Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pytanko czy ktoś kojarzy firmę hydrauliczną Wod-Kris, szukam kogoś do centralnego, znajomy mi polecił tą firmę, proszę o info

 

Od 3 lat nie mogę się doprosić tego gościa o dokończenie instalacji c.o. - brakuje "pomiernika" temperatury na ścianie w przedpokoju, który powinien regulować automatycznie grzanie w domu. Kaloryfer ścienny w dolnej łazience też nie grzeje, bo brak jest odpowiedniego "przejścia". Grzeje tylko prądem, natomiast z c.o. z podłogówki nie współpracuje. Zimą jest chłodno podczas kąpieli, więc włączamy go prądem, podłogówka grzeje, ale bez tego kaloryfera.

Prosiłam 127 razy, zawsze obiecywał i nigdy nie przyjechał zrobić poprawek. Na oficjalne pismo też się nie odezwał. Na robocie się może zna, ale nieterminowy i niesolidny. Tylko obiecuje. Zapłacił mu bank (był kredyt na te roboty) i na tym się skończyło, że niedokończone mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam serdecznie Koleżanki i Kolegów z Podkarpacia.

Dom swoich marzeń buduję wprawdzie na Lubelszczyźnie ale poszukiwania niektórych materiałów doprowadziły mnie do Rzeszowa ;)

Konkretnie to znalazłem w dobrej cenie bramę garażową w firmie Easydoor. Brama segmentowa wymiary 4500x2600.

Jak wygląda jakość bram tej firmy, na Lubelszczyźnie ta firma jest jeszcze mało znana dlatego będę wdzięczny za wszelkie opinie na temat ich produktów (również na priv)

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
Farida - oprócz Stalowej woli- ktora pomimo że droga jest naprawde solidna- ludziki też zaoparywali sie w kafle z Kaflarni w Szówsku k. Jaroslawia.

 

Niw wiem czy ta kaflarnia jeszcze istieje - w PF znalazłem jednak jakiś ślad - możesz sprowbowac

 

Nykiel Stanisław. Sprzedaż kafli

tel. 0 16 623 36 58

37-500 Szówsko, Zamojska 17 lok.3

pow.jarosławski, woj. podkarpackie

 

Kafle z Szówska były w wiekszości i sa u tych biedniejszych co nie znaczy że to gorszy towar.

 

Na mej wsi stały rodowity mieszkaniec jest sam sobie zdunem i kafle wymienia przestwia modernizuje i naprawia sam - prawdziwych zdunów z zawodem w reku (wyuczonym jeszcze za komuny) już niestety nie ma. tak więc mysle jedno - takiego pieca kaflowego jakie budowal mój dzidek chyba juz nie dostaniesz (chodzi mi orobocizne - nie o materiał). Obym sie mylił. Próbuj pytac w tych miejscach skąd nbedziesz brała kafle - warto gosciowi zaplacić wiecej oby znał się na rzeczy.

 

Co do fotki to myslisz o tej

 

http://www.kafle.com.pl/kuchnie_img/03.jpg

 

Pozdrawiam

 

sebo8877

 

 

Można kupić kafle w Szówsku k. Jarosławia

 

na ul. Zamojskiej 17 16/732-39-22 kom. 600323517 [email protected] ( S. Nykiel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
Ja mam pytanie odnośnie firmy mariot. Mieliście kontakt z tą firmą? jak montują? Warto brać ich pod uwagę przy kupnie okien?

 

 

Witam,

 

Jestesmy juz na ostatniej prostej w ukonczeniu domu :) Mialem do czynienienia z wieloma fachowcami i firmami z roznym skutkiem :(, ale firme Mariot moge polecic z czystym sumieniem. Choc nie sa najtansi, ale za to cechuje ich pelen profesjonalizm w podejsciu do klienta, oraz bardzo dobry produkt. Mymy od nich okna, brame garazowa oraz drzwi zewnetrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !! Szukam dobrej i TANIEJ Ekipy budowlanej do postawienia domu http://www.domywstylu.pl/projekt-domu-aksamit.php (krycie blachodachówką i małe zmiany w środku) Interesuje mnie przyszła wiosna 2014. Czekam na oferty lub namiar na firmę [email protected] . Pozdrawiam !!!

