Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam:)

 

Czy ktoś z Was ma przydomową przepompownię ścieków i może polecić swojego wykonawcę z okolic Rzeszowa? Tylko proszę nie mylić z oczyszczalnią bo ja też do przedwczoraj myślałam, że to jest to samo.:D

Byłabym wdzięczna za pomoc, bo zastał mnie nowy problem i staram się go rozgryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam, szukam i nie mogę znaleźć ekipy od studni a dokładnie chodzi mi o zaopatrzenie w wodę do ogrodu, mycia samochodu. Studnia kopana na kręgach, abisynka. Czy ktoś zna/poleci ekipę która "znajdzie" wodę i wykona taką usługę z materiałami w ciekawej cenie ? (oczywiście z gwarancją wody a nie ładna dziura w ziemi bez wody). Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

poszukuję info, opinii na temat kotłów z Kolbuszowej z firmy DREWMET, konkretnie chodzi mi o model jak w linku:

 

http://www.kotlydrewmet.pl/kociol/kociol-mj-ekonomik#view

 

niestety w sieci nie znalazłam żadnych opinii użytkowników.

może ktoś z Was ma u siebie taki kocioł?

za wszelkie info z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos namiary na dobra ekipe do budowy domu do stanu sso???

 

 

Witam wszystkich.:rolleyes:Jeśli chodzi o budowę domów to chcę polecić firmę z Gaci. Budują od fundamentu po dach.W zeszłym roku budowali u siostry ,a teraz już kończą budować u mnie.Naprawdę aż oko cieszy, półtora miesiąca i już robią dach.Właściciel firmy zasuwa wraz z ekipą, niesamowity człowiek ,pełen spokój, a jakie doświadczenie.Materiały oferuje w bardzo dobrych cenach, szczególnie pokrycia dachowe, bo jak sam mówi dachy to jego pasja.Właściciel to p.Henryk jeśli kogoś interesuje to podaję telefon.Dużo buduj na Podkarpaciu i w Bieszczadach.POZDRAWIAM.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos namiary na dobra ekipe do budowy domu do stanu sso???

 

 

Witam wszystkich.:rolleyes:Jeśli chodzi o budowę domów to chcę polecić firmę z Gaci. Budują od fundamentu po dach.W zeszłym roku budowali u siostry ,a teraz już kończą budować u mnie.Naprawdę aż oko cieszy, półtora miesiąca i już robią dach.Właściciel firmy zasuwa wraz z ekipą, niesamowity człowiek ,pełen spokój, a jakie doświadczenie.Materiały oferuje w bardzo dobrych cenach, szczególnie pokrycia dachowe, bo jak sam mówi dachy to jego pasja.Właściciel to p.Henryk jeśli kogoś interesuje to podaję telefon 698 629 914 .Dużo budują na Podkarpaciu i w Bieszczadach.POZDRAWIAM.:bye:

 

W poprzednim poście nie podałem telefonu do p.Henryka ,a wiec przepraszam i naprawiam błąd

Czy ktoś z uprzejmych Formowiczów mógł by mi polecić solidną firmę od ociepleń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich budujących domki!! My dopiero startujemy 7 maja Będziemy wiec potrzebować duużo pomocy :) teraz jesteśmy na etapie fundamentów A dokładnie zakupu betonu :) musimy tez w miarę szybko podjac decyzje o kolorze blachodachówki na dach a także gdzie ją najtaniej kupić :) Może ktoś pomoże dziekujemy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ciotka:) jak miło słyszec i widziec żeś tu jeszcze jest.... Ja zaczynam budowe 2-giego domu... Tym razem Szkielet - mam nadzieję że uda mi sie systematycznie pisać dziennik.... ---O stara grupa... to były czasy - a może by tak reaktywacja i jakies spotkanie gdzieś???

 

Sebo8877

 

Cześć Sebastian!!

Fajnie, że się odezwałeś!

Ja tutaj prawie nie zaglądam - jakby co to dzwoń - numeru nie zmieniłam, a spotkanko - bardzo chętnie!!

Gdzie budujesz tą chatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam! Jetem nowa na forum ale bardzo potrzebuję pomocy więc zwracam się do ludzi bardziej doświadczonych w sprawach budowy wymarzonego domku. Poszukuję dobrej firmy budowlanej, która wybudowałaby dom od płyty fundamentowej aż po strop. Dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Siemka.

Szukam sprawdzonej firmy z okolic Krosna do zrobienia wentylacji mechanicznej??? Może ktoś coś podpowie??? pozdrófki :)

 

dobieszak - najbliższe okolice Krosna może to nie są ale u nas będzie to robił polecony przez forumowiczów wykonawca z Leżajska (~100km od Krosna). Jeśli jesteś zainteresowany pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam Grupę :)

Jeśli ktoś potrzebuje to sprzedam stemple po budowie (około 250 sztuk) o długości pomiędzy 250 a 300 cm, większość o wymiarze 270cm w cenie 5 zł/szt.

oraz deski długości około 1,5m w ilości około 2m3 (300zł za 1m3) oraz o długości od 2 do 4 m w ilości 4,5m3 (450zł za 1m3)

Istnieje możliwość transportu na plac budowy w okolicach Rzeszowa, Łańcuta

Tel. 692108891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...