 (grubość 200 mikronów!!) huta Corus angielska, połysk, blacha wygląda niesamowicie na dachu, zdecydowanie grubsza niz np. w rukki, a cena bardzo zblizona jednak kilka złotych tansza, w połysku ponoć będzie sie szybciej czyscić zobaczymy, ma dodatkowo na powłoce kropeczki, fajny eket.

Polesam również obsługe fachowa, żetelna, super pomiar bardzo mały odpad sam blacharz był w szkou, wszelkie dodatki, płaska blacha, dostepne od ręki, nawet dowiezlii mi 2 arkusze blachy na budowe bez problemu za free, dostałem gwarancje bezpośrednio z huty na blache.

 

Chyba mówimy o dwóch różnych firmach. MIałam okazje pytać o ceny i kosztorys blachy, ew pomiar -nikt nie miał czasu ani ochoty ze mna rozmawiać. Obsługa pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...