 

A tak ogólnie to mały tu ruch :D Niech coś w końcu ruszyyy ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestesmy juz na ostatniej prostej w ukonczeniu domu :) Mialem do czynienienia z wieloma fachowcami i firmami z roznym skutkiem :(, ale firme Mariot moge polecic z czystym sumieniem. Choc nie sa najtansi, ale za to cechuje ich pelen profesjonalizm w podejsciu do klienta, oraz bardzo dobry produkt. Mymy od nich okna, brame garazowa oraz drzwi zewnetrzne.

 

 

Dzięki, też się zdecydowaliśmy na mariot. Zobaczymy co to będzie. Montują w listopadzie :) Jak ma ktoś jeszcze doświadczenia z tą firmą to piszcie, bedziemy wdzieczni za info na co zwracać uwagę przy ich montażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dzięki, też się zdecydowaliśmy na mariot. Zobaczymy co to będzie. Montują w listopadzie :) Jak ma ktoś jeszcze doświadczenia z tą firmą to piszcie, bedziemy wdzieczni za info na co zwracać uwagę przy ich montażu :)

 

U mnie Mariot montował okna w 2012. Juz na samym pomiarze Panowie dobrze i rozsądnie mi po doradzali. Montaż ponad 20 okien w jeden dzień, solidnie i naprawdę porządnie. Nawet w tym roku do nich zadzwoniłem bo balkon mi się rozregulował. Przyjechali za kilka dni , bez udawania, ściemniania podregulowali balkon i dodatkowo wszystkie inne okna. Można ? Mozna. Szczególnie mogę pochwalić Mariot na tle innych ekip i firm z którymi sie spotkałem na swojej budowie a długo by opowiadać co o niektórych. Najwyższe wyróżnienie w moim rankingu partaczy niezmiennie dzierży i zapewne już nie odda zaszczytnej pierwszej pozycji firma Instal-Dach Paweł Drąg. Trzymać się z daleka.

Mogę też polecić super ekipę hydraulików ( woda, ogrzewanie), dobrego murarza i odradzić tynkarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farida - oprócz Stalowej woli- ktora pomimo że droga jest naprawde solidna- ludziki też zaoparywali sie w kafle z Kaflarni w Szówsku k. Jaroslawia.

 

Niw wiem czy ta kaflarnia jeszcze istieje - w PF znalazłem jednak jakiś ślad - możesz sprowbowac

 

Nykiel Stanisław. Sprzedaż kafli

tel. 0 16 623 36 58

37-500 Szówsko, Zamojska 17 lok.3

pow.jarosławski, woj. podkarpackie

 

Kafle z Szówska były w wiekszości i sa u tych biedniejszych co nie znaczy że to gorszy towar.

 

Na mej wsi stały rodowity mieszkaniec jest sam sobie zdunem i kafle wymienia przestwia modernizuje i naprawia sam - prawdziwych zdunów z zawodem w reku (wyuczonym jeszcze za komuny) już niestety nie ma. tak więc mysle jedno - takiego pieca kaflowego jakie budowal mój dzidek chyba juz nie dostaniesz (chodzi mi orobocizne - nie o materiał). Obym sie mylił. Próbuj pytac w tych miejscach skąd nbedziesz brała kafle - warto gosciowi zaplacić wiecej oby znał się na rzeczy.

 

Co do fotki to myslisz o tej

 

http://www.kafle.com.pl/kuchnie_img/03.jpg

 

Pozdrawiam

 

sebo8877

 

Kafle w Szówsku -ul. zamojska 17 tel. 16/732-39-22 kom. 600 323 517 [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